Ev almak istiyorum

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam sana tavsiyem tokiye giriş sağlam yapıyo şerefsizim :) bak ben giriştim tokiye sıkıntı yok no problem :D

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O bahsettiği planların hepsini kendi yapıcak :)

Arıycak mortgage kredilerini ilk önce kredi alabiliyormu diye başvuracak eğer istediği 100bin kredi ise onaylanmasını bekleyecek onaylandığında aylık taksitlerini hesaplayacak

Sonra bide bireysel kredi çekecek onuda banka banka araycak uygun faiz masrafı az olsun diye sonra onada başvuracak , sonra tüm kredilerin başlangıç tarihlerini bitişlerini tutarlarının muhasebesini yapıcak heray isterse maaşından kesilecek ama tabi biraz araştırmak lazım :)

kardeşim ne kadar teşekür etsem azdır . fakat ben ev alamayacağım,senin anlattığın yöntemde beni aşar, ya beceremezsem !!!yanlız mortage planı güzel bi olaya , ben enyisimi biraz para toplayıp bekliyeyim. 30.000 tı gibi param olunca istediğim evi bu peşinatla alabilirim sanırım ??

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kardeşim ne kadar teşekür etsem azdır . fakat ben ev alamayacağım,senin anlattığın yöntemde beni aşar, ya beceremezsem !!!yanlız mortage planı güzel bi olaya , ben enyisimi biraz para toplayıp bekliyeyim. 30.000 tı gibi param olunca istediğim evi bu peşinatla alabilirim sanırım ??

Yani hemen hemen diyelim :)

sh00t186

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konu biraz eski ama dün akşam televizyonda finansbank'ın peşinatsız ev kredisi reklamını gördüm acaba bu gerçek mi? Valla birçok yerde peşinatsız ev kredisi mümkün değil diyorlar ya tanıdık olacakmış ya da evini ipotek ettirecekmişsin. Başka türlü olmaz diyorlar, peşinat verecek param da yok o yüzden peşinatsız ev kredisi veren bankalardan varsa bildikleriniz yazarsanız sevinirim. Biraz araştırıp odeabank, finansbank'ın kampanyalarına ulaştım. Son olarak tanıdık olmadan veya ipotek olmadan peşinatsız olarak kredi verilmediğini buradan okudum. Doğruluğu nedir?

Son düzenleyen moderatör: