En sinir olduğunuz şeyler ?

-Uncar_Blood-

Profesör
Ben başlıyorum

pişkinlik.png

saol kardeşim ya çok yardımcı oldun şimdi kelimenin ne anlama geldiğini öğrendim tövbe est.

BordoKing

Doçent
özelliklede YAĞĞ BENÖM PSKOLOJİM BOZUQ diyip rahatsızlıklarını anlatan
bir aralar dert denmez ama dert ettiğim üzüldüğüm şeyleri insanlarla konuşurdum baktım ben onların üzüntülerine çare buluyorum rahatlatıyorum ama onlar beni dinlemediğini bile farkedince bende kimsenin derdini dinlemeye başladım ne kadar doğru bilmem hele bu zamanda farkettiniz mi bilmem senin bir derdin varsa oda bişey mi diye konuya girerler her zaman onların daha büyük şeyleri vardır

Alper S

Profesör
bir aralar dert denmez ama dert ettiğim üzüldüğüm şeyleri insanlarla konuşurdum baktım ben onların üzüntülerine çare buluyorum rahatlatıyorum ama onlar beni dinlemediğini bile farkedince bende kimsenin derdini dinlemeye başladım ne kadar doğru bilmem hele bu zamanda farkettiniz mi bilmem senin bir derdin varsa oda bişey mi diye konuya girerler her zaman onların daha büyük şeyleri vardır
Aga bunları yaşayanlar bizleriz ama o sözü kesip kendi derdini anlatanlar kim? :s

Yandere

Profesör
Yasaklı
Kısaca her şey ama başlıca Youtube gibi mecralarda veletlerin durduk yere bana bulaşması ve pcnin windowsunun çökmesi, kalkcan format atıyorsun attın driverları da kurdun hopp bir de windows etkinleştirme diye bir meret var tamam bir freeware değil ama bi sabırrr...

BordoKing

Doçent
Aga bunları yaşayanlar bizleriz ama o sözü kesip kendi derdini anlatanlar kim? :s
bende genellikle onların sözünü keserdim başka bir şey söylerdim suratlarını asıp otururlardı yada dinlemediğimi farkettirirdim aslında herkes hoşgörüyle sabırla konuşsa dinlese böyle fenalıklara gerek yok ama işte bazen ayak uydurmak lazım oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca her şey ama başlıca Youtube gibi mecralarda veletlerin durduk yere bana bulaşması ve pcnin windowsunun çökmesi, kalkcan format atıyorsun attın driverları da kurdun hopp bir de windows etkinleştirme diye bir meret var tamam bir freeware değil ama bi sabırrr...
okuyunca daraldım bi :)

-Uncar_Blood-

Profesör
youtube da bir şey bilmeden atıp tutanlar var ya razer ın bir tane kulaklığı vardı razer kraken x lite mıydı malzeme kalitesi çok kötü jak girişli yani gerçek 7.1 olmasının imkanı yok ulan adam bildiğin diyor ki yooo 7.1 olm jak girişli kablo diyorum gene yok 7.1 bir imiş sonra bir kaç kişi daha 7.1 değil dedi orda sustu ancak kulaklığın incelemelerine baktım herkes çok kötü diyor ama adam kulaklığı tavsiye ediyor niye çünkü razer moruq