Facebook hesap kapatılması

Önder781

Üyecik
Facebook hesabımı bir sebep olmadan kapatıyor yeni bir hesap açınca saniyesinde kapanıyor telefonumu kara listeye mi aldılar ne yaptılar ben de bilmiyorum kimlik istiyorlar atıyorum ama cevap yok Facebook’un telefon numarasını veya mail iletişim bilgilerini bilen var mı

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Uzun süreden beri bende hesabıma erişemiyorum, dediğiniz gibi direkt olarak kimlik istiyor. Kimlik atmak zorunda olmadığımı hissediyorum. Onun için hiç kimlik atmadım., atmam da.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Profilinde kendine ait en az bir fotoğrafın olmalı ve hesabında oldukça paylaşım yapmış olmalısın. Ek olarak hesabına şikayet gelirse facebook kimlik doğrulaması ister.

Hesaplar kapanmıyor, donduruluyor.

Önder781

Üyecik
Uzun süreden beri bende hesabıma erişemiyorum, dediğiniz gibi direkt olarak kimlik istiyor. Kimlik atmak zorunda olmadığımı hissediyorum. Onun için hiç kimlik atmadım., atmam da.
Kimlik atsak da incelenmiyor hesabımı kapatıyorlar ama inceleme yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Profilinde kendine ait en az bir fotoğrafın olmalı ve hesabında oldukça paylaşım yapmış olmalısın. Ek olarak hesabına şikayet gelirse facebook kimlik doğrulaması ister.

Hesaplar kapanmıyor, donduruluyor.
Hesaplar kapatılıyor resim yüklesem de bu sen değişsin kimliğimi istiyorlar atınca da virüs yüzünden çalışmıyoruz inceleme yok diyorlar resim yüklesem bile hesabım kesinlikle kapatılıyor hiçbir şekilde Facebook’a ulaşamıyorum hesabım kapatılıyor

Erase

Asistan
Facebook'a kimlik vermek bana göre hiç doğru değil.El hareketi çekerek facebooku terk edin.