Yakın kız arkadaşa aşık olma

Bu konuyu okuyanlar

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Selamlar 10.sınıf 2.döneminin başından beri ben bu kızdan hoşlanıyorum ama sorun kız en yakın kız arkadaşım olması.şuan 11.sınıfım ve nerdeyse ilk dönem bitecek kızın şuanda 1 yıllık ilişkisi var ve baya sallantılı geçiyor bu konuyu 2023 yılının mart ayında tekrar açmıştım onada bakabilirsiniz.gerçekten bu kızdan hoşlanıyorum ve bi türlü fırsat elime gelmedi ilişkisi oldugundan dolayı elimden birşeyde gelmiyor 1 yıldır nerdeyse sabırla bekliyorum ilişkilerinin kesin olarak bitmesini.ilişkisi oldugu çocuk çok değişik biri kıza çok ağır şeyler söyledi ama kız gene bırakmadı soğudu tekrar barıştıı ve benim elim gene boş kaldı.sınıfta 6 7 kişi bir ekip gibi bişeyiz bu sevdiğimi 8 9 yıllık gerçekten kardeşim dediğim ne konuda olursa olsun bana yardım edecek ağzını kapıyacak dostumla paylaştım o ve ben dışında kimse bilmiyor söylemek çok istediğim bu çocuk yokken çok samimiydikk herkes bizi sevgili zannediyoduu keşke öle bişe olsada neyse orası ayrıı ben ne yapacağım beklemeye devammı etmeliyim veya nasıl unutmaya çalışmalıyım arasıra rüyama bile girdiği oldu bana yardımcı olun benden büyük abilerim ablalarım veya bu gönül işlerinde tecrübeli olan insanlar lütfen.​

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Kızı kaçır