En fazla oynadığınız oyun hangisi ve kaç saat oynadınız?

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Çok ama çok uzun zaman önce The Chosen - Blood II diye bir oyun oynamıştım bir cumartesi akşamı sabaha kadar. Ne keyifli bi oyundu ya..

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Büyük ihtimal Max Payne 2.20'nin üzeride bitirmişliğim var.Şu Max Payne serisi kadar sara oyun görmedim nerdeyse şimdiye kadar.Saat olarakta 17 saat aralıksız pc oynadım (Tuvalet ve su molaları hariç) ama belirli bir oyun oynamadım birinden çıkıp diğerine gir şeklinde.

Bu arada @ChevCheliosı Abi 70 saat uyumadın mı hiç ?
yok uyumadım :D

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Amerikada 50 saat oyun oynayan adam ölmüş senin verilmiş sadakan varmış :D

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
En fazla Most Wanted oynamışımdır oda en fazla 4 saattir sanırım. Bahsettiğiniz rakamlar inanılır gibi değil. Buna sebeb olarak o yıllarda çok fazla oynatmıyorlardı, baskı çoktu.Tam arkadaşlarla gezmeler, bilardo vb oynamadan eve kapanmaya geçişin son demleri olduğundan olsa gerek.Oynamak istesemde arkadaşlar rahat bırakmazdı zaten. TV kapatır gibi kapatırlardı PC'yi :D Şimdi sizi evden zorla dahi olsa evden çıkarıp gezip tozacak çevre sanırım yok aynı şartlarda olsam belki bende 20 saat :huh: oynardım :D Şimdi en fazla yılda 1 saat falan oynuyorumdur.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Anneniz babanız karışmıyor size herhalde :)

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ogame - 26 saat. ogame den sonrada online oyunlara tovbe ettim :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Crysis 2. Tek oturuşta bitirdim :) Yaklaşık 8 saat ila 12 saat arasında sürmüştü :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bundan 4 sene önce. İnterneti daha yeni açtırmışım. O zamanlar abimin arkadaşının Knight' ta çarı vardı. 75 leveldi. Her ay Platinium Premiun alırdı. Ama günün yarısıda işte geçerdi. Ben int. cafede 1-2 kastım bunun çarı. Tabi evde de net varya. Abi istersen sen yokken evden kasayım dedim. Premium heba olmasın hesabı. Sorun olmazsa olur abim diye cevap gelince direk evin yolunu tuttum.

Yaklaşık 20-21 saat boyunca yemek su molaları haricinde hep PC başındaydım.

Hey gidi günler...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bundan 4 sene önce. İnterneti daha yeni açtırmışım. O zamanlar abimin arkadaşının Knight' ta çarı vardı. 75 leveldi. Her ay Platinium Premiun alırdı. Ama günün yarısıda işte geçerdi. Ben int. cafede 1-2 kastım bunun çarı. Tabi evde de net varya. Abi istersen sen yokken evden kasayım dedim. Premium heba olmasın hesabı. Sorun olmazsa olur abim diye cevap gelince direk evin yolunu tuttum.

Yaklaşık 20-21 saat boyunca yemek su molaları haricinde hep PC başındaydım.

Hey gidi günler...
eski knightı özledim be abi. nerde o aga elindeki +8 bowu dupe yapakmı aga 10 k pls :D
şimdi herkes edit. basıyo tl yi çar diziyo ( bende öyle yapdm maalesef) hiçde zevkli olmuyor :(

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
lord of the rings middle earth 2
6-7 saat oynadığım oldu