Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?

CoNTeCAu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Takan Takar Takmayan Takmaz.Ama Ben Takmam Bende Dogru Bulmuyorum.

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Biraz ilerliyelim ya :)
Yakisir tabi neden yakismasin :)

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bizim okulda takan erkek sayısı ile takmayanlar eşit gibiydi. Hemde Bozkurt akınlarına rağmen. Biz buralara yorumlar eklerken, artık çok daha az yadırganır bi' hal aldı bi' erkeğin küpe takıyor olması(!)

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz? :*

valla küpe takan erkeklerin imajını oldum olası çok beğenirim. bi küpe takan bide yüzük takan erkeklerin imajına hastayım ;D yani olumlu karşılıyorum :]

zaten bu yüzden osmanlı padişahları arasında en çok tuttuğum kişi yavuz sultan selimdir. :p ^^

Selim_I.jpg

bende takacam ama kulağı deldirmek istemiyorum :)

konunun dışında "askerdeyken erkeklere bile kız gözüyle bakılır" mesajını yazan ( sanırım 2. sayfada ) arkadaşa, düşüncesinin "hastalıklı" olduğunu belirtmek isterim.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tam okumadan,yada anlamadan,yada anlamak istemeden konuşma,Senin gibilere laf yetiştiremem

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
patrick dedi ki:
Phabio dedi ki:
Yok efendim neymiş, çocuklar görüyomuş yok Askerlik vb. yerlerde gözümüz kayarmış... Tövbe yarebbim ya.

:D bi an gözümde canlandırdım da sen söylerken... koptum :D :D

farklı birşey ekliyeyim... bir erkeğin gözü küpeli bi erkeğe kayıyor ise (kimse sonuçta üstüne alınmasın, genel konuşuyorum) -ki o kişi yumuşak olsa dahi- küpeli kişiyi bırak küpeliye göz dikende de büyük bir bozukluk var demektir.

kısacası; küpe kişiyi bozmaz! eğer insanın bozulası yoksa... küpeli kişilere farklı bakanlar varsa ilk önce kendi erkekliklerinden şüphe duymalı ;)
(yine ekliyeyim; kimse üstüne alınmasın, genel konuşuyorum)
Ben de tam senin dediklerini dicektim ki sen demişsin ama benim diceklerim acı gerçeğeydi. adam gerçekten tam bir acı gerçek. nasıl korktuysa kişiliğini kaybetmekten, 'gay' olmaktan...(bi de her gay yazışında büyük yazmışki nasıl yazıldığını da biliyorum havasında)Ulan kimsenin aklına gelmemiş askerde küpe takanı şeyetmek senin aklına gelmiş.demekki senin küpen başka bir yerinde. bi de öyle uzun cümleler kurunca kimse şaşırıp kalmıyor, ''ay ben şimdi ne yaparım,bak kafam çok karıştı anlayamadım bu büyük timsalin ne dediğini''' felan diye düşünmüyor. düşüncelerini kendine sakla, kimseyi yargılamak sana düşmez. biraz düşünde konuş. çocuklarımız kötü etkileniyormuş.. alla allaa ya.. neden kötü etkileniyor küpeden mi, anasında gördüğünü sokaktaki erkekte de görünce bu adam nonoş ben buna kötü gözle bakıyım, ohh hepimiz aktif pasif birbirimize girelim diye mi düşünüyor sence. sen öyle dümdüz koşmaya devam et at gözlüklerinle yakındır uçurumdan düşmen.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
küpe erkekliği bozar diyenlere soruyorum
erkeklik bu kadar ucuz ve basit mi ki bir metal parçası yüzünden bozulsun
bir bayan olarak sölüyorum ki erkeklere küpe daha çok yakışır ve birçok bayanda bu düşüncede

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Konuşsam olmuyo,Sussam gönül razı deil
Tartarus
ABD de oluyoya,Milletimiz sonzamanlarda ABD ye özenmiyormu,kötü yönleriyle Extasy,Pıt bunlar neden kullanılıyor artık,Lezbiyen olmak çokmu doğru yada Travesti,bu tür şeyler Ülkemize içerdenmi girdi?yoksa Dışardanmı? benim korkum küçük çocuklara,sana deil sen öküz kadar olmuşun,herküçük çocuğada deil,etrafımızda safsaf yetişen çocuklar var,küçük çocuklar,öküzler deil,kaçkere dicem,mademki herkes sizin kadar zeki,neden Travesti var bu ülkede,yokmu..??!!!

