En nefret ettiğiniz, sevmediğiniz site hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Bantopat'ta olsaydım 8 ay ban ama artık ben orada değilim multi hesap açarak sildirdim onu. Artık buradayım. Burayı çok sevdim. Saygılı insanlar var.
Hocam ban yemeseydim en iyi forum technopat adlı bir konuya technopat'ı övecektim ve 1 ay Ban yedim ve technopatı burada yerin dibine gönderiyorum.Gerçekten tesadüf.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Korsanla alakalı olan her siteden nefret ederim. Hep emek hırsızlığı oluyor. Parasını vermemek büyük bir günah bence. O kadar insan uğraşsın ve emek harcasın ama işte o yerler var maalesef.
İnşallah Google buna bir çözüm bulur ve o korsan siteler kaldırılır.
Orijinal oynarım rahat ederim. Orijinali varken tehlikeli yerlerden indirmek zaten hiç mantıklı değil. Bir de Steam'de falan güzel indirimlerde oluyor.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
20210504_104705.jpg
20210504_104705.jpg
20210504_104651.jpg

Hahahaha işte böyle eğleniyorum

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
En sevmediğim mi bilmem ama Ceza ne güzel açıklıyor:
(Mod kaldırmış, parça Feyz Al)
Tamam eleştiriye açık olmamız gerekiyor da yeter be. Tabi tüm ekşi sözlük böyle diye bir şey yok.

Son düzenleme:

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Korsanla alakalı olan her siteden nefret ederim. Hep emek hırsızlığı oluyor. Parasını vermemek büyük bir günah bence. O kadar insan uğraşsın ve emek harcasın ama işte o yerler var maalesef.
İnşallah Google buna bir çözüm bulur ve o korsan siteler kaldırılır.
Orijinal oynarım rahat ederim. Orijinali varken tehlikeli yerlerden indirmek zaten hiç mantıklı değil. Bir de Steam'de falan güzel indirimlerde oluyor.
O değil de oynadığımız oyunlar o siteden ve ben hep eski oyunları oynarım. Yeni oyunlar hoşuma gitmiyor. Mfsmw veya shrek 2 veya the amazing spiderman 2 satılmıyor ki? O sitelerin bu amaçla kullanılması gayet iyi.

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Yaptığınız terbiyesizliği başka forumlara atıp eğlenmekte iyiymiş.
Bak bu konuda haklı olabilirsiniz ama technopatta savunulacak birşey yok açıkçası 2 hazirandan sonra kullanmaya devam edeceğim ama yine de burada sinirimi küstüm,orada da konu açıp çok ban verdiklerinden bahsedeceğim kusura bakmayın da yazım yanlisinda 30 gün ban nedir?
Teknopat'ı eleştiricek olup orda emek harcadığı hesabı hatırlayanlar +1
Yoo ben yine eleştiri yaparım çok emeğim var orada ama eleştirim hatta banım bitsin orada da eleştiri yapacağım

aLoNeDaRk_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Technopat sosyal. Sürekli ban sürekli saçma şeyler. Bir konuda espri yapıyorum direk ban. Yazım yanlışı var direk ban. Anlamıyorum resmi evrak yazmıyoruz yani. Ben technopat moderatörlerinindee siteyidee taa **************. Ohhbee içimi döktüm valla.? Bu foruma geldim rahat ettim valla. :)
ayn yok şunu ayrı yazmadın yok şunu büyük hasfle yazdın sanki cumhurbaşkanına mektup yazıyoz:D

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar diğer forumu konuşmayı bıraksanız mı? Konu kilitlenecek.

Edit: Hortlamış konuymuş. :d Neyse bundan sonra konuşmayın en azından..

UglyBetty

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
solidshare.net

fullprogramlarindir.com

limitsizamca.net

plati.ru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat'ı çok uzun bir süre kullandım. Çok gıcıklar var böyle sinir. Cümlede da ekini birleşik yazdım diye adamlar 2 saat ban atıyorlar. Bu forumda da farkındaysanız yazım kurallarına çok iyi uyuyorum. Tenhnopat'ın attığı banlar yüzünden içime işlemiş. Korkudan hep düzgün yazıyorum.
Adamlar yazım kurallarına önem verdiklerini daha ilk kayıt esnasında belirtmişler ve bu kurallara uymazsanız ne olacağını da açık ve net biçimde ifade etmişler. Yani ne bileyim insan çoğu zaman kendisiyle çelişiyor zahir...

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
1'nciyi bende sevmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurallar belli, katı kurallardan ağlayacaksan hiç katılmayacaktın foruma. Burada gelip ağlamanın manası yok sanki hiç yokken ban atıyorlar gibi davranıyorsunuz. Diğer forumlar içinde geçerli.

Allah Allah şu işe bak ya, kullanıcı adınızı verin beraber inceleyelim hesabı. Nedense her forumda başka bir forumu karalama çabası var sürekli. Gereksiz yere banlanmalar nedense hep bu banlanan kişiler haklı oluyor banlayan siteler haksız.
Forumunu yedirtmezmiş miş ayy