En sinir olduğunuz şeyler ?

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Ben başlıyorum

pişkinlik.png

saol kardeşim ya çok yardımcı oldun şimdi kelimenin ne anlama geldiğini öğrendim tövbe est.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
özelliklede YAĞĞ BENÖM PSKOLOJİM BOZUQ diyip rahatsızlıklarını anlatan
bir aralar dert denmez ama dert ettiğim üzüldüğüm şeyleri insanlarla konuşurdum baktım ben onların üzüntülerine çare buluyorum rahatlatıyorum ama onlar beni dinlemediğini bile farkedince bende kimsenin derdini dinlemeye başladım ne kadar doğru bilmem hele bu zamanda farkettiniz mi bilmem senin bir derdin varsa oda bişey mi diye konuya girerler her zaman onların daha büyük şeyleri vardır

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
bir aralar dert denmez ama dert ettiğim üzüldüğüm şeyleri insanlarla konuşurdum baktım ben onların üzüntülerine çare buluyorum rahatlatıyorum ama onlar beni dinlemediğini bile farkedince bende kimsenin derdini dinlemeye başladım ne kadar doğru bilmem hele bu zamanda farkettiniz mi bilmem senin bir derdin varsa oda bişey mi diye konuya girerler her zaman onların daha büyük şeyleri vardır
Aga bunları yaşayanlar bizleriz ama o sözü kesip kendi derdini anlatanlar kim? :s

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Kısaca her şey ama başlıca Youtube gibi mecralarda veletlerin durduk yere bana bulaşması ve pcnin windowsunun çökmesi, kalkcan format atıyorsun attın driverları da kurdun hopp bir de windows etkinleştirme diye bir meret var tamam bir freeware değil ama bi sabırrr...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Aga bunları yaşayanlar bizleriz ama o sözü kesip kendi derdini anlatanlar kim? :s
bende genellikle onların sözünü keserdim başka bir şey söylerdim suratlarını asıp otururlardı yada dinlemediğimi farkettirirdim aslında herkes hoşgörüyle sabırla konuşsa dinlese böyle fenalıklara gerek yok ama işte bazen ayak uydurmak lazım oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca her şey ama başlıca Youtube gibi mecralarda veletlerin durduk yere bana bulaşması ve pcnin windowsunun çökmesi, kalkcan format atıyorsun attın driverları da kurdun hopp bir de windows etkinleştirme diye bir meret var tamam bir freeware değil ama bi sabırrr...
okuyunca daraldım bi :)

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
youtube da bir şey bilmeden atıp tutanlar var ya razer ın bir tane kulaklığı vardı razer kraken x lite mıydı malzeme kalitesi çok kötü jak girişli yani gerçek 7.1 olmasının imkanı yok ulan adam bildiğin diyor ki yooo 7.1 olm jak girişli kablo diyorum gene yok 7.1 bir imiş sonra bir kaç kişi daha 7.1 değil dedi orda sustu ancak kulaklığın incelemelerine baktım herkes çok kötü diyor ama adam kulaklığı tavsiye ediyor niye çünkü razer moruq

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
bende genellikle onların sözünü keserdim başka bir şey söylerdim suratlarını asıp otururlardı yada dinlemediğimi farkettirirdim aslında herkes hoşgörüyle sabırla konuşsa dinlese böyle fenalıklara gerek yok ama işte bazen ayak uydurmak lazım oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

okuyunca daraldım bi :)
başına geldiğini düşün bir de...

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
aklıma gemişken taha duymazı seviyor musunuz ? ben nefret ediyorum

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
En sevmediğim şeyler:

1-Ukalalık -> Benim mesleğimin ilgi alanına giren şeylerde milletin benden daha iyi biliyormuş gibi konuşmasını beni çok rahatsız eder.

2-Senli benli olmak -> Birisinin bana "kardo, knk, panpa" gibi kelimelerle hitap etmesini hiç sevmem. Çünkü ben kimsenin asker arkadaşı değilim. Ama "siz" veya "hocam" diye hitap edenin başımın üstünde yeri vardır. Mesela içerik ekibi üyesine yaşı benden küçük olduğu halde direkt ismiyle hitap etmiyorum. Asla "Dilara" diye hitap etmem, "Dilara hanım" derim. Benim karşımda çocuk yok sonuçta.

3-Israrcı olmak -> Bana bir şeyin zorla yaptırılmaya çalışılması, beni irrite eder, öyle böyle değil. Normalde aklınızın hayalinizin alamayacağı kadar kibar bir insanımdır; ama ısrarcı insanlara posta koyuyorum ister istemez.

4-Takım çalışması -> Çünkü mükemmeliyetçi bir insanımdır, bir iş yapılacaksa başkasına (sevgilim dahi olsa) güvenemem. O yüzden o işi tek yapmayı tercih ederim. Benle beraber iş yapacaksanız, otoritemi kabul etmeniz lazım, ben ne diyorsam o olur, kesinlikle sorgulanmasına izin vermem. Ama sonuçta yapılacak olan iş, dört dörtlük yapılmış olur. Demem o ki, bir şirketi yönetiyor olsam, o şirkette mobbing olmazdı; ama çalışanların mesaide harcadığı her bir saniye (her bir saniye, abartmıyorum) stresli geçerdi.

En zor tarafım nedir soracak olursanız: Güvenimi kazanmak. Bir kadının benim kalbimi kazanması çok kolaydır; ama güvenimi kazanabilmesi için FBI'ya ajan alımı sınavından hallice bir sınavı geçmesi lazım.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
kendisi bana göre fakir edebiyatı yapan birisi oncaman para almasına rağmen kırık kirli plastik tepsinin üstünde pasta yapıyor ula bir tabağın yok muydu
ben nedense taha duymaz hakkında çok kararsız kalıyorum ama o annene sor 2000 tl yi lafı çok kötüydü ve beni sinir etti

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ben Her Türlü İnsanla İyi Anlaşabilen Biriyim Şahsen Yalancı İnsanı Zorba İnsanı Hemen Hemen Her Kitleyi Kaldırabiliyorum Ama 2 Kitleyi Kaldıramıyorum Birincisi Kibirli İnsanlar Bu İnsanlar Durmadan Egolarını Tatmin Ederler Kendilerini Yükseklerde Görürler Bi Başarıları Varda Böyle Davranıyorlar Diye Düşünürsünüz Fakat En Ufak Vasıfları Olmaz.

İkincisi Salak İnsanlar Evet Aptal İnsanlardan Acayip Gıcık Kapıyorum Ben Şahsen Anlattığın Hiçbir Şeyi Anlamayan Bir Şey Yapması Gerektiğinde Uyuz Uyuz Bekleyen Her Konuda Zeka Eriten İnsanları Sevmiyorum

Şahsen Benim Sinir Bozucu Bulduğum Tipler Bunlar İyi Forumlar