iPhone 6 Ekran Değişimi 2018 Güncel Fiyat İPHONE Ekran Değişimi Listesi

Bu konuyu okuyanlar

barbar72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
İPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ

Apple marka iphone cep telefonu tamiri ve iphone ekran değişimi servisimizde en uygun iphone ekran değişimi fiyatı verilerek gerçekleşir.
iPhone ekran değişimi fiyatı

iPhone ekran değişimi ve iphone tamiri konusunda uzman ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile Telefonuzu ekran değişimi için servisimize getirdiğiniz zaman aşama aşama işlemler gerçekleşir.

1 Aşama : Kırık iphone ekran olan telefonunuz görüntü olaması durumunda parmak okuycu ekran sensörü ve kulaklıktan ses gelip gelmediğine bakılır.

2 Aşama: iphone kırık ekran olarak testler yapıldıktan sonra müşterinin bütün sökme ve takma işlemlerini görebilcek şekilde tasarlanan mağazmızda müşterimiz kavesini içerken teknisyenimiz iphone ekran değişimi işlemini yapmaya başlamış olcaktır.

3 Aşama : iPhone söküme işlemleri ilk önce altaki vidalar sökülür.Daha sonra ekran ve iphone kasadan ayrılıp ekran ile kasa üstündeki bağlantılar sökülüp kırık olan iphone ekran sökülür.

4 Aşama : Kırık iphone ekran değişimi söküldükten sonra yeni aa plus olan iphone ekran takılıp telefon sahibi ile beraber sağlamlık ve dokunmatik testi yapılıp müşteri onayı alınırsa ekran telefona monte edilip ekran değişimi işlemi gerçekleşir.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 4 Ekran Değişim Fiyatı 99 tl
iPhone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 99 tl
iPhone 5 Ekran Değişim fiyatı 109 tl
iPhone 5s Ekran Değişim Fiyatı 109 tl
iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 139 tl
iPhone 6s Ekran Değişim Fiyatı 169 tl
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 179 tl
iPhone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 199 tl
iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 tl
iPhone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iPhone 8 Ekran Değişim Fiyatı 279 tl
iPhone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 299 tl
iPhone x Ekran Değişim Fiyatı 1999 tl

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Orjinal porça değil galiba 2. 3. Sınıf üreti mi

barbar72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Orjinal porça değil galiba 2. 3. Sınıf üreti mi
Orijinal Parça sadece Apple yetkili servisinde var orijİnal ekran takıyorum diyen yalan söyler ya çıkma ekrandır yada tamir görmüş ekrandır sizin dediğiniz bizim ki AA+ ekranlardir 6 ay dokunmatik garantili

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Orijinal Parça sadece Apple yetkili servisinde var orijİnal ekran takıyorum diyen yalan söyler ya çıkma ekrandır yada tamir görmüş ekrandır sizin dediğiniz bizim ki AA+ ekranlardir 6 ay dokunmatik garantili
Bende telciydim bi ara ondan sordum

barbar72

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
doğrudur hocam, orijinal parça bir tek apple satıyor.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
X için 1.999 tl demişsiniz,oda mı yan sanayi,birde x de orjinal olmadan face ıd çalışmıyor sanırım