Tamam sen,Korkmayabilirsin ama ben,Korkuyorum,Öküzlerden deil,küçük çocuklardan

(Cevap bulamayınca Kendine Destekçi ararsın işte böle,Ona buna alıntı yaparak :p )

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
herkese yakışmıyo.. örneğin tarkana çokkkk yakışıyo ama yavuz bingöle asla yakışmıo "ne alaka yaa" oluyorum görünce o_O :S yani her erkeğe yakışan bişiy diil..

fazla metroseksüel olan erkeğe karşıyım ben. yani kaşlarını aldırıyolar bileklik kolye bilmemne takıyolar. yani bari kız doğsalarmış tam olurmuş :) yani bu kaş alma muhabbeti çok fena bişey bence :)

hiçbişeyin suyunu çıkarmamak lazım bakımlı olmak güzeldir ama onunda suyunu çıkarmamak lazım...

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
EzOhİsTaN dedi ki:
herkese yakışmıyo.. örneğin tarkana çokkkk yakışıyo ama yavuz bingöle asla yakışmıo "ne alaka yaa" oluyorum görünce o_O :S yani her erkeğe yakışan bişiy diil..

fazla metroseksüel olan erkeğe karşıyım ben. yani kaşlarını aldırıyolar bileklik kolye bilmemne takıyolar. yani bari kız doğsalarmış tam olurmuş :) yani bu kaş alma muhabbeti çok fena bişey bence :)

hiçbişeyin suyunu çıkarmamak lazım bakımlı olmak güzeldir ama onunda suyunu çıkarmamak lazım...

yavuz bingöl, küpe mi takıyor :S :S

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
patrick dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

Anlatırken sorun olmuş Yavuz Bingöl taksa yakışmaz demek istemiş ;D

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Mr.Fastfinger dedi ki:
patrick dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

hmmm demekki noktalama işaretlerinin bir yararını daha öğrenmiş olduk... neymiş? kullanmazsak adama küpe bile taktırıyor :)

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
patrick dedi ki:
Mr.Fastfinger dedi ki:
patrick dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

hmmm demekki noktalama işaretlerinin bir yararını daha öğrenmiş olduk... neymiş? kullanmazsak adama küpe bile taktırıyor :)

Hayırr olmayan bişeyden bahsetmiyorum. olan bişiy.. yavuz bingöl cidden küpe takıyo ve ben ona yakıştıramıyorum.. anlatırken sorun olmadı yani..

""Anlatırken sorun olmuş Yavuz Bingöl taksa yakışmaz demek istemiş ;D"" ne demek yani şimdi demek istemiş?!!!! ben düzgün anlatamıyomuyum yane :D
sizi benim adıma konuşmaktan men ediyorum kendi adınıza konuşun :D ben anlatabilirim ne düşündüğümü.. artık okadar türkçem ve noktalama işaretim var Allaha şükür ;)

cidden küpeli ya :S

hatta bi eskiden anadolu ateşi diye bi program vardı ben izlemiştim o bölümde yavuz bingöle küpe taktığı için baya yüklenmişlerdi yakışmamış gibisinden.. bence doğru bende yakışmadığını düşünüyorum küpe olayı her erkeğe yakışan bişiy diil.. haber burda..

http://arsiv.sabah.com.tr/2004/11/15/gny/gny113-20041115-200.html

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
walla ben takıyorum. takana da neden takıyorsun demedim, neden takıyorsun diyenede gülüp geçtim. benim hayatım kime ne yani :D

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
rockçular takabilir normaldir onlara yakışıo :D

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bize yakışmaz da kime yakışır dimi EzOhİsTaN :D
nede olsa S.D.N Rock Kültürü Kulübü Manyağıyım hehehee

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Gavur özentleri ne olucak, cüpper giyin bakalım onada sosyetik kesimi bööö diyor. Ama nerdeeeee siz anca küpe takarsınız.

