iPhone 8 telefonu Spigen marka şarj aleti ile şarj etmek.

Bu konuyu okuyanlar

mrtchtshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar sağlıklı günler internet üzerinde cevabını bulamadığım bir soruyu size sormak istiyorum. İphone 8 64GB telefonuma şarj aleti almam gerekiyor fakat orjinali çok pahalı.
Spigen Essential 18W Hızlı Şarj Cihazı USB Qualcomm 3.0 + iP Fiyatı
Spigen Essential 12W Hızlı Şarj Cihazı iP (Intelligent Power Fiyatı
Bu adaptörlerden biri ve
Spigen Essential Apple Lightning Şarj ve Data Kablo (1 Fiyatı
bu kablo ile iphone 8 telefonumu şarj etsem sorun yaşar mıyım bataryaya zarar verir miyim ?
eğer sorun olmaz derseniz adaptörlerden 12w olanı mı yoksa 18w olanı mı terchi etmeliyim ? Önceliğim batarya sağlığı.

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
1 yili askin suredir Anker PowerPort 1 18W QuickCharge 3.0 Hızlı Şarj Seyahat Şarj Cihazı https://www.hepsiburada.com/anker-p...arj-cihazi-p-HBV000001379B?magaza=Hepsiburada bunu kullaniyorum ve cok memnunum. Apple in 12W ile bu 18W arasinda hiz farki bariz var. Anker ve spigen kendini kanitlamis markalar ikisinide gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Ayrica hem ankerin hemde spigenin kablosuda bende mevcut herhangi bi sikinti yasamadim. Bu arada iphone x kullanicisiyim gercekten sarj hizi konusunda tatmin edecektir.

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
şarj adaptöründe anker kulanıcısıyım hızlı şarj ettiğini söyleyebilirim tavsiye ederim

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
1 yili askin suredir Anker PowerPort 1 18W QuickCharge 3.0 Hızlı Şarj Seyahat Şarj Cihazı https://www.hepsiburada.com/anker-p...arj-cihazi-p-HBV000001379B?magaza=Hepsiburada bunu kullaniyorum ve cok memnunum. Apple in 12W ile bu 18W arasinda hiz farki bariz var. Anker ve spigen kendini kanitlamis markalar ikisinide gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Ayrica hem ankerin hemde spigenin kablosuda bende mevcut herhangi bi sikinti yasamadim. Bu arada iphone x kullanicisiyim gercekten sarj hizi konusunda tatmin edecektir.
Kablodan ziyade şarj aletinin baş kısmı önemli.Syrox,araç şarj aleti gibi dengesiz akım veren adaptörlerden uzak durmak gerek.Aksi taktirde pilin ölmesi ya da anakartta şarj entegresi arızasıyla karşılaşmak kaçınılmaz olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spigeni bende tafsiye ederim.Kulaklığını denemiştim başarılı bir marka