FIFA 13 Online Oyuncular Kulübü

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar mesela ben pc mi değiştirmek istiyorum.O zaman fifa 13 ü tekrar nasıl yükleyeceğiz ?Yeniden mi kod almak gerek

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] hadi maç yapalım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakadaşım ben ilk defa originden oyun oynayacağım . nasıl oynanıyor bilgilendirirsen sevinrim

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arakadaşım ben ilk defa originden oyun oynayacağım . nasıl oynanıyor bilgilendirirsen sevinrim
oyun yükleme işlemi bittiyse originden giriş yapıyosun (mail ve şifreni yazıp). sonra oyunu açıyosun gerisi zaten geliyor:)

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benide ekleyin.İd dediğimiz şey origindeki sağ üstteki şey heralde StrikerEmir benim id oyun %76 da benide ekleyebilirsiniz :)

Arkadaşlar ben şimdi standartı yükledim ultimate kod yarın geçecek inş elime şimdi ben indiriyorum sonra dan ultimate kursam bişey olmaz heralde dmi?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Pro Kulüp kurdum, şimdiden katılmaya başlayın, 4-5 kişi olunca ilk maçımızı yapalım:)

Takım adı: Shiftdelete

Stad adı: SDN Arena

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar listeye beni de ekler misini? StrikeEmir
Trnc bi maç yapalımmı ilk maçım senle olsun :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ilk maçsa kalsın, aman diyim 5-10 yersin oyundan soğursun :) seasons'a gir leveline göre rakip bulacak sana öyle öyle gelişirsin :D

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yapalım yapalım ya önemli olan oyun :)

id ne trnc?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
origin id, oslun .. hadi ekle yapalım bi maç

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yok yapmışımda ayarları menüde falan geçerli olmuyor gamepad.Oyun içi gamepad oynuyorum şuan :)
Çok zevkli ya kalkmam şimdi bunun başından :D
Arkadaşlar oyun içinden standar paket le ultimate paketin farklarını nerden anlayabiliriz?

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar li10s la maç yapıcaz friends den de bi türlü yapamıyoruz.Anlatırmısınz?

lord_790

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar oyunu orginden indiren arkadaşlar yardımcı olabilrmi sizlere 2 tanemi kod verdi satıcı tekiyle orginden oyunu indirip diğeriylede ultimet i indirme gibi işlemler yaptınızmı ? bana satıcı 1 tane kod verdi online modlara giremiyorum suanda siz nasıl yaptınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ps3 ile pc'nin serverları aynı mı bilgi sahibi olan var mı bu konuda?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
arkadaşlar oyunu orginden indiren arkadaşlar yardımcı olabilrmi sizlere 2 tanemi kod verdi satıcı tekiyle orginden oyunu indirip diğeriylede ultimet i indirme gibi işlemler yaptınızmı ? bana satıcı 1 tane kod verdi online modlara giremiyorum suanda siz nasıl yaptınız

tek kod verildi bana, onu girdikten sonra FIFA 13 Ultimate Edition yazısını gördüm zaten.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O yazıyı nerde gördün?

oyunu yüklemeden önce logonun üstüne gelince görmüştüm

k2mUt.png

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tamam demekki benim ultimate yani bi kodla hem ultimate hem ana paket inmemiş.Sağlam kod gelsinde onu deneyeceğim.

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar crack in çıkmasına dayanamayıp sonunda bende gittim vatan dan orjinal fifa 13 almış bulunmaktayım bende sizler gibi online oynamak istiyorum kulube benide yazın ayrıca daha önce çok fifa oynadım taa 99 dan bu yana ama hiç orjinal alıpta online oynamamıştım o yüzden online olarak nasıl oynayabiliyoruz bunda..
not origin ıd:koroglu06

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
fifa 13 ojinal dvd nasıl kuruyoruz anlatabilir misiniz?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
arkadaşlar crack in çıkmasına dayanamayıp sonunda bende gittim vatan dan orjinal fifa 13 almış bulunmaktayım bende sizler gibi online oynamak istiyorum kulube benide yazın ayrıca daha önce çok fifa oynadım taa 99 dan bu yana ama hiç orjinal alıpta online oynamamıştım o yüzden online olarak nasıl oynayabiliyoruz bunda..
not origin ıd:koroglu06

İnternet mağazasında 75 TL görünüyor; acaba mağazalarda da fiyat aynı mı?

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fifa 13 ojinal dvd nasıl kuruyoruz anlatabilir misiniz?
ilk başlarda bende bi afalladım ama olay şöyleymiş,pc nizde origin yüklü değilse ki o olmadan setup işlemi başlamıyo(bende öyle oldu) originin sitesinden önce onu indiriyoruz sonra pc ye kurup origini hesabımızla açıyoruz sonrasında ise cd sinden setupa bastığımızda origin sizden activasyon keyini isteyecek ondan sonrasında ise oyunun kurulacağı yer falan filan böyle işte..

İnternet mağazasında 75 TL görünüyor; acaba mağazalarda da fiyat aynı mı?
evet aynı fiyat ben bugün gidip bi tane aldım %25 kampanyası bitmeden..