Facebook hesap kapatılması

Bu konuyu okuyanlar

Önder781

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Facebook hesabımı bir sebep olmadan kapatıyor yeni bir hesap açınca saniyesinde kapanıyor telefonumu kara listeye mi aldılar ne yaptılar ben de bilmiyorum kimlik istiyorlar atıyorum ama cevap yok Facebook’un telefon numarasını veya mail iletişim bilgilerini bilen var mı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Uzun süreden beri bende hesabıma erişemiyorum, dediğiniz gibi direkt olarak kimlik istiyor. Kimlik atmak zorunda olmadığımı hissediyorum. Onun için hiç kimlik atmadım., atmam da.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Profilinde kendine ait en az bir fotoğrafın olmalı ve hesabında oldukça paylaşım yapmış olmalısın. Ek olarak hesabına şikayet gelirse facebook kimlik doğrulaması ister.

Hesaplar kapanmıyor, donduruluyor.

Önder781

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uzun süreden beri bende hesabıma erişemiyorum, dediğiniz gibi direkt olarak kimlik istiyor. Kimlik atmak zorunda olmadığımı hissediyorum. Onun için hiç kimlik atmadım., atmam da.
Kimlik atsak da incelenmiyor hesabımı kapatıyorlar ama inceleme yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Profilinde kendine ait en az bir fotoğrafın olmalı ve hesabında oldukça paylaşım yapmış olmalısın. Ek olarak hesabına şikayet gelirse facebook kimlik doğrulaması ister.

Hesaplar kapanmıyor, donduruluyor.
Hesaplar kapatılıyor resim yüklesem de bu sen değişsin kimliğimi istiyorlar atınca da virüs yüzünden çalışmıyoruz inceleme yok diyorlar resim yüklesem bile hesabım kesinlikle kapatılıyor hiçbir şekilde Facebook’a ulaşamıyorum hesabım kapatılıyor

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Bendede istemişlerde atmadım bende öylece duruyor hala.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Facebook fake hesaplara karşı 2017 dn beri savas açtı kimlik onayına takılıyor orjinal hesapları kapatmıyor

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Facebook'a kimlik vermek bana göre hiç doğru değil.El hareketi çekerek facebooku terk edin.