Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Pompaya para vermiyorlarya bende yürüdümdü asvaltta ayak izlerim kalır.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu ne şimdi?
Arabesk-i bir söylem sanırım...

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Phabio
demek seninde hiç endişen yokmuş,yani bu bukadar basit,ama sana göre
gerçekler acıdır

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Valla benim bildiğim bir gerçek var o yüzden herhangi bir kaygım yok...
En az senin kadar erkek olduğum gerçeği ;)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Phabio dedi ki:
Valla benim bildiğim bir gerçek var o yüzden herhangi bir kaygım yok...
En az senin kadar erkek olduğum gerçeği ;)
Sen yine yanlış anladın,ben sana erkek deilsin gibi bi söylemde yada,demek ister gibi bişey mi yaptım hayır yapmadım,sandıysanda özür,benim dediğim,şu
Herkes senin gibi deil
bak buarada hatırlatırım
En az senin kadar dedin,yoksa içinde bi kaygımı başladı,Allah(c.c) korusun,bu kaygıyı gençler alırsa ne olur,sen kendini biliyosun ama....

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bahsettiğimde bu ya zaten...
Kendini bilen insan [benim gibi] ne yaparsa yapsın, kendini kaybetmez.
Ama kendini bilmeyen insanın kendini kaybetmesi için özel olarak hiçbirşey yapması gerekmez... Anlatabiliyormuyum? Bunun küpe veya başka birşey ile alakası yok. Tamamen insanın kişiliği. Kulağına küpe takan değil, kişiliğine küpe takan insanlar senin dediğin gibi bir yola sapabilirler.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İşte o sapabilenler,burda senin böle konuştuğunu görmüyorlar,görseler sapmazlar,ama seni dışarda sadece küpeli olarak görüyorlar(bu şekilde konuştuğunu görmüyorlar)küçük çocuklar ne olduğunu anlamaya anlamaya seni örnek alıyolar,ve bu sabit kalmaz(sadece bu şekilde kalmaz)zamanla,olucaklardan bahsediyorum,şimdiki zamandan deil gelecek zamandan bahsediyorum,Sen bana diyebilirmisinki, Bundan sonraki nesilde GAY ler kesinlikle olmicak,böle bişey diyebilirmisin,işte yavaş yavaş onlar senin bu dediklerini duymadığı için artıcak,çünkü küçükler büyükleri genellikle örnek alır,eskiden İstanbulda Travesti mi vardı,Lezbiyen mi vardı,Onlar bazısı küpe den başlıyo(küçük hevesler)
Birazcık,kendini korkak hisseden,yada kalkmadığını gören(anladın sen onu)Kendini GAY sanıyo,Travesti oluyo,Halbuki Tedavisi olan bi hastalık
Bizi Yaratan Erkek olarak yaratmış,Kız gibi davranmak,ne kadar doğru!!!
Anlamak istemiyosan anlama
Ben sana diyorum;Sana erkek deilsin gibi bi söz söylemedim
Sen diyosun; erkekliğimden hiçbirşey kaybetmedim
Ben sana diyorum; Sana demiyorum,Gelecek nesilden bahsediyorum
Sen bana diyosun; kişiliğine küpe takan insanlar senin dediğin gibi bir yola sapar
Orda Arkadaş sana diyo; Delikanlılık
Sen diyosun; Kodummu oturturum
Yaw sana GAY diyen yok,niye sürekli üstüne alınıyosun,sonunda bana dedirtceksin "sen GAY misin" diye

ya deki,
anlamak istemiyorum
yada deki,
ağzımın payını aldım
yada sus
yada şu alttaki üyeye katılıyorum de ve bırak

bunada bişey dersen sana tek bişey dicem

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yakışan takar (genelde uzun saşlılara yakışıyor) , yakışmayanda yada kendine yakıştıramayanda takmaz bu kadar basit ...

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
warkortali dedi ki:
Bir görüşe göre ilk insanlarda kulaklar, kulak kanallarını korumak için çok büyük ve sarkıkmışlar. Kulak memelerimiz de bu sarkık kulaklardan kalmaymış. Bir başka görüşe göre ise kulak memeleri atalarımız zamanında birer cinsel cazibe organıymışlar, zamanla, insanın evrimiyle işlevlerini yitirmişler. Zaten ilk insanlarda işe yarayıp da şimdi kullanılmayan ancak hala vücudumuzda bulunan, apandisit gibi birçok organ varmış. Vücudumuz insanın evrim tarihini yansıtan bir müze gibiymiş.
[/size][/color][/URL]
Ne de güzel...Aradan evrim mesajı sokuşturuyorsun.Seni kınıyorum.

