Driver Pack Solution Kullanımı? :S

Bu konuyu okuyanlar

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Driver Pack Solution 10.6 indirdim. Harika methiyelerini duydum. Ama kullanımı b,raz enteresan görünüyor. İndirmeleri yaptığını söylüyor program ama nereye indiriyor? Evet bir indirme yaptı 2-3 dakika kadar bekletti sonra sürücüler güncel durumda yazısı çıktı. Ama sürücüleri nereye indiriyor bilen varsa anlatabilir mi?

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Driver Pack Solution 10.6 indirdim. Harika methiyelerini duydum. Ama kullanımı b,raz enteresan görünüyor. İndirmeleri yaptığını söylüyor program ama nereye indiriyor? Evet bir indirme yaptı 2-3 dakika kadar bekletti sonra sürücüler güncel durumda yazısı çıktı. Ama sürücüleri nereye indiriyor bilen varsa anlatabilir mi?
bende bir ara denemiştim ama olmamıştı.
En iyisi kendin driverları kurman :)

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Program klasörünün içinde biraz dolandım orada winrar la arşivlenmiş birşeyler var açıp dolandım içlerinde ama çözemedim. Bunu da ekleyeyim eğer onlarsa oradan nasıl çekip alabileceğimi anlatın :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Ben 3.kusur gb olanı indirdim taratıyorum. Pek de bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Ben 3.kusur gb olanı indirdim taratıyorum. Pek de bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar :)
Eski bilgisayarımın driverlerini güncelliyim dedim xp oldu windows 95 ama yeni sistemlerde sorunsuz güncelleme yapıyor dvd ye yazdırdım bir sıkıntı çıkarsa ordan hallederim diye :)

kılıç27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi elde kurulum driver solution denedim sistemim çöktü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar touchpad kurulmadı driver pack ı tarattım ama touchpad çalışmıyo driveri kuruluysa neden çalışmaz asusA53SJ-K53SJ markası

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Driver Pack her zaman bulamıyor ayrıca güncelleme yapmanızı tavsiye etmem .
Buraya bir bakabilirmisin arkadaşım
http://www.asus.com/tr/Notebooks_Ultrabooks/K53SJ/HelpDesk_Download/

DRP nin yeni sürümleri gerçekten ne yanlış driver kuruyor nede sorun çıkartıyor evet bazen bulamıyor bulamadıklarınıda sizi internetten indirmeye yöneltiyor gerçekten çok kullanışlı yanına driver magician ile drivermax ek olabilir. Programı kullanmayı biliyorsanız sıkıntı yok :)

ListerTormentor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DRP nin yeni sürümleri gerçekten ne yanlış driver kuruyor nede sorun çıkartıyor evet bazen bulamıyor bulamadıklarınıda sizi internetten indirmeye yöneltiyor gerçekten çok kullanışlı yanına driver magician ile drivermax ek olabilir. Programı kullanmayı biliyorsanız sıkıntı yok :)

ben ek olarak tousles driver kullanıyorum onunda cok alternatif ve islevsel oldugunu dusunuyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim bilgisayar hp pavilion dv7
ekran kartı amd radeon hd 6700m series ben bi
arkadaştan full versiyonu aldım driver packin ekran kartının driverini kurmayı denedim
sonra bilgisayarın çözünürlüğü 9 saniye boyunca 640x480 oldu
sonrada bilgisayar durmadan kendine reset atmaya başladı neden böyle oldu söyler misiniz
format attım anca düzeldi bi başka version kullandım driver packin ondada bilgisayar reset atmaya
başladı neden böyle oluyor lütfen yardımmmmm:mad::mad::mad:

Son mesajlar