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
mTanriverdi dedi ki:
Gavur özentleri ne olucak, cüpper giyin bakalım onada sosyetik kesimi bööö diyor. Ama nerdeeeee siz anca küpe takarsınız.

Gavur özentisi mi? kardeş sen tarihine bir bak bakalım. koskoca Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim Han Hazretleri neden takmış o küpeyi kulağına öğren, vede kullandığın kelimeler dikkat et. Gavur özentisiymiş...

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
onair dedi ki:
mTanriverdi dedi ki:

Gavur özentisi mi? kardeş sen tarihine bir bak bakalım. koskoca Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim Han Hazretleri neden takmış o küpeyi kulağına öğren, vede kullandığın kelimeler dikkat et. Gavur özentisiymiş...

müslümcü baksana arabesk damarları kabarmış arkadaşın :D normaldir bu tepki :Do gavur dediklerinde yaratık deil bizim gibi etten kemikten normal insan.. ama sen farklı bi boyutta görüyosan onları bilemicem tabi..

mesela bende hep "iş yada zorunluluk dışında" günlük hayatında takım elbiseyle sokakta ve evde dolaşan tiplere farklı boyuttan gelmişler gibi bakarım hatta dehşetle :) garip yani sürekli takım elbiseyle dolamak mesela arabeskçilerin çoğuda öle maço tiplerdir takım elbiseli :D sen değilsindir belkide genel olarak öleler..

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kimsenin cinsel tercihine karışmayın eper pırlanta bir küpe dekolte siyah bir takım ve onu tamamlayan black stocking and high hell ama lütfen pantolon ceket üstünde küpe takmayın yakışmıyor
he he he

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
1. Kızlar analarının karnından küpe ile doğmuyor ;) 2. şu cahaletlikten vazgeçin cinsiyet ile ilgisi olmayan bişi bu konu..

Ee.. Bize tartışacak ne kalıyor hiç bir şey, kişiye yakışmış yakışmamış bu o kişiyi bağlar boşversenize ..!

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
son noktayı koyuyorum tabii kide bozmaz üstüne karizma yapar :D küpe tak bilezik tak kolye tak
ama bunları kafana takma
hayatını yaşa :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
seçiL dedi ki:
son noktayı koyuyorum tabii kide bozmaz üstüne karizma yapar :D küpe tak bilezik tak kolye tak
ama bunları kafana takma
hayatını yaşa :)

Bu koyduğun noktayı sana destek vererek, daha bi irileşmesine katkıda bulunmak istiyorum :)

firstdefault

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işiniz gücünüz yok erkek kupesi geyiği yapıyorsunuz. millet de bunlar otursun yeni 4 çekirdekliyi kaça kaktırırız die düşünüyor. allah daha dolu zamanlar nasip etsin ne diyeyim

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
firstdefault dedi ki:
işiniz gücünüz yok erkek kupesi geyiği yapıyorsunuz. millet de bunlar otursun yeni 4 çekirdekliyi kaça kaktırırız die düşünüyor. allah daha dolu zamanlar nasip etsin ne diyeyim

AMİN AMİN :D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Uzun süren araştırmaların sonucunda bana küpenin yakışacağını duydum bir çok insandan kız ve erkek herkesten olumlu yanıtlar aldım. öncelikle zaten ben kendime yakıştırıyordum onların ifadeleri ilede pekişti bu isteğim en kısa zaman da bi küpe takıyorum ve resmimide buraya yapıştırıyorum :) ;)