Eski kız arkadaşıma mesaj atsam mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sana akıl vermek bana düşmez abi ama benim pis bir huyum vardır. Ben bir insana bir adım attıysam, ondan da bir adım görmüyorsam 2. adımı asla atmam.

Gurura fazla önem veren biriyim. Ödün vermem.

Doğru değil ancak ben buyum.

Biraz öncede bir arkadaşım ilginç bir video paylaşmıştı.
Güzel bir videoymuş paylaşmak lazım ama ortam olduğu zaman paylaşırım diye düşündüm yarım saat geçmeden ortamı oluştu :)
[video=youtube;eYgIw9XA4I0]http://www.youtube.com/watch?v=eYgIw9XA4I0[/video]

Tearzi burcu musun abi yav.. :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bazıları tutuyor yav yoksa hiç takmam.. :D
Mantıklı bir tek açıklaması olsa inanırım ama yok :D
Yok venüs marsın önüne geçmiş yok efendim jüpiter 4. evresine girmişte.Milyonlarca tonluk bir gezegenin çekim gücüyle 50 kiloluk bir insanın kaderini belirlemesi mümkün mü :D

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mantıklı bir tek açıklaması olsa inanırım ama yok :D
Yok venüs marsın önüne geçmiş yok efendim jüpiter 4. evresine girmişte.Milyonlarca tonluk bir gezegenin çekim gücüyle 50 kiloluk bir insanın kaderini belirlemesi mümkün mü :D

onda haklısın ben sadece karakter tahlillerine bakıyorum.. :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ben terazi burcuyumda genel özellikleridir yaptıkları karşısında beklentide olmak ondan.. :)

Akrep burcuyum ben özelliklerini de bilmem ilgilenmem de, ama bir yerde burcumu görürsem okurum başıma ne gelecek bilmek lazım :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
onda haklısın ben sadece karakter tahlillerine bakıyorum.. :)
Burçlara göre karakter tahlillerinin tutması çok normal çünkü mesela yengeç burcu olanlar duygusal oluyormuş.Her insan biraz duygusaldır.
-Slm ne burcusun
+Yengeç ne oldu ki
-Yengeç burcu duygusal oluyormuş
+Evet yaa .s.s

Böyle değil mi :)İnsanların ortak özelliklerini farklılıkmış gibi gösteriyorlar.Oysa her insan ağlar her insan güler her insan sinirlenir.Her insan kıskanır.

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Burçlara göre karakter tahlillerinin tutması çok normal çünkü mesela yengeç burcu olanlar duygusal oluyormuş.Her insan biraz duygusaldır.
-Slm ne burcusun
+Yengeç ne oldu ki
-Yengeç burcu duygusal oluyormuş
+Evet yaa .s.s

Böyle değil mi :)İnsanların ortak özelliklerini farklılıkmış gibi gösteriyorlar.Oysa her insan ağlar her insan güler her insan sinirlenir.Her insan kıskanır.

Tabi farklı bir bakış açısı.. :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Akrep burcunun özellikleri yazdım 2-3 sayfalık yazı çıktı karşıma :blink:
Varsın bilmemeye devam edeyim, bu yaşıma kadar bişey kaybetmedim herhalde bundan sonrada lazım olmaz :D :D

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gülerek bizimle paylaştığına göre, gurur duyduğun bir an olmalı.
aynı anda iki erkeyi idare edip ikisinide karşısında görüp hala pişkin pişkin zaten ben görüştügünüzü biliyodum diyen kıza napmamlazımdı sen söyle arkadaşım sen söylede bende bileyim hayır gururduymuyorum sadece pişmanım malesef o kız hayatta

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Evet. Gece mutlu sonla bitti. İnsallah ömrümüzde mutlu sonla biter. Destek olan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Evet. Gece mutlu sonla bitti. İnsallah ömrümüzde mutlu sonla biter. Destek olan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.
mutlu son derken önünüzdeki maçlara bakacaksınız gibi birşey mi ? :)

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
mutlu son derken önünüzdeki maçlara bakacaksınız gibi birşey mi ? :)

Yok beraber maç edicez. Minyatür kale. Pazar tahtalarıyla. Duvardan gol yok. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Barıştık.

Rahat bir uyku uyudum bu gece.

Derin derin ohlar çekiyorum sabahtan beri. Sıkıntıları dışarı atıyorum.

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok beraber maç edicez. Minyatür kale. Pazar tahtalarıyla. Duvardan gol yok. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Barıştık.

Allah mutlu etsin o zaman umarım hatalarınızdan ders alıp daha güzel günler yaşarsınız

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
çok sevindim, bak, mesaj atmasan daha uzun bir süre sonra barışacaktınız veya hiç barışmayacaktınız.. :)

Bana da dua et, onun kıymetini bilemedim, şimdi anladım ama umarım geç kalmadım.. :|

Valla ne diyeceğimi bilmiyorum. Benim durumumu gördün. Düne kadar çaresizdim. En sonunda yazdım gitti. Allah senin de yardımcın olsun.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bu gece 1.5 saat konustuk telefonda. Huzurluyum. Benim durumumda olan varsa biliyorum cok zor bir durum. Allah düsmanimin basina vermesin. Benim düsmanim yok ama beni düsman olarak gören vardir belki. Onun da basina vermesin. 1 kere ya da 2 kere. 3. olmasin tamam. Ama 1 2 kere atin gururu inadi bir tarafa. Bir kere daha deneyin. Varsin kim gurursuz diyorsa desin size. Siz yine gururlusunuz. Affedin. Af dileyin. [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] konuyu kilitlersen sevinirim. Ya da [MENTION=19025]AliA[/MENTION]

SDN Okurlarına ayrı bir teşekkür etmeden geçemedim. Eksik olmayin sizlerde. SON.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
[MENTION=31973]Militarist[/MENTION] Tekrardan hakkında hayırlısı olsun Abi. Bir konunun daha sonuna geldik. :yes:

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1

kaldiginiz yer neresiydi ki. imam nikahi mi kiyicaksini papaz mi yoksa budist mi ?
yoksa atez nikahi mi :p
senin dedigine bakarsak resmi gorunmuyo :p
. yoksa 35 inde gene geliceksin buraya aynki konuya devam edicez :p
yas olmus 33 bence hic olmazsa bi cinlilerin dinazro dini nikahindan kiy hic olmazsa da net bisey olsun :D

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
[video=youtube;QX4WK2fjiD8]http://www.youtube.com/watch?v=QX4WK2fjiD8[/video]

kaldiginiz yer neresiydi ki. imam nikahi mi kiyicaksini papaz mi yoksa budist mi ?
yoksa atez nikahi mi :p
senin dedigine bakarsak resmi gorunmuyo :p
. yoksa 35 inde gene geliceksin buraya aynki konuya devam edicez :p
yas olmus 33 bence hic olmazsa bi cinlilerin dinazro dini nikahindan kiy hic olmazsa da net bisey olsun :D

Diyosun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...