Farklı amper ile şarj etmek

Bu konuyu okuyanlar

ali159

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
telefonumun orjinal aleti 5 ve 2 amper ben tasinabilir bir şarj cihazı aldım (hı level in ) 5 ve 1 amper telefonu bunla şarj etsem zarar verir mi. birde bu marka iyi midir ? ( zaten sürekli şarj etmiyorum telefonun bataryası 1 günü çıkarıyor sadece acil durumlarda kullanacağım.

sorrow123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç bir sorun olmaz dostum zaten telefon telefonun sarj kablosundan istesende fazla akim geciremezsin

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
1 amperle birsey olmaz ama 1 amper altina inmemeye bak

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
telefonumun orjinal aleti 5 ve 2 amper ben tasinabilir bir şarj cihazı aldım (hı level in ) 5 ve 1 amper telefonu bunla şarj etsem zarar verir mi. birde bu marka iyi midir ? ( zaten sürekli şarj etmiyorum telefonun bataryası 1 günü çıkarıyor sadece acil durumlarda kullanacağım.

voltaj değeri artmadıkca sorun olmaz tam aksine şarj dolma süreniz kısalır

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sıkıntı olmaz kardeşim ama sürekli taşına bilir şarj takarsan telefonun şarj ağzı sıkıntı yapabilir ama korkma sen sürekli takma hi level iyi dir.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Şarj eder fakat akım sayısı düştükte direnç artacağından oluşacak ısıda artar , dinlendire dinlendire adaptörü kullanabilirsiniz.Tabi bu adaptörler için geçerli , aynısı taşınabilirde de geçerli olabilir.

Son mesajlar