Erzincan'dan İstanbul'a taksiyle dönmek...

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Nurseli İdiz, turne için gittiği Erzincan'dan İstanbul'a taksiyle döndü. İdiz, lüks yolculuğuna 3 bin lira ödedi.

upload_2016-12-1_7-25-3.png

Nurseli İdiz ile kızı Elif İdiz, hafta içi her akşam Teve2'de Armağan Çağlayan'ın sunumuyla ekrana gelen 'Hepsi Bugün Oldu' programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

"ERZİNCAN'DAN İSTANBUL'A TAKSİYLE DÖNDÜM"

Ünlü oyuncu, taksiyle yaptığı şehir dışı yolculukları anlatarak, "Can hocaya kızdım. Erzincan turnesinden İstanbul'a (yaklaşık 1100 km) taksiyle geri döndüm.

"KAPIYA 3 BİN LİRA İNDİR"

Nurseli İdiz'in kızı Elif İdiz ise annesinin kendisini taksiden arayıp "iyi geceler Elif'ciğim. Yaklaşık 12 saate oradayım. Biber dolması pişir. Taksici beyfendi de yorgun olur, adamcağıza yemek yedirip Erzincan'a öyle geri göndeririz. Bu arada kapıya da 3 bin TL indir" dediğini taklidini yaparak anlattı.

Elif İdiz, Nurseli İdiz'in gece yarısı Burgazada'ya gitme krizine tutulup deniz taksiyi aramasını annesinin taklidini yaparak anlattı.

"FATİH GEMİLERİ KARADAN YÜRÜTMEDİ Mİ"

Annesinin konuşmalarını "İyi geceler. Ben Nurseli İdiz. Nasılsınız? Ben bir deniz taksi rica ediyorum" cümleleriyle aktaran İdiz, annesinin, "Nişantaşı'na nasıl deniz taksi gönderelim?" diyen taksiciye "Fatih gemileri karadan sürüklemedi mi?" diye cevap verdiğini açıkladı. (Türkiye)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
O taksimetreye ne olduğunu görmek istiyorum.:D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
O taksimetreye ne olduğunu görmek istiyorum.:D
O değil de taksici bayram etmiştir tüplüyse birde araba 400 gidiş geliş gaz parası tutsa 2.600 hadi 200 TL yolda yemeğe gitsin 2.400 of paraya bak be hemen taksiciliğe başlıyorum :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Biz ibremizi 299'da görürken taksici taksimetreyi kaçta gördü acaba :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
O değil de taksici bayram etmiştir tüplüyse birde araba 400 gidiş geliş gaz parası tutsa 2.600 hadi 200 TL yolda yemeğe gitsin 2.400 of paraya bak be hemen taksiciliğe başlıyorum :D

400 lira gidiş geliş mi? Erzincan İstanbul diyor iyi misin?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Tüp fazla yakar. Çünkü kalorisi düşük. Fiyatı daha ucuz olsada benzinle gidilen yere tüple gidildiğinde miktar olarak daha çok yakıt tüketiyor. Genelde tüplü arabaların modelleri de eski olur. Benim arabamla 150 kilometre yol bana 50 liraya geliyor. Taksi Doğan veya Şahin'se,tahminim 800 tl yakmıştır.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Tüp fazla yakar. Çünkü kalorisi düşük. Fiyatı daha ucuz olsada benzinle gidilen yere tüple gidildiğinde miktar olarak daha çok yakıt tüketiyor. Genelde tüplü arabaların modelleri de eski olur. Benim arabamla 150 kilometre yol bana 50 liraya geliyor. Taksi Doğan veya Şahin'se,tahminim 800 tl yakmıştır.
Seninki çok yakıyormuş. Her türlü benzinden daha tasarruflu olur. Zaten olmasa taktırmazlar boş yere. Litre bazında çok yaksa da fiyatı düşük olduğu için km bazında daha uygun oluyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence yapma öyle bir hata.:cool:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Kolay gelen para kolay gider. Hay'dan gelen huya gider demiş atalarımız. Bir kaç gün önce tesadüfen televizyonda izledim, (kanalı hatırlamıyorum) Serdar Ortaç'ın da 5 milyon liralık tek bir Villası kalmış. Onun da daha taksitlerini ödüyormuş. Bütün mal varlığını kumara kaptırmış. Kumarda yarım saatte 10 bin kaybetti! haber, haberleri