En sevdi─činiz fast food hangisi? ­čŹö­čŹč­čî«­č蹬­č菼­čŹľ

Didem Ergin

Profes├Âr
─░├žerik Ekibi
Hamburger, pizza, d├╝r├╝m, kokore├ž, hot dog ve daha bir s├╝r├╝ ┼čey... Karar vermekte zorlan─▒yorum ­čĄú
fastfood.jpg

G├Ârkeem

Profes├Âr
Yani neden bu saatte bunu a├žt─▒n ┼čimdi olmad─▒ dideem :smirk: En sevdi─čim de─čil dir belki ama mesela bu saatlerde kokore├ž ├žok severim , mesela 2-3 bira i├žtikten sonra eve giderken ac─▒l─▒ kokore├ž ├žok iyi gidiyor sonra yat─▒yorsun :tearsofjoy:

G├╝nd├╝z hamburger , d├╝r├╝m falan gidiyor ya , karar vermek zor ger├žekten :sweatsmile:

Didem Ergin

Profes├Âr
─░├žerik Ekibi
Yani neden bu saatte bunu a├žt─▒n ┼čimdi olmad─▒ dideem :smirk: En sevdi─čim de─čil dir belki ama mesela bu saatlerde kokore├ž ├žok severim , mesela 2-3 bira i├žtikten sonra eve giderken ac─▒l─▒ kokore├ž ├žok iyi gidiyor sonra yat─▒yorsun :tearsofjoy:

G├╝nd├╝z hamburger , d├╝r├╝m falan gidiyor ya , karar vermek zor ger├žekten :sweatsmile:
Ac─▒kt─▒m galiba :) Adana olsa iyi olurdu ┼ču an. Kokoree├ž├ž├ž├ž├ž├ž ├žok severimm­čĄú­čĄú
Mesaj otomatik birle┼čtirildi:

Hamburger pizza d├╝r├╝m hepsi bebeklerim benim­čśŹ
Combo pizza.....

Ghost 123

Profes├Âr
Hepsini ayn─▒ seviyede severim ama patates k─▒zartmas─▒ ve nugget biraz daha geride kal─▒yor.

DarkWiThCeM

Do├žent
eskiden onunla foruma giderdik ona ┼ču espiriyi yapard─▒m: hamburger alaca─č─▒ma seni yerim :)
Ama biryere kadarm─▒┼č. O yuzden kebap(ADANA :D) fast food oluyomu bilmem ama ben h─▒zl─▒ yiyorum. .d

Frieza

Asistan
Hamburger,pizza,k├Âfte ekmek, lahmacun..... aras─▒ patates k─▒saca hepsi :D d─▒┼čar─▒da olursam dayanamam mutlaka giderim birine. ┼×aka falan d├╝┼č├╝nd├╝m ve sevmedi─čim fast food yok gibi ba─č─▒ml─▒ oldum san─▒r─▒m :(
Mesaj otomatik birle┼čtirildi:

Hamburger,pizza,k├Âfte ekmek, lahmacun..... aras─▒ patates k─▒saca hepsi :D d─▒┼čar─▒da olursam dayanamam mutlaka giderim birine. ┼×aka falan d├╝┼č├╝nd├╝m ve sevmedi─čim fast food yok gibi ba─č─▒ml─▒ oldum san─▒r─▒m :(
Neyse gidiyim bi so─čuk su i├žeyim.

Adana d├╝r├╝m├╝ tek ge├žerim. Gezegenin en iyi fast foodudur. Olsa da yesek. Tek d├╝r├╝me 12 TL fiyat ├žekiyorlar. 2-3 f├╝r├╝mle anca doyuyorum o da b├╝t├že g├Â├žertir haliyle.

Son mesajlar

├ťst