En nefret ettiğiniz, sevmediğiniz site hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Özel başlık
Shūmei Ōkawa
Korsanla alakalı olan her siteden nefret ederim. Hep emek hırsızlığı oluyor. Parasını vermemek büyük bir günah bence. O kadar insan uğraşsın ve emek harcasın ama işte o yerler var maalesef.
İnşallah Google buna bir çözüm bulur ve o korsan siteler kaldırılır.
Orijinal oynarım rahat ederim. Orijinali varken tehlikeli yerlerden indirmek zaten hiç mantıklı değil. Bir de Steam'de falan güzel indirimlerde oluyor.

ben teknoloji

Asistan
Özel başlık
Apple Fanboy
20210504_104705.jpg
20210504_104705.jpg
20210504_104651.jpg

Hahahaha işte böyle eğleniyorum

AkifEmreKayhan

Asistan
Özel başlık
Pusulam Yok
En sevmediğim mi bilmem ama Ceza ne güzel açıklıyor:
(Mod kaldırmış, parça Feyz Al)
Tamam eleştiriye açık olmamız gerekiyor da yeter be. Tabi tüm ekşi sözlük böyle diye bir şey yok.

Son düzenleme:

MegaTechno

Öğrenci
Korsanla alakalı olan her siteden nefret ederim. Hep emek hırsızlığı oluyor. Parasını vermemek büyük bir günah bence. O kadar insan uğraşsın ve emek harcasın ama işte o yerler var maalesef.
İnşallah Google buna bir çözüm bulur ve o korsan siteler kaldırılır.
Orijinal oynarım rahat ederim. Orijinali varken tehlikeli yerlerden indirmek zaten hiç mantıklı değil. Bir de Steam'de falan güzel indirimlerde oluyor.
O değil de oynadığımız oyunlar o siteden ve ben hep eski oyunları oynarım. Yeni oyunlar hoşuma gitmiyor. Mfsmw veya shrek 2 veya the amazing spiderman 2 satılmıyor ki? O sitelerin bu amaçla kullanılması gayet iyi.

MegaTechno

Öğrenci
Yaptığınız terbiyesizliği başka forumlara atıp eğlenmekte iyiymiş.
Bak bu konuda haklı olabilirsiniz ama technopatta savunulacak birşey yok açıkçası 2 hazirandan sonra kullanmaya devam edeceğim ama yine de burada sinirimi küstüm,orada da konu açıp çok ban verdiklerinden bahsedeceğim kusura bakmayın da yazım yanlisinda 30 gün ban nedir?
Teknopat'ı eleştiricek olup orda emek harcadığı hesabı hatırlayanlar +1
Yoo ben yine eleştiri yaparım çok emeğim var orada ama eleştirim hatta banım bitsin orada da eleştiri yapacağım

aLoNeDaRk_

Öğrenci
Technopat sosyal. Sürekli ban sürekli saçma şeyler. Bir konuda espri yapıyorum direk ban. Yazım yanlışı var direk ban. Anlamıyorum resmi evrak yazmıyoruz yani. Ben technopat moderatörlerinindee siteyidee taa **************. Ohhbee içimi döktüm valla.🤣 Bu foruma geldim rahat ettim valla. :)
ayn yok şunu ayrı yazmadın yok şunu büyük hasfle yazdın sanki cumhurbaşkanına mektup yazıyoz:D

SDN Son Haberler

Son mesajlar