Eski kız arkadaşıma mesaj atsam mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
at şu mesajıda bitsin artık çektiğin çile be kardeşim

Mastaryem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saygilarimla Oncelikle Merhaba Bir Kere Gittim Konuştum Felan Sonra da, Baştan Çıktık

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir kız o kadar düşünülür mü la .Oda insan neredeyse tapacanız.Kızlar pembe s.çmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hala seni seviyorum diye mesaj at olumsuz tepki gelirse halama atmıştım sana gelmiş dersin :))

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hocam ben baştan uyarayım.mesaj atsan cevaplarsa konuşma uzayacak hisleneceksin yine olur mu acaba tekrar diye.
defalarca atacaksın bu sefer.
ararsan açarsa yine aynı şekil devamlı aramak isteyeceksin.
kendini tutabiliyor isen sakın ha sakın arama mesaj atma seni düşünmemiş şimdiye kadar dizi izliyodur diyosun :) sence senle bir işi var mı ?
ben 2 sene beraber olduğum insanla aynı yoldan geçtim sonra kendime yazık diyip bıraktım, değmez açıkçası. senin kadar sevmemiş besbelli maalesef.

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zaten ayrılırken rencide etmiş en kötü ihtimali yaşamışsın. Daha kötüsüde olmuyacağına göre içindeki o merakı gidermek için bence atmalısın. O merak varya çok lanet bişey adamın hayatını alt üst eder.:)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
mesajı atsın diyen arkadaşlar için söylüyorum :)
o mesaj atılırsa devamı gelecektir devamlı atmak isteyecek daha kötü hal alacak bu iş.uyarmadı denmesin...

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
üst yazıdaki arkadaş doğru söylüyor zorlama bence kardeşim

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
mesajı atsın diyen arkadaşlar için söylüyorum :)
o mesaj atılırsa devamı gelecektir devamlı atmak isteyecek daha kötü hal alacak bu iş.uyarmadı denmesin...
Atsın dedim ama yaptığı yorumlardan kendini tutamayacağını düşündüm. (yanlış düşünmüşte olabilirim) Eğer kendini tutabilirse atmasın derim o zaman işte :)

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Telefona mesaj gelince ondan geliyor sanıyorum. Gece kalkıp telefona bakıyorum. Telefon titremeye görsün. Tv de onu görüyorum sanki. Yolda insanların yüzüne bakamıyorum. Bu nedir arkadaş? Tersleyecekse de terslesin. Yeter artık. Kendimi ne işe verebiliyorum ne güce. Bitsin artık bu işkence. Umarım şöyle güzel bir haddimi bildirir benim. Ben biliyorum kendimi. Terslerse düzelirim. Son bir şans vereceğim hem kendime hem ona hem de ikimize. Altın vuruş!

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Hocam en kötü karar karasızlıktan iyidir...Bütün hayatımız boyunca bir karar verelim ve arkasında duralım.Karar kötü bile olsa telafisi mümkündür. Satrançta bir hata ile veziri verirsen oyunu kaybetmezsin seni kollayacak bir çok askerin daha var. Ama kötü kararlar çok olursa seni mat olmaya kadar götürür buna sakın izin verme.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Telefona mesaj gelince ondan geliyor sanıyorum. Gece kalkıp telefona bakıyorum. Telefon titremeye görsün. Tv de onu görüyorum sanki. Yolda insanların yüzüne bakamıyorum. Bu nedir arkadaş? Tersleyecekse de terslesin. Yeter artık. Kendimi ne işe verebiliyorum ne güce. Bitsin artık bu işkence. Umarım şöyle güzel bir haddimi bildirir benim. Ben biliyorum kendimi. Terslerse düzelirim. Son bir şans vereceğim hem kendime hem ona hem de ikimize. Altın vuruş!
benim yaşadığım olaylar seni bekliyor hocam
şimdiden geçmiş olsun :) bir tek bende oldu sanmıştım bende.

