Ekranı kırık iphone 6 plus ın bataryası degisirmi

Bu konuyu okuyanlar

Kritios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba benim iPhone 6 plus um var ama ekranı aşırı kırık baz8 yerleri açılmış derecede ama beni şu an ekran idare ediyo şu an önce pili sonrasında ekranı değiştirmek istiyorum hem pil önerisi hemde monte ederken acaba ekran tuzla buz olurmu bilen varsa yazarsa sevinirim

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Arkadaşlar merhaba benim iPhone 6 plus um var ama ekranı aşırı kırık baz8 yerleri açılmış derecede ama beni şu an ekran idare ediyo şu an önce pili sonrasında ekranı değiştirmek istiyorum hem pil önerisi hemde monte ederken acaba ekran tuzla buz olurmu bilen varsa yazarsa sevinirim
Telefonunu sıradan bir telefoncuda mı tamir ettireceksin?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şöyle bir anektot paylaşam. Babamda Iphone 5s var onunda ekran tam kırık bile değil ufak çatlak iken batarya değişimi yaptırmış mahalle arası bir yerde.

Şimdi ekran bildiğin dalgalanıyor gibi oluyor dikkat bakınca. Eski siyah beyaz filmlerde hani bir dalgalanma olur sürekli öyle bir şey.

Çok kırıksa senin telefon büyük ihtimal sorun olacaktır çünkü kasayı ayırırken ön cam ve arkadan bir şey ile vakumlayıp ayırıyorlar.

Kritios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şöyle bir anektot paylaşam. Babamda Iphone 5s var onunda ekran tam kırık bile değil ufak çatlak iken batarya değişimi yaptırmış mahalle arası bir yerde.

Şimdi ekran bildiğin dalgalanıyor gibi oluyor dikkat bakınca. Eski siyah beyaz filmlerde hani bir dalgalanma olur sürekli öyle bir şey.

Çok kırıksa senin telefon büyük ihtimal sorun olacaktır çünkü kasayı ayırırken ön cam ve arkadan bir şey ile vakumlayıp ayırıyorlar.
Sağol

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Eğer ekranda çatlak varsa ve pil değişimi için ekranın da açılacağını ve sonradan tekrar da yerine takılacağını düşünürseniz kesin problem olur.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Hayır kendim deji batarya alıp tamir edicem
Bana kalırsa risk almayın, verin servise ekranı da pili de değişsin. Ha şayet kendinize güveniyorsanız ben yaparım diyorsanız ekranı da alın siz yapın. Ekranı yapamam diyorsanız pilini siz takın, ekranı tekrar taktığınızda problem olacağını sanmıyorum (Cam tuz-buz değil ise) problem olursa servise verin ekran taktırın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Iphone 6s için bu kadar masrafa değer mi ?

Ekran 400-500 TL olsa bataryada 200 TL olsa işçilik flan 800 TL masraf çok olmaz mı o telefona ?