En nefret ettiğiniz, sevmediğiniz site hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Çok severdim Technopat'ta çok mesaj yazdım fazla mesaj yazdım geliştim derkeeen.Bir mesaj hatasına resmen kaç zamanlı üyeyi beni boşa saydılar ve 3 gün önce falan 2 hazirana kadar ban attılar.Neymiş efendim önceden 33 tane yazım hatası yapmışım şimdi her yazım yanlışım 1 ay ediyor. sdn foruma bakmamıştım ama bundan sonra buradayım.Umarım burada da Gelişirim ama o kadar üyelik boşuna gitti.Arkadaş ben o kadar Türkçe bilsem forumda ne işim var gider Türkçe okurum

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
En kötü ve rezil forum sitesi olan Technopat derim bende, haksız yere cezalar falan, bir keresinde tartışma çıkmıştı bir konuda ama tartışmayı çıkartan kişi konuştuğum kişiydi ama moderasyon ekibi bana ceza verdi, sizce haksız mıyım ?

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
972
En kötü ve rezil forum sitesi olan Technopat derim bende, haksız yere cezalar falan, bir keresinde tartışma çıkmıştı bir konuda ama tartışmayı çıkartan kişi konuştuğum kişiydi ama moderasyon ekibi bana ceza verdi, sizce haksız mıyım ?
Cümlenin sonuna nokta koymamışsın.
BAN

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Technopat'ı çok uzun bir süre kullandım. Çok gıcıklar var böyle sinir. Cümlede da ekini birleşik yazdım diye adamlar 2 saat ban atıyorlar. Bu forumda da farkındaysanız yazım kurallarına çok iyi uyuyorum. Tenhnopat'ın attığı banlar yüzünden içime işlemiş. Korkudan hep düzgün yazıyorum.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Technopat'ı çok uzun bir süre kullandım. Çok gıcıklar var böyle sinir. Cümlede da ekini birleşik yazdım diye adamlar 2 saat ban atıyorlar. Bu forumda da farkındaysanız yazım kurallarına çok iyi uyuyorum. Tenhnopat'ın attığı banlar yüzünden içime işlemiş. Korkudan hep düzgün yazıyorum.
Evet, birisi benim konumda tartışma çıkarmıştı ancak moderasyon ekibi gereksiz mesaj diyip bana ceza vermiş, bu bildiğin haksızlık yahu.

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Evet, birisi benim konumda tartışma çıkarmıştı ancak moderasyon ekibi gereksiz mesaj diyip bana ceza vermiş, bu bildiğin haksızlık yahu.

İyiki bu foruma geldim. Daha iyi insanlar var. Technopat'ta geçenki konunun adı en iyi forum technopatmış. Bu forumda herkes birbirine saygısı yokmuş falan uyduruyorlar.

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Doğru da ekinden de yedik. Yandığım burada çocuk gibi görünmem ismim ve öğrenci yazması yüzünden. Orda ne güzel ismimin yanında mesaj sayım, çözüm sayım, vb. Yazıyordu. Tamam aşırı değildi ama emek sarf ettiğim belli idi siteye. Yani şuan bir çocuğa çok emek vermiş ve çocuk onun sırtından bıçaklanmış bir hoca gibi hissediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada neden konu hortladı.
Ben hortlattım, insanlara Technopat'ın gerçek yüzünü göstermek için.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Nasıl yazıyorsun

Kaç milyon yıl ban attılar?
2 hafta falan ban yiyiyorum ban süresi bitene kadar evdeki tüm cihazlardan farklı hesap açıyorum beni bulamasınlar diye internet bağlantısına kadar herşeyi değiştirip açıyorum. Tek ban yememiş hesapım var oda televizyondan açtım sonrasında napıcam bilmiyorum ban sürelerini beklerim herhalde

Reaksiyon puanı
298
2 hafta falan ban yiyiyorum ban süresi bitene kadar evdeki tüm cihazlardan farklı hesap açıyorum beni bulamasınlar diye internet bağlantısına kadar herşeyi değiştirip açıyorum. Tek ban yememiş hesapım var oda televizyondan açtım sonrasında napıcam bilmiyorum ban sürelerini beklerim herhalde
Televizyondan???

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Bantopat'ı herkes sevmiyor ben de sevmiyorum ama herkez banlanınca sinirleniyor ben gülmekten ölüyorum geçen sövdüm ban yedim çok mutlu oldum ahahahah ? ?

Son düzenleme:

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
adamı o kadar sıkmışlar, bu arada burada technopat hesap ismimi paylaşsam yada cezamı ban yer miyim? Korkuyorum açıkçası.

Bantopat'ı herkez sevmiyor ben de sevmiyorum ama herkez banlanınca sinirleniyor ben gülmekten ölüyorum geçen sövdüm ban yedim çok mutlu oldum ahahahah ? ?
Hitman TR? Sen misin. Öyle biri vardı Technopat'ta ban yemekten hoşlanan, herhalde ismi Hitman tr idi bir de uzaylılar kaçırmıştı onu ve monitörü yalıyordu

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Bantopat-
Herkez değil herkes.
Tamam kardeş elim z tuşuna değmiş klavyeye bakmadan yazdığım için z tuşuna basmışım :D

Hitman TR? Sen misin. Öyle biri vardı Technopat'ta ban yemekten hoşlanan, herhalde ismi Hitman tr idi bir de uzaylılar kaçırmıştı onu ve monitörü yalıyordu
Yok.Ben değilim. Orada multi açarak ban yenen hesabımı sildirdim ve gülmekten altıma yaptım :D ?

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Tamam kardeş elim z tuşuna değmiş klavyeye bakmadan yazdığım için z tuşuna basmışım :D

Yok.Ben değilim. Orada multi açarak ban yenen hesabımı sildirdim ve gülmekten altıma yaptım :D ?
O sırada Technopat'ta z tuşuna bastığın için 8 ay ban.

Son mesajlar