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
33 yaşındaki adama yakışmaz hocam biraz gurur, sonra keşke atmasaydım diye pişman olmayın ;)

cih@n3458

Asistan
Reaksiyon puanı
2
senin yaşadıklarının aynısını yaşadım mesaj atmamak için numarasını bile sildim sonra 5-6 ay kadar sonra o attı ama iş işten geçmişti bi daha beni rahatsız etme dedim o da etmem diye mesaj attı aklım hep onda bende sürekli onu düşünüyorum hâlâ onu unutamadım ama bitti o kadarrr..

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
senin yaşadıklarının aynısını yaşadım mesaj atmamak için numarasını bile sildim sonra 5-6 ay kadar sonra o attı ama iş işten geçmişti bi daha beni rahatsız etme dedim o da etmem diye mesaj attı aklım hep onda bende sürekli onu düşünüyorum hâlâ onu unutamadım ama bitti o kadarrr..

Ben silemedim daha numarasını. O silmiş midir acaba? Mesaj attığımda kimsiniz derse? Ben Ayşe, okul arkadaşın derim ve uzarım sanki. Bozuntuya vermem.

Mesaj attığımda tanırsa silmemiş demektir. Ben annemin telefonunu bile bilmiyorum. Annem diye kayıtlı işte telefonumda. Numaramı tanıyacağını sanmıyorum.

Ya bilmiyorum kafam çok karışık. Ya bu gece mesaj atıcam ya da atmıcam bida. Unutmaya çalışmaya devam edicem.

Sergio Enrique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşla alakası yoktur bir gün pişman olmaktansa konuşmakta fayda vardır.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Arkadaşlar benden bu gecelik bu kadar. Hakkınızı helal edin. Balkona çıkıp kendimi dinlemeliyim. Sonucu yazarım sonra. İyi geceler herkese.

cih@n3458

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben silemedim daha numarasını. O silmiş midir acaba? Mesaj attığımda kimsiniz derse? Ben Ayşe, okul arkadaşın derim ve uzarım sanki. Bozuntuya vermem.
ben silmiştim onada söylediğim halde o silmemişti ve kendisi attı mesajı ben bi hata yapmıştım 100 lerce kere özür diledim hep tersledi,beni facede engelledi başka face kurdum ordan yazdım onuda engelledi bunu hak edecek kadar büyük bir hata değildi ama netice buydu siniri hırsı geçince yazdı ama bu seferde ben vazgeçtim ama onu hâlâ seviyorum ki devamlı aklımda ama sonu olmadığı için bitttiiii,,sende sonunu göremiyorsan bitir gitsin yok kendine engel olamıyorsan at mesajını en fazla bi fırça daha yersin..

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu adam forum hesabına 33 yaşında ama eski sevgilisi okul okuyor.Ne ayak ;D

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bu adam forum hesabına 33 yaşında ama eski sevgilisi okul okuyor.Ne ayak ;D

Kırk ayak. Senin hiç okul arkadaşın yok mu? Eski bir okul arkadaşın sana napıyon diye mesaj atamaz mı? Okul arkadaşlığı okul bitince bitiyor mu? Eski kız arkadaşım 28 yaşında bu arada.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kırk ayak. Senin hiç okul arkadaşın yok mu? Eski bir okul arkadaşın sana napıyon diye mesaj atamaz mı? Okul arkadaşlığı okul bitince bitiyor mu? Eski kız arkadaşım 28 yaşında bu arada.
Yok.Üniversite okuyorsa bile 22 yaşındadır(son sınıf) hadi tıp okusun 24 yaşında olur.
Ben karışmam kimle gezerse gezsin ama 9 10 yaş az değil bence.Mesela o 14 yaşındayken(ergenken) sevgilisi doğmamıştı.Ergenken doğmamış bir sevgilim olur mu acaba diye düşünmüş müdür. :D

Reaksiyon puanı
188
Yok.Üniversite okuyorsa bile 22 yaşındadır(son sınıf) hadi tıp okusun 24 yaşında olur.
Ben karışmam kimle gezerse gezsin ama 9 10 yaş az değil bence.Mesela o 14 yaşındayken(ergenken) sevgilisi doğmamıştı.Ergenken doğmamış bir sevgilim olur mu acaba diye düşünmüş müdür. :D

Üniversiteye şu yaşta başlanır diye bir kural yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...