Elektrikli ev eşyaları

Hangi markayı tercih ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Buzdolabı,fırın gibi eşyalar için Arçelik diğerleri için Tefal ne varsa sende var diyeceğiz anlaşılan :)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Beyaz eşyada yılların markası ARÇELİK. Diğerleri her ne kadar daha kaliteli ve özellikli ürünler yapsa da Arçelik'le başedemiyorlar. Alışkanlık da var tabii. Diğer ev ürünlerinde moulinex ve philips çok iyi

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Beyaz eşyada yılların markası ARÇELİK. Diğerleri her ne kadar daha kaliteli ve özellikli ürünler yapsa da Arçelik'le başedemiyorlar. Alışkanlık da var tabii. Diğer ev ürünlerinde moulinex ve philips çok iyi

Her üründe başarılı olan bir marka yok mu?

Bulaşık makinesi için Bosch u öneriyorlar.
Tefal ütü ve tost makinesinden eniştem, Philips in katı meyve sıkacağından babam memnun. :) Meyveleri iki yıldır afiyetle içiyor. :D

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Her üründe başarılı olan bir marka yok mu?

Bulaşık makinesi için Bosch u öneriyorlar.
Tefal ütü ve tost makinesinden eniştem, Philips in katı meyve sıkacağından babam memnun. :) Meyveleri iki yıldır afiyetle içiyor. :D

çamaşırı bulaşığı elde yıka evi al eline bi süpürge el süpügesiyle süpr meyva suyunuda pazardan albi limon sıkacağı sık onla :Dparan cebinde kalsın yemekleride soba üstünde pişir sonrada koy bi demlik su hem bulaşık suyu ısınsın hem çay suyu ardındada bi kestane at sobanın stüne oooh mis hem dalgazdanda yırtarsın:D

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
çamaşırı bulaşığı elde yıka evi al eline bi süpürge el süpügesiyle süpr meyva suyunuda pazardan albi limon sıkacağı sık onla :Dparan cebinde kalsın yemekleride soba üstünde pişir sonrada koy bi demlik su hem bulaşık suyu ısınsın hem çay suyu ardındada bi kestane at sobanın stüne oooh mis hem dalgazdanda yırtarsın:D
O dediklerin çalışkan insanın işi. :D:D Ben tembelimdir.

espirik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben ev küçük ev aletlerinde Arzum 'u tercih ediyorum ve oldukça memnunum. Buka saç serisini aldım en son ve inanılmaz güzel. Her saç tipine göre uygun olduğu kesin yani. Ama almak isteyen varsa ödül olarak sahip olmayı tercih edebilirler belki. Star Sizsiniz yarışmasında ödül olarak verilecekmiş http://on.fb.me/ukAha8