• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Haber Dövüş sanatları efsanesi Bruce Lee PUBG MOBILE'a geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

_eyüp

SDN
SDN
Katılım
8 Temmuz 2022
Mesajlar
124
Reaksiyon puanı
48
Puanları
28
Yaş
17
Dövüş sanatları efsanesi Bruce Lee PUBG MOBILE'a geliyor!


PUBG MOBILE 2.4 güncellemesi, oyunun ilk dövüş sanatları festivali olan Savaşçının Sınavı'nı oyuncuların beğenisine sunuyor! Usta dövüş sanatçısı Bruce Lee'nin yer aldığı bu festivalde, siyah kuşağa yakışır bir meydan okuma arayan oyuncular dövüş sanatlarıyla ilgili çeşitli etkinliklere katılabilecek ve kutlama için özel eşyaların kilidini açabilecekler. Yeni silahlar ve araçlar ile birlikte yenilenen Metro Royale modu Sisli Liman adında yeni bir haritayı da oyuna ekliyor. Ayrıca Cycle 4 Sezon 10 ve Royale Pass Month 19 kilidini açıp keyfini çıkarabileceğiniz bir dizi yeni kozmetik de geliyor.

PUBG MOBILE 2.4 güncellemesi dövüş sanatlarını kutlayan Savaşçının Sınavı festivali ile Erangel ve Livik'te daha önce hiç görülmemiş öğeler, etkinlikler ve alanları oyuna getiriyor. Oyuncular kendileri ve bir arkadaşlarının binebileceği, sırt çantalarında sakladıkları Dans Eden Aslan aracını savaş alanında hızlıca ilerlemek ve zıplamak için kullanabilecekler. Tüm bu yenilikler haritanın belli bölgelerinde bulunan ve yarısı açık, diğer yarısı ise geri sayımın sonuna kadar kilitli olan yeni Savaş Sanatları Arenası'nda ortaya çıkacak. Yeni eşyalar arasında zor durumlardan kurtulmak için şık bir Yakalama Kancası ve normal okların yanı sıra gizlice ilerlemek için ideal olan ve Patlayıcı Oklarla daha geniş bir alana hasar verebilen şarjlı menzil silahı Yay da yer alıyor!

Elendikten sonra bir takım arkadaşı tarafından geri çağrılan oyuncular, zaman sınırı içinde kendilerini eleyen düşmanı avlayabilmek için yeni Şeref İçin Dön özelliği ile intikam görevlerine çıkabilecek. Başarılı olunması halinde ödüller intikam arayan oyuncuya ya da elenmekten kurtulmayı başaran oyuncuya verilecek.

Yok edildiğinde sandık düşürecek olan Bereket Uçurtması ve Bereket Feneri, yerleşim bölgelerinin etrafına ve Savaş Sanatları Arenası'nda oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca yeni Kung Fu Bao Ekmeği sağlık ve enerji de yenileyebiliyor!

Bruce Lee Family Company ile işbirliğine giden PUBG MOBILE, uluslararası ikon Bruce Lee'yi 2.4 güncellemesiyle oyuna ekleyecek. 10 Ocak'tan itibaren Bruce Lee Kung Fu Ruhu Seti, Yakın Dövüş Uzmanı Seti ve Bay Kung Fu Seti oyunculara dövüş sanatları ustasının farklı ikonik görünümlerini sunmak için geliyor. Araçlar, paraşütler ve daha fazlası için bir dizi kozmetik görünümün yanı sıra Bruce Lee temalı ifadeler de mevcut olacak.

Son olarak, oyuncular 10 Ocak'tan 26 Ocak'a kadar Rüya Aleminin Çırağı etkinliğine katılarak bir dizi zorlu denemede Bruce Lee'yi takip edebilecek ve özel ödüllere ulaşabilecekler.

PUBG MOBILE gelen yeni güncelleme hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
 
Üst