Fanların Işığı Kapanır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ben itopyadan bi powerboost marka hazır sistem kasa aldım ve 4 tane rgb fanı var bu rgb fanların ışığını bi uygulama yada başka bi şekilde kapatamazmıyım? gece oyun indirmek istiyoırum ama anne ve baba BU PC NEDEN GECE GECE AÇIK dedikleri için ışığı kapatsam yeter -. herşeyime karışmasalar bu zahmede hiç girmicem neyse hiç bi çözümü yok mu????
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kasa bu:
POWERBOOST-VK-P3305B-500W-GAMING-KASA--2249.jpg

Son düzenleme:

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Ben itopyadan bi powerboost marka hazır sistem kasa aldım ve 4 tane rgb fanı var bu rgb fanların ışığını bi uygulama yada başka bi şekilde kapatamazmıyım? gece oyun indirmek istiyoırum ama anne ve baba BO PC NODON GECO GECO AÇOK dedikleri için ışığı kapatsam yeter -. herşeyime karışmasalar bu zahmede hiç girmicem neyse hiç bi çözümü yok mu????
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kasa bu:
Ekli dosyayı görüntüle 118770
İnternetteki araştırmalarıma göre kasa üzerinde ışıkları yöneten bir tuş yokmuş,satıcı kontrol eden bir kumanda vermediyse tek çözüm fanları kapatmak

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Ağzını egdigin için yardımcı olamam maalesef.

berkecemcelik7

Asistan
Reaksiyon puanı
50
İnternetteki araştırmalarıma göre kasa üzerinde ışıkları yöneten bir tuş yokmuş,satıcı kontrol eden bir kumanda vermediyse tek çözüm fanları kapatmak
bi tane başlatma tuşu var bide restart tuşu var küçük olan restart tuşu denedim çünkü pc yi yeniden başlatıyo

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
peki fanları nasıl kapatıcam internetten baktım ama nasıl kapatılıcağıda yazmıyo
Bu konuda bir bilgim yok,kapatmanızı da tavsiye etmem zaten.Fazla ısınma olur.Bence geceleyin annene babana durumu açıkla,çok rahatsız ediyorsa örtü vb. şeylerle kapat