Dostuma aşık oldum

sezer73937

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş, dün de 2 kere açtın aynı konuyu. Ne aşkmış, senin kafayı da halletmiş.
yeni üye oldum da dünkü biraz amatörce oldu hiçbir cevabı takip edemedim, konuyu silemediğim için de kaldı öyle burdan en baştan başlamak istedim

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama tahminimce daha tam olgunlaşmamışsın. Bunu neden söyledim, yazında dikkat etmedin ama çok büyük tutarsızlık var. İlk önce şunu bil, kim ne kadar savunursa savunsun, doğruluğunu tartışırsa tartışsın sen ve senin durumundakiler içinde söylüyorum, bir kız ve bir erkek dost olamaz.
Bak dostum demişssin aşık olmussun. Artık bunu anlayın kavrayın. Bu durumda olan tek sende değilsin.
Kardeşim dostum deyipte tek aşık olamayacağın kişi, ANA BİR BABA BİR kardeşindir. Onun dışındaki herkese aşık olursun ve bu da gayet normaldir. Anormal diyenlerin beyinlerinde akıl eksikliği kesinlikle vardır.
Dostun falan değil o yada kardeşin değil. O sadece belli bir süre arkadaşlık vazifesini yerine getirdiğini sandığın biri. Sonuç olarakta aşka hoşlanmaya giden bir durum.
Artık dostumdu yada kardeşimdi ben ona nasıl bakarım diye bir saçma düşünceye dalma. O senin kardeşin değil ki haram, kardeşime nasıl aşık oldum diye vahlanıp büyük bir günah işledim gibi vahlanasın. Ama o senin namahremin. Gayette güzel evlenip çocuk yapabileceğin biri. Bu kadar.

Hem kızla erkeğin dost olduğunu yada olabileceğini savunup, işler tersine döndüğünde, birbirlerine delice aşık olmaları durumunda, bunun doğaya aykırı bir durum oluşturuyormuş gibi davranacağınıza baştan kabullenin herşeyi. Dostum o benim aşk yaşanmaz denir, sonra her zaman olduğu gibi aşık olunur daha sonra kardeşime aşık oldum denilir. Lan kardeşe aşık olunur mu ? Kardeşin değil işte....
Olgunlukla mantıkla düşünün bu şeyleri. Böyle boş beleş dertlerle dünyanızıda ahiretinizide boş geçiriyorsunuz.

sezer73937

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama tahminimce daha tam olgunlaşmamışsın. Bunu neden söyledim, yazında dikkat etmedin ama çok büyük tutarsızlık var. İlk önce şunu bil, kim ne kadar savunursa savunsun, doğruluğunu tartışırsa tartışsın sen ve senin durumundakiler içinde söylüyorum, bir kız ve bir erkek dost olamaz.
Bak dostum demişssin aşık olmussun. Artık bunu anlayın kavrayın. Bu durumda olan tek sende değilsin.
Kardeşim dostum deyipte tek aşık olamayacağın kişi, ANA BİR BABA BİR kardeşindir. Onun dışındaki herkese aşık olursun ve bu da gayet normaldir. Anormal diyenlerin beyinlerinde akıl eksikliği kesinlikle vardır.
Dostun falan değil o yada kardeşin değil. O sadece belli bir süre arkadaşlık vazifesini yerine getirdiğini sandığın biri. Sonuç olarakta aşka hoşlanmaya giden bir durum.
Artık dostumdu yada kardeşimdi ben ona nasıl bakarım diye bir saçma düşünceye dalma. O senin kardeşin değil ki haram, kardeşime nasıl aşık oldum diye vahlanıp büyük bir günah işledim gibi vahlanasın. Ama o senin namahremin. Gayette güzel evlenip çocuk yapabileceğin biri. Bu kadar.

Hem kızla erkeğin dost olduğunu yada olabileceğini savunup, işler tersine döndüğünde, birbirlerine delice aşık olmaları durumunda, bunun doğaya aykırı bir durum oluşturuyormuş gibi davranacağınıza baştan kabullenin herşeyi. Dostum o benim aşk yaşanmaz denir, sonra her zaman olduğu gibi aşık olunur daha sonra kardeşime aşık oldum denilir. Lan kardeşe aşık olunur mu ? Kardeşin değil işte....
Olgunlukla mantıkla düşünün bu şeyleri. Böyle boş beleş dertlerle dünyanızıda ahiretinizide boş geçiriyorsunuz.

