SDN Elveda Shiftdelete

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Son Çıkan Gerilimler ve Hareketlerden dolayı Forumdan ayrılmayı karar verdim bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim geri dönmemek üzere gidiyorum

@vinsanity1525
@ㄹㅌㅅ水ㅌㅜ炔
@Graveworm

Bu Üyelerin Davranışı beni tak etti artık umarım birgün onlarında başına birşey gelir

ELVEDA SDN

Reaksiyon puanı
948
İlginç açtığın konuya doğrudan öneri yaptım ben bu tepkin aynı zamanda kendi açtığın konunun da trol olması ile alakalı.
Demek açtığın konunun trol olduğunun farkındasın öyleyse gelen tavsiyeler de trol olur doğal olarak.
İşletim sistemi diyorsun adamlar yapmış işte markanın ismi apple türkçe anlamı elma demek ben de rakip olarak armut dedim ne yani elma diyince problem yok armutta mı problem oldu.
Sorduğun soru nasaya rakip bir uzay üssü kurmayı planlıyorum tavsiyeniz nedir gibi abes bir soru daha sorduğun sorunun farkında değilsin herhalde.
Yaşın kaç abicim senin şaka gibisin..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende gitmek istemezdim ama buradaki insanlar bazıları benle dalga geçiyor ve saygısızlık yapıyor o yüzden artık burda kalmanın önemi kalmadı
Sen saygısızlık yaptın adam öneri yazmış doğrudan hakaret ettin adama cidden şaka gibisin..

Reaksiyon puanı
3,027
Bizim için her okur değerli. İyi ya da kötü tüm eleştirileri dikkate alıp cevap veriyoruz. Açtığın konuda farkında olmadan ciddi bir suçlama yaptığını düşünüyorum. Stresli bir işi yürüttüğümüz için SDN Forum'da, ana sitedeki içeriklerimizi sert bir dille yorumlaman pek hoş karşılanmayabilir.

Ama hayat devam ediyor, burada istenmediğini falan düşünme :)

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
İlginç açtığın konuya doğrudan öneri yaptım ben bu tepkin aynı zamanda kendi açtığın konunun da trol olması ile alakalı.
Demek açtığın konunun trol olduğunun farkındasın öyleyse gelen tavsiyeler de trol olur doğal olarak.
İşletim sistemi diyorsun adamlar yapmış işte markanın ismi apple türkçe anlamı elma demek ben de rakip olarak armut dedim ne yani elma diyince problem yok armutta mı problem oldu.
Sorduğun soru nasaya rakip bir uzay üssü kurmayı planlıyorum tavsiyeniz nedir gibi abes bir soru daha sorduğun sorunun farkında değilsin herhalde.

Sen saygısızlık yaptın adam öneri yazmış doğrudan hakaret ettin adama cidden şaka gibisin..
Konuyu görmüştüm,bana da saçma gelmedi değil.Başta trol mü değil mi diye düşündüm,en son cevap vermemenin en doğru karar olduğunu düşündüm.SDN'den ayrılacaksa hesabını silebilir.Burada gidiyorum cart curt demesine gerek yok,kendisine haksızlık edildiğini idda ediyorsa bir sürü moderatör arkadaş var.

Reaksiyon puanı
948
Konuyu görmüştüm,bana da saçma gelmedi değil.Başta trol mü değil mi diye düşündüm,en son cevap vermemenin en doğru karar olduğunu düşündüm.SDN'den ayrılacaksa hesabını silebilir.Burada gidiyorum cart curt demesine gerek yok,kendisine haksızlık edildiğini idda ediyorsa bir sürü moderatör arkadaş var.
Buranın moderatörleri de garip benim mesajı dalga geçme gerekçesi ile silmişler.
Adam kendi işletim sistemini yapmayı düşünüyor.
Ben de yazmıştım ki en azından yapmışken tam yapsın.Ekosistem olarak mesela apple gibi huawei gibi.
Kendimce mantıklı os ve marka ismi yazdım.
Konunun kendisi trol olduğu için yazdığın tavsiyeler de uç kalıyor bu yüzden trol sanılıyor ama ne hikmetse konu kapatılmıyor adam millete hakaret ediyor bişi yok biz tavsiye yazınca sorun garip cidden.
Adam sanki döner tarifi soruyorsun demiş çok haklı adama hakaret etti resmen.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Buranın moderatörleri de garip benim mesajı dalga geçme gerekçesi ile silmişler.
Adam kendi işletim sistemini yapmayı düşünüyor.
Ben de yazmıştım ki en azından yapmışken tam yapsın.Ekosistem olarak mesela apple gibi huawei gibi.
Kendimce mantıklı os ve marka ismi yazdım.
Konunun kendisi trol olduğu için yazdığın tavsiyeler de uç kalıyor bu yüzden trol sanılıyor ama ne hikmetse konu kapatılmıyor adam millete hakaret ediyor bişi yok biz tavsiye yazınca sorun garip cidden.
Adam sanki döner tarifi soruyorsun demiş çok haklı adama hakaret etti resmen.
Moderatörler farklı bir alemdeler...Birkaç ay önce bir arkadaşa kafayı takıp her fırsatta banlamışlardı,çocuk en son bu duruma dair konu açıp forumdan gitti.Ortam sıkıntılı,biz en üst düzeyde destek olmaya,destek vermeye çalışıyoruz.Bir eleman var cart curt saçma konular açıp duruyor,yazım kuralları ve konu başlığı dahil hiçbir şeye dikkat etmiyor.Onu uyaranlara hakaret etmişti,hakaretine karşılık olarak bende ona aynı üslupla bezetme yapmıştım,sonuç beni 1 hafta banladılar.O eleman banlamadı galiba.Acaba forumun aktifliğini arttırmak üzere para mı ödüyorlar bu arkadaşa bu da merak etmediğim bir şey değil.Konu açmış "Hiç kawasaki kullandınız mı?" diye.Kullandım kardeşim,ninja 300 kullandım,yani napacaksın sen bunu?Hani şunu dese;ben bu motoru alıcam,iyi mi değil mi v.b.Hayır bu da değil,konunun altına youtube videosu atıyor,markanın tarihçesini uzun uzun yazıyor.Merak eden gider youtubeden izler,maymun gibi akşama kadar forumda boş boş geziyor...

