Esnaf mı HepsiBurada mı yoksa büyük mağazalar mı?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ben n11.com dan aldım. İtahalatçı garantiliymiş.
Ürün bilgisinde açıklama azdı. Aynı ürünnün tek sim yerine çift simlisini sipariş etmişim.:flushed:

Paketin içinden ingiltere uyumlu adaptör çıktı. Uğraşıyorum bakalım..:tonguewink::tonguewink:

İthalatçı garantili zaten paralel ithalat oluyor, açıklamasında hiç bir şey yazmıyorsa distribütör garatisi olmuyor zaten, n11.com da aldığın ürüne onay vermezsin hatalı ürün diye bildirirsin ve iade edebilirsin. Gerekirse siteden yardım istersin satıcı hakkında

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İthalatçı garantili zaten paralel ithalat oluyor, açıklamasında hiç bir şey yazmıyorsa distribütör garatisi olmuyor zaten, n11.com da aldığın ürüne onay vermezsin hatalı ürün diye bildirirsin ve iade edebilirsin. Gerekirse siteden yardım istersin satıcı hakkında

Evet hocam..
Telefonu kendime alsam iade edecektim.
Ancak çocuğa aldığım ilk akıllı telefon olunca..
İade bir hafta telefonsuzluk demek.
İnternet alışverişi ile olmadı vesselam.:)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
hepsiburada yı çok övüyorsunuz.ama bakın burada yeni bir kampanya yapmışlar :
150 tl hediye çekiEkli dosyayı görüntüle 10757

burada kampanya şartlarında "Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, cep telefonları, fotokopi kâğıtları, oto lastik alışverişlerinde hediye çeki kazanılamaz." yazıyor
Hediye Çeki Kampanyası - Hepsiburada.com
Ekli dosyayı görüntüle 10757

müşteri hizmetlerini aradım orada öyle birşey yazmıyor sadece kulllanılmaz yazdığını söylüyor.ey gerızekalı hepsiburada müşteri hizmetleri orada gördüklerime mi ınanacağım yoksa sana mı. tabi bunu demeden yüzüne kapadım

Ekli dosyalar

• 150.PNG
    150.PNG
    91 KB · Görüntüleme: 521
  • hediye çeki.PNG
    hediye çeki.PNG
    19.2 KB · Görüntüleme: 466
Son düzenleme: