Farklı amper ile şarj etmek

Bu konuyu okuyanlar

ali159

Asistan
telefonumun orjinal aleti 5 ve 2 amper ben tasinabilir bir şarj cihazı aldım (hı level in ) 5 ve 1 amper telefonu bunla şarj etsem zarar verir mi. birde bu marka iyi midir ? ( zaten sürekli şarj etmiyorum telefonun bataryası 1 günü çıkarıyor sadece acil durumlarda kullanacağım.

sorrow123

Öğrenci
Hiç bir sorun olmaz dostum zaten telefon telefonun sarj kablosundan istesende fazla akim geciremezsin

Uber

Profesör
telefonumun orjinal aleti 5 ve 2 amper ben tasinabilir bir şarj cihazı aldım (hı level in ) 5 ve 1 amper telefonu bunla şarj etsem zarar verir mi. birde bu marka iyi midir ? ( zaten sürekli şarj etmiyorum telefonun bataryası 1 günü çıkarıyor sadece acil durumlarda kullanacağım.

voltaj değeri artmadıkca sorun olmaz tam aksine şarj dolma süreniz kısalır

pantokrator

Öğrenci
Sıkıntı olmaz kardeşim ama sürekli taşına bilir şarj takarsan telefonun şarj ağzı sıkıntı yapabilir ama korkma sen sürekli takma hi level iyi dir.

Can-K.

Doçent
Şarj eder fakat akım sayısı düştükte direnç artacağından oluşacak ısıda artar , dinlendire dinlendire adaptörü kullanabilirsiniz.Tabi bu adaptörler için geçerli , aynısı taşınabilirde de geçerli olabilir.

SDN Son Haberler

Son mesajlar