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
lb.bingol dedi ki:
warkortali dedi ki:
Bir görüşe göre ilk insanlarda kulaklar, kulak kanallarını korumak için çok büyük ve sarkıkmışlar. Kulak memelerimiz de bu sarkık kulaklardan kalmaymış. Bir başka görüşe göre ise kulak memeleri atalarımız zamanında birer cinsel cazibe organıymışlar, zamanla, insanın evrimiyle işlevlerini yitirmişler. Zaten ilk insanlarda işe yarayıp da şimdi kullanılmayan ancak hala vücudumuzda bulunan, apandisit gibi birçok organ varmış. Vücudumuz insanın evrim tarihini yansıtan bir müze gibiymiş.
[/size][/color][/URL]
Ne de güzel...Aradan evrim mesajı sokuşturuyorsun.Seni kınıyorum.

Bende kınıyıyorum.
Ayrıca küpe bence takılabilir ama tek küpe altın olmaması şartı ile aslında bu tür şeyler çok önemli değil bunlar toplumla alakalı bişey dinde bunlar hakkında peygamberimiz yada kuran net hüküm koymamış yani bunları taktınız diye cehenneme gitmezsiniz ama toplumu ilgilendiren bir konu toplum kabul ediyorsa huzursuzluk çıkmıyorsa takılabilir bence küpeyi yada küpeleri takınca huzursuzluk çıkıyorsa takmamak daha iyidir. Benim görüşüm bu.

Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek dedi ki:
Bu oluyor zaten,başka ülkelerde
senin demenle deilki,yavaş yavaş
EVET dediğine katılıyorum sadece bu konuda değil biçok şeyde yavaş yaavaş bişeyler yerleştiriliyo insanların beynine sonuç kötü .
bu arada yazdıkların çok uzun biraz daha kısa yazsan çok iyi olucak.
küpe takan erkekler içinde özenti diyorum.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Şekle takılanlardan olmadım bugüne kadar hemde hiç. Ama takdıkdan sonra bi' şekillere girmeler, bi' oldum havaları olursa dellendiğim andır, sürekli küfür ediyorum, sonra. Cool takılmak çok aptalca bi' ifade ama o kadar gerekliki.

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benim için bi erkeğin küpe takması sorun olmaz
artık 13 14 yaşındaki çocuklar bile takıyoken

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence herkesin kendi düşüncesi takmak isteyen takar takmak istemeyen takmaz

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ecrin dedi ki:
bence herkesin kendi düşüncesi takmak isteyen takar takmak istemeyen takmaz

beni yine sandalyeden düşürmeyi başaran bi yorum yaptın arkadaşım tabii ki herkes istediğini yapmakta özgürdür bu konunun açılmasındaki amaç herkesin şahsi fikirlerini ortaya atabilmesidir ;)

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Mesajları okudum ve bi okadarda üzüldüm.Küpe denmiş ve insanın erkekliğine laf edilmiş.Cehalet böyle birşey olsa gerek.Eski nesil cahil yeni nesil daha anlaşıylı modern sanıyordumki hala bu şekilde yaşayan birçok insan olduğunu tekrar gördüm.Siz takmayabilirsiniz bu size küpe takan kişinin kişiliğine hakaret etme hakkı vermez.Küpe bir insanın cinsiyetinide değiştirmez.Umarım bundan sonraki mesajlarınız saygı sevgi terbiye çerçevesinde olur.Küpe ve GAY ne alakadır kardeşim saçma sapan yorum yapacaksanız hiç yapmayın insanları çileden çıkartmayın !!!

Moderatör arkadaşlarda bu gereksiz ve polemik yaratmaya çalışan mesajları yazan üyeleri uyarsa fena olmaz hani.Düşüncelere saygımız sonsuz özgürce kendinizi ifade edebilirsiniz ama sınırları zorlamayın !

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bak hala Küpe ile GAY i alakadar ettiğimi sanıyor,Elimde tüy bitti yaa
tamam,Konu buydu;
Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?
Bende düşüncemi söyledim,anlayana sivrisinek,anlamak istemeyen zaten anlamaz
Kapattım dahada bişey demiyom BY

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Yapılan tüm yorumları okudum enteresanlarıda vardı içlerinde acı gerçek düz mantalite hesabı değişmez kafa yapısına sahip sana tavsiyem söyliyeceğini söylediysen artık aynı mesajlarını ısıtıp ısıtıp önümüze koyma okuduk anladık yazdıklarını tamam mı?

