Soru Far Cry 3 İndirilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

User H

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Sorum başlıkta ki gibi. Bazı sorularım ise şunlar;

Oyun gerçekçi mi (bazı videolarda zombi gibi bir şeyler gördüm umarım mod idir)
Oyunu güvenilir bir şekilde nereden Türkçe yama kurarım veya İngilizce olarak oynanabilir mi (Orta Seviye İngilizcem var)

cücegimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Oyunu oynadım bitirdim bence güzel bir aksiyon FPS oyunu.
Zombi değil ama sanırım kadim zamanlardan kalma bir yaratık gibi birşeyle boss savaşı var.
Zombiye hiç rastlamadım. Ben iyi düzey ingilizce bildiğim için rahat anladım. Orta seviye bilen biri de anlayabilir gibi duruyor emin değilim o konuda.

User H

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Oyunu oynadım bitirdim bence güzel bir aksiyon FPS oyunu.
Zombi değil ama sanırım kadim zamanlardan kalma bir yaratık gibi birşeyle boss savaşı var.
Zombiye hiç rastlamadım. Ben iyi düzey ingilizce bildiğim için rahat anladım. Orta seviye bilen biri de anlayabilir gibi duruyor emin değilim o konuda.
Peki seneyo veya hikaye sürükleyici mi?

muratuznkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben far cry severim ama far cry 3 ü yarıda bıraktım öyle duruyor sebebi de sürekli aynı şeyler oluyor gidiyorsun adam öldür gel para derdin zaten yok adamlar çok kolay ki en zor modda oynuyorum
(oyunda bi sıkıntı cekmıyorsun yani eşya toplayıp satmasan bile sana surekli silah geliyor)

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,607
Oyunda zombi yok. Sadece boss fight'larda bazı fantastik şeyler oluyor. Orta seviye ingilizceniz varsa oyuna türkçe yama kurmanızı tavsiye ederim. Oyunda kendini tekrar etme sorunu var fakat siz yine oynayın deneyin, belki beğenebilirsiniz.

cücegimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Peki seneyo veya hikaye sürükleyici mi?
Ben senaryoyu pek sevemedim. Bazı yerlerinin gereksiz uzatıldığını düşünüyorum. Aksiyon açısından da idare eder. Puanlama yapacak olsam genel olarak senaryo, grafikler, aksiyon, skill ağacı, açık dünya vs 10 üzerinden 6 falan verirdim. Tabi benim şahsi görüşüm.