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kendi forum siteni kuracak mısın peki?

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55

Konu troll değildi sadece ben Gelecekte kendi telefon markamı yaparsam nasıl yaparım diye sizden fikir almak istemiştim takı bir tane aptal çocuk geldi benle dalga geçti yok et döner falan dalga geçti bende bu yüzden sinirlendim ayrıca sende dalga geçer gibi konuşuyordun Birhan dalga geçtiğini düşündüm ve test cevap verdim gülücük Emojisi bırakıyordun ayrıca bir şirkete armut ismi uygun bir işim sayılmaz eğer bir hata yaptıysam ödül dilerim

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Konu troll değildi sadece ben Gelecekte kendi telefon markamı yaparsam nasıl yaparım diye sizden fikir almak istemiştim takı bir tane aptal çocuk geldi benle dalga geçti yok et döner falan dalga geçti bende bu yüzden sinirlendim ayrıca sende dalga geçer gibi konuşuyordun Birhan dalga geçtiğini düşündüm ve test cevap verdim gülücük Emojisi bırakıyordun ayrıca bir şirkete armut ismi uygun bir işim sayılmaz eğer bir hata yaptıysam ödül dilerim
Sıkıntılı mısın sen? Adam seninle dalga falan geçmedi. Okuduğunu mu anlamıyorsun yoksa? Senin sorduğun sorunun basitçe cevaplanamayacağını anlattı. Neymiş benimle dalga geçtiler forumu bırakıyorum. Bırakırsan bırak ama kimseyi etiketleyip bela oluma.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Konu açmış "Hiç kawasaki kullandınız mı?" diye.Kullandım kardeşim,ninja 300 kullandım,yani napacaksın sen bunu?Hani şunu dese;ben bu motoru alıcam,iyi mi değil mi v.b.Hayır bu da değil,konunun altına youtube videosu atıyor,markanın tarihçesini uzun uzun yazıyor.Merak eden gider youtubeden izler,maymun gibi akşama kadar forumda boş boş geziyor...
Hocam çok sert konuştunuz maymun vs. derken. Amaç kawasaki hakkında bilgi vermek falan olabilir. Çok takmamak lazım. Saçma olabilir ancak kendi izlediği şeyleri başkalarıyla paylaşıyor kötü bir şey değil sonuçta.

Reaksiyon puanı
948
Hocam çok sert konuştunuz maymun vs. derken. Amaç kawasaki hakkında bilgi vermek falan olabilir. Çok takmamak lazım. Saçma olabilir ancak kendi izlediği şeyleri başkalarıyla paylaşıyor kötü bir şey değil sonuçta.
Bence ya maaşlı bir gizli çalışan(ajan) yada hasta başka mantığı olamaz.
Motor konusunda hadi kalktın koydun açtığın konu ile alakalı olan motoru ama kardeşim bugün ne yediniz konusuna da kalkıp netten indirdiğin ekmeğin resmini koymazsın hem alakasız hem saçma evet paylaşım güzeldir ama cıvıtmadan işin suyunu çıkarmadan.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Bi ara sinirlendik,banlandık,tecrübe ettik.?

Bence ya maaşlı bir gizli çalışan(ajan) yada hasta başka mantığı olamaz.
Motor konusunda hadi kalktın koydun açtığın konu ile alakalı olan motoru ama kardeşim bugün ne yediniz konusuna da kalkıp netten indirdiğin ekmeğin resmini koymazsın hem alakasız hem saçma evet paylaşım güzeldir ama cıvıtmadan işin suyunu çıkarmadan.
Forumun aktif olması için maş aldığı kabak gibi belli.Ben o elemanla atıştım,beni banladıkar onu banlamadılar galiba.Bende bir daha uğraşmadım,bana ne.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Burası bir topluluk, her yerden insan var. Bu kalabalıkta, bu kadar az kişiden dolayı foruma veda ediyor olman üzücü. Konuyu kilitliyorum. Devam edilirse ban cezası uygulanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...