çok doğru söylüyorsun, bu yazdıklarını tekrar tekrar okuyup üzerine düşüneceğim

sp1r1va

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu iyice şey gibi oldu dostuma aşık oldum sezerin yolu :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim kızlara bulaşma. Hakikaten esaslı biriysen bu konuda çok yıpranırsın.

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Git konuş Kardeşim git konuş...
Yoksa kafayı yiyeceksin bak hafta sonu sınavların var kafanı biran önce toparla... [MENTION=150543]Nic[/MENTION]teban çok güzel özetlemiş önerilerini dinle...

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Başkasının dediğini ve önerisini koy kenara, hayat senin, arkadaş senin, kalp senin..
kız bu kadar tavır yapıyorsa dostluk falan yok baya seviyor seni
oyüzden bence 20 yaşında biri gibi konuşmayı bırak, al kızı karşına hislerini, duygularını açıkla, yolunuza devam edin, rahatsız olduğu şeyleride açıkca belli etmiş
kulağına küpe yap, tekrar etme ...
haa ben daha küçüğüm bir sürü kız arkadaşım ( arkadaş görünümlü sevgili ) yapacağım diyosan kızın kalbini kırma,,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eh be kardeşim. Ben de aynı durumdayım özellikle son zamanlarda. Yani derdimi anlatacak olsam kopyala-yapıştır yapardım. Fakat ben de anladım ki gerçekten bir erkek ve bir kız dost olamıyormuş. Benim bir tanıdığım, dost sandığım fakat aşık olduğum kişiyle önceden kanka ayağına onunla konuşurdu hep. Sonra çıkma teklifi etti ve kız ona ş....fsiz damgasını vurduğu gibi birdaha bi kelime olsun etmedi ona. Bence sakın aşık olduğunu söyleme, çok başın yanar. Ne yapalım dayanacağız artık. Bazen sırf bu durum için, sırf onu görmeyim de acı çekmeyim diye erkek lisesine gitmeyi bile düşündüm. Bu olanların ergenlik psikolojisinin bir parçası olduğunu düşünerek, Allah'tan dualarımızı eksik etmeyerek O'nun yardımıyla sabredip, atlacağız. Hayrılı akşamlar...

sezer73937

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başkasının dediğini ve önerisini koy kenara, hayat senin, arkadaş senin, kalp senin..
kız bu kadar tavır yapıyorsa dostluk falan yok baya seviyor seni
oyüzden bence 20 yaşında biri gibi konuşmayı bırak, al kızı karşına hislerini, duygularını açıkla, yolunuza devam edin, rahatsız olduğu şeyleride açıkca belli etmiş
kulağına küpe yap, tekrar etme ...
haa ben daha küçüğüm bir sürü kız arkadaşım ( arkadaş görünümlü sevgili ) yapacağım diyosan kızın kalbini kırma,,

bir sürü kız arkadaşım olsun diye bi merakım yok o olsun da hiç kimse olmasa da olur, o da beni seviyor önemsiyor ama başkasına aşık, kendisi bunu itiraf etmiyo sevmiyorum diyo ama ben biliyorum, o yüzden de açıklamaktan korkuyorum

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Rakip forum sitesine de açtı konuyu biraz önce. :D

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
şu eleman sana "he" dese de kurtulsak inşallah

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Hayatta hiç hata yapmayanlar hiçbir şeyi denemeyenlerdir diye bir laf vardır. Bence yapmadıklarına değil yaptıklarına pişman olmalı insan, yani sonra söylemediğine pişman olacağına söyle, sonuç olumsuz olursa o zaman pişman ol.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Git konuş konuşmassan uzun yıllar boyunca içinde kalır düşünürsün cevabı ne olurdu diye falan...

İlk bir iki ay biz dosttuk muhabbetı yapabılır ama etkıleyebılırsen olur bu iş.

Ama bana kalsa işi bukadar çok duygu aşk meselesıne getırmeden açılırdım kabul ederse sevgılıyken çıkarken Sevgım ve duygularım artardı sen tam tersını yapmıssın ıcıne atmıssın atmıssın duygular sevgıler büyümüş nah kocaman olmuş böyle olmuşssun.

sezer73937

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Git konuş konuşmassan uzun yıllar boyunca içinde kalır düşünürsün cevabı ne olurdu diye falan...

İlk bir iki ay biz