Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri görsel olarak kaydetmek için yazılım kurmak istemiyorsanız, bu ücretsiz online servis tam size göre.

Screencast adı verilen ve ekranda olup biten tüm eylemleri kaydetme hizmetini sunan birçok yazılım mevcut. Ancak bu basit iş için yazılım kurmak istemiyorsanız, ScreenCastle gibi ücretsiz web servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Sitede bulunan kırmızı kayıt tuşuna bastığınızda kaydetmek istediğiniz ekran alanını ve mikrofondan ses alınıp alınmayacağını belirledikten sonra kayıt başlıyor.

Geniş Kullanım Seçeneği

Kaydı tamamladıktan sonra ise çıkan videoyu FLV dosyası olarak indirebilir, ekran kaydını verilen link ile online izleyebilir ya da verilen kodlarla sitelere gömebilirsiniz.

Özellikle aynı sorundan muzdarip birçok arkadaşınıza neyin nasıl yapılması gerektiğini gösterirken, ScreenCastle çok işinize yarayacak. Servisi hemen kullanmak için buraya tıklayın.
screencastle1239598314.jpg
:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ScreenCastle
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Zachary

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güzel bir program. İşime yarayabilir...
Fakat ekranın tamamını kaydediyor, ekranda belirlediğimiz bir alanı kaydetmesi mümkün mü?

che_21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet belirli alanlarını da çekebilirsiniz... açılan sayfadan ekranınız görünür sayfanın yanlarında ok çubuklarını ilerletip istediğiniz alanı seçebilirsiniz.

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cok guzel bir web sitesi. Gecen kullandim, ama dikkatli olun yuklediginizi silme imkani yok, ama kaydettikten sonra Preview (Oz izleme) secenegi var, once onizleyin sonra kaydet deyin,

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam ardaslar ben indirdim yükledim programi ama nedense kayit yapma isini tam beceremedim bana resimli bir yapabilimisiniz

ScreenCastle

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Owww 10 numara paylaşım olmuş Çok teşekkürler Kardeşim