1. SDN FIFA 13 Turnuvası (Grup Kuraları ve Maç Fikstürü belirlendi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan oslun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
tabiki ilk olduğundan biraz sıkıntılı oldu ama düşünmek ve uygulamaya çalışmak bile güzel bence ama turnuvanın ilkini iptal etmeyin bence tamamlansın

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
biraz ciddiyetsiz bir turnuva oldu, bu turnuvayı iptal edelim..

en kısa zamanda 2. turnuvayı başlatıp 1. turnuva ödülünü 2. turnuvanın ikincisine verelim, 2. turnuvanın birincisine ise daha farklı bir ödül verelim.

katılım ile ilgili yeni konu açacağım, o zaman hepinizi etiketlerim.

çok iyi olur. ciddiyetsizlik yaratan arkadaşları oy birliğiyle elersek daha iyi olur. çünkü yeterince katılımcı talebi var. gerekirse bende katılmam yeter ki şu oyundan zevk almak isteyenlerin,para verip oyunu alanlar online turnuvanın tadını çıkartsın.
bu arada 2.turnuvanın çok daha iyi olacağına eminim.

tabiki ilk olduğundan biraz sıkıntılı oldu ama düşünmek ve uygulamaya çalışmak bile güzel bence ama turnuvanın ilkini iptal etmeyin bence tamamlansın

zorlamanın alemi yok dostum :) bir aydan fazla oldu aradaki boşluk.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bu gece veya yarın 2. turnuva ile ilgili konu açarım, aklınızda uygulamamız gerektiğini düşündüğünüz kurallar var ise buraya yazabilirsiniz :)

Benim aklıma gelenler

-tek takım kısıtlaması getirilecek
-zaman kısıtlanacak.
-milli takım seçilmeyecek (brezilya, ispanya aşırı dengesiz takımlar)
-kaybeden takımlara turnuvadan son ana kadar kopmamaları için 1 puan verilecek, kazanan takımlara 3 puan verilecek

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
2. turnuvada bence sadece turnuva için kayıt olan üyeler alınmamalı örnek canabidin turnuva konusunu görünce bence üye oldu ve soğukluk bir nevi onun yüzünden girdi araya yeni üye olup ilk mesajını turnuva konusuna atan kişiler bence turnuvaya dahil olmamalı

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
trnc kardeşim bu madde görüşülmeli bence" -kaybeden takımlara turnuvadan son ana kadar kopmamaları için 1 puan verilecek, kazanan takımlara 3 puan verilecek" bir de il mçta kırmızı kart gören oyuncu ikinci maçta oynamasın :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu gece veya yarın 2. turnuva ile ilgili konu açarım, aklınızda uygulamamız gerektiğini düşündüğünüz kurallar var ise buraya yazabilirsiniz :)

Benim aklıma gelenler

-tek takım kısıtlaması getirilecek
-zaman kısıtlanacak.
-milli takım seçilmeyecek (brezilya, ispanya aşırı dengesiz takımlar)
-kaybeden takımlara turnuvadan son ana kadar kopmamaları için 1 puan verilecek, kazanan takımlara 3 puan verilecek

turnuvayla ilgili bu seferde benim şahsi fikrim,turnuvadaki takımlar sadece milli takımlardan oluşsada diğer kulüp takımları seçilmese yani bir nevi dünya kupası maçları gibi ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
trnc kardeşim bu madde görüşülmeli bence" -kaybeden takımlara turnuvadan son ana kadar kopmamaları için 1 puan verilecek, kazanan takımlara 3 puan verilecek" bir de il mçta kırmızı kart gören oyuncu ikinci maçta oynamasın :)

görüşelim kardeşim, var ise bi fikrin paylaş onu uygularız :)

turnuvayla ilgili bu seferde benim şahsi fikrim,turnuvadaki takımlar sadece milli takımlardan oluşsada diğer kulüp takımları seçilmese yani bir nevi dünya kupası maçları gibi ?

şampiyonlar ligi olsa olmaz mı :P bilmiyorum nedendir milli takımlara karşı soğuğum biraz, çünkü takımlar çok dengeli değil..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bence puan verilmesin ama şampiyonlar ligi gibi uefa kupası ve süper kupa olsun 3 takımlar uefa kupası adı altında oynasınlar baya uzun sürer ama zevkli olur milli takımlar maçınıda her 4 sdn turnuvasından sonra yapalımyani aynı kurallar olsa nasıl:D

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şampiyonlar ligi olsa olmaz mı :P bilmiyorum nedendir milli takımlara karşı soğuğum biraz, çünkü takımlar çok dengeli değil..[/QUOTE]

olur oda olur benim için hiç farketmez ister şampiyonlar ligi ister avrupa ligi v.s. soğukluğunda bence oynadıkça geçer ısınır ayriyeten bence milli takımlarla maç yapmak daha zevkli vede dengeli..

canabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun forum üzerinden oynanmıyor en nihayetinde originden oluyor. 2. turnuvada bende varım hiç bi maçım aksamadı benim bi tek Naaa ile olan maçımda aksilik çıktı o kadar. Yeri geldiği zaman ilk maçları ben yapıyodum. Fazla uzatmayın isterseniz muhabbeti

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] haydi aç şu 2. turnuvayı artık :D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] yap artık şu turnuvayı [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] kaşınıyormuş :D:dil:

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ultimate team dan gayet memnunum :p yapın takımınızı kapışalım ;)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
Satın aldım 13'ü ben de. Biraz alıştırma yapayım gelicem. :)