Yardım Arkadaşlarım tarafından dışlanıyor olabilirim.

Bu konuyu okuyanlar

topalserhat08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Adım Serhat sizlere şu konuda danışmak istiyorum.
Baştan anlatayım..
Benim mahalleden bir arkadaş grubum var 12-13 senedir arkadaşız ve görüşüyoruz cidden çok sevdiğim insanlar ve her ne olursa olsun hallerini hatlarını soruyorum, yeterince değer veriyorum ve cidden çok çok seviyorum kardeşim gibi insanlar. Çoğu zaman benim evime gelirler ben çağırırım aşağıda buluşuruz çoğunluk böyledir. Fakat şu 5-6 aydır bakın dahada söylemek istemiyorum uzun bir sürede olabilir. Arkadaşlarıma aşağı inecek misiniz diyorum instagramdan görüldü atıyolar, gruba yazıyorum bilerek görüp bakmamazlıktan geliyorlar sorduğum zamanda bir bahane buluyorlar yok internetim yoktu yok sms'İm yoktu. Ve bu durumu bilerek yaptıklarını düşünüyorum yoksa cidden ciddi bir durum olsa anlayış gösteririm ama bilerekte aşağı çağırmıyorlar. Ben onları çok kez evime çağırdım çok misafir ettim fakat onlar beni aşağıya bile çağırmıyorlar, bir arkadaşım var adını vermek istemiyorum sürekli benle dalga geçiyor beni kullanıyormuş gibi hissediyorum. Geçende gelmiş bana size gidiyor muyuz? İşte Serhat'gilin evi boş olsa giderdik yok şöyle yapardık inanın v.b çok şeyleri var ve ben bundan çok sıkıldım dışlanılıyormuş gibi hissettim. Siz neler düşünüyorsunuz sizce dışlanıyor muyum?

Son mesajlar