Bi arkadaş evrim mesajı sokuşturmuş olduğumdan söz etmiş hayır kardeşim özellikle ima ettiğim bi durum yok o sitede ne yazıyorsa onun tümünü okudum ve sizlerle paylaştım link de aşağısında zaten..

Bir örnekleme yapacağım ;

Şimdi nereden bile bilirsin ki bir adamın küpe takmadan önce erkek olduğunu?
Asıl sorum şu : Eğer küpe değiştiriyorsa erkeklik olgusunu üstteki sorumu nasıl yanıtlayacaksınız?

Dip Not: Erkeklik yürektedir, Bilektedir, Ruhtadır !!!

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hala bile,Erkeklikle,Küpe yi alakadar ettiğimi sanıyorsun
Öyle bişey olsaydı derdimki
"Küpe,Delikanlıyı bozar"
Ben böle bi söz,yada buna yakın bi söz söyledimmi ??? !!!,söyledimse bu sözümü bulun ve karşıma dikin
Aksi halde bana bu soruyu sorman BİRAZ GARİP
Bu soruyu,bana ne hakla soruyosun;
Eğer küpe değiştiriyorsa erkeklik olgusunu üstteki sorumu nasıl yanıtlayacaksınız?

Ben değiştiriyor mu dedim,dedimse tut alıntı yap,bana göster,deki burda dedin,bende özür dilicem,çileden çıkartmayın kardeşim

Hayyret Bişey
Benim tüm söylediklerim aslında,Bu konuya ilk yazdığım,Mesajda mevcut,ben ondan fazlasını demedim
papio arkadaşıma söylediğim aslında,ilk yazımda yazıyo,sadece hatırlatmak amaçlı,ona tekrar söyledim bana ne diceksin hesabında,sormaz olaydım,ya ben anlatamadım yada beni bitürlü anlamadı
İlk yazdığım yorumda,Herşeyi çok güzel anlattığıma eminim,ama ondan sonra aynı şeyi diyediye kafam bulandı,kapatıyim diyorum bana kimse yazmasın,gene konuştutuyosun

KARDEŞİM BU YAZIMI TAM,MANASINDA OKUYUP,ANLADIKTAN SONRA BANA MESAJ YAZ,ANLAMADAN,GENE DERSENKİ,ERKEKLİKLE KÜPE BİRARADA OLMAZ DİYOR
(ANLADIN SEN ONU)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Acı gerçek sana soru soran olmadı şahsen ben sormadım :) dolayısı ile verdiğin cevabın benim için hiç bir önemi yok ;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Yapılan yorumlarda dikkatli olun. Uyarı alıcaksınız. !!!

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Bir aksesuar neden bir erkeği bozsun?öyle bir küpe takmakla bozulmaz
Erkek adamlığını dürüstlüğüne saygısına namusuna vs.borçludur |) ^^
>X<

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
seçiL dedi ki:
Bir aksesuar neden bir erkeği bozsun?öyle bir küpe takmakla bozulmaz
Erkek adamlığını dürüstlüğüne saygısına namusuna vs.borçludur |) ^^
>X<

Tebrik ederim ;)

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yok efendim neymiş, çocuklar görüyomuş yok Askerlik vb. yerlerde gözümüz kayarmış... Tövbe yarebbim ya.

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Phabio dedi ki:
Yok efendim neymiş, çocuklar görüyomuş yok Askerlik vb. yerlerde gözümüz kayarmış... Tövbe yarebbim ya.

:D bi an gözümde canlandırdım da sen söylerken... koptum :D :D

farklı birşey ekliyeyim... bir erkeğin gözü küpeli bi erkeğe kayıyor ise (kimse sonuçta üstüne alınmasın, genel konuşuyorum) -ki o kişi yumuşak olsa dahi- küpeli kişiyi bırak küpeliye göz dikende de büyük bir bozukluk var demektir.

kısacası; küpe kişiyi bozmaz! eğer insanın bozulası yoksa... küpeli kişilere farklı bakanlar varsa ilk önce kendi erkekliklerinden şüphe duymalı ;)
(yine ekliyeyim; kimse üstüne alınmasın, genel konuşuyorum)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
warkortalinin dediği gibi Adamlik nasil gorundugunde degildir, adamlik yurektedir, beyindedir
yakışsa da yakışmasa da, bozsa da bozmasa da iş keyif işidir.. takanın derdidir.. bakanın değil boşuna kasıyosunuz topici :) (A) >X< ^^

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Çok doğru söylemiş arkadaşlar...
Bu konunun cevabı gayet açık ve net...