En sevdi─činiz fast food hangisi? ­čŹö­čŹč­čî«­č蹬­č菼­čŹľ

F1kan

Profes├Âr
Yaln─▒z birileri yine " Y├Ânetim kadrosu ┼č├Âyle b├Âyle "deyip, gece 1 den sonra yemekle ilgili konu a├žt─▒─č─▒n─▒z i├žin ma─čdur edebiyat─▒ yapabilir.

Zira bunlar ma─čdur olmak i├žin pusuda bekleyenlerdir, ben beklerim :D

RoketLiSaVasTReni

Profes├Âr
Pizza ama bizim buralarda d├╝zg├╝n adana yapamad─▒klar─▒ i├žin g├╝zel yapan bir yer bulursam e─čer g├╝n├╝n birinde i┼čte o zaman adana d├╝r├╝m 1. s─▒raya y├╝kselir.

bende gariplik var fiyat─▒ ├žoksa asla almam 1-2 Eti gofret Coca-Cola al─▒r ge├žerim ikram edilirse k├Âfte,kokore├ž,d├Âner yerim bunlar ge├žmi┼čte bile ├žok kaz─▒kt─▒ ┼čimdi daha kaz─▒k.

Didem Ergin

Profes├Âr
─░├žerik Ekibi
Yaln─▒z birileri yine " Y├Ânetim kadrosu ┼č├Âyle b├Âyle "deyip, gece 1 den sonra yemekle ilgili konu a├žt─▒─č─▒n─▒z i├žin ma─čdur edebiyat─▒ yapabilir.

Zira bunlar ma─čdur olmak i├žin pusuda bekleyenlerdir, ben beklerim :D
Konuyu a├žarken bi d├╝┼č├╝nmedim de─čil :D

26┬ą┬ą26

Profes├Âr
Arkada┼č─▒m o g├╝n pirzola yemi┼č tad─▒n─▒ hi├ž be─čenmemi┼č.Gitmi┼č tavuk d├Âner alm─▒┼č.Fakirlik i├žimize i┼člemi┼č be.

aegeanfisk

Asistan
Falafel d├╝r├╝m­čśä ­čĹŹ ├ľzellikle yolunuz bir g├╝n Ka┼č'a d├╝┼čerse orada me┼čhur falafel d├╝r├╝mc├╝ bir kar─▒ koca var. Mutlaka oradan yiyin.­čĹŹ

xPhoenix06

Profes├Âr
Fast Food neredeyse hi├ž yemiyorum ama hepsi ├Ân├╝me bedavadan gelse d├╝r├╝m├╝ tek ge├žerim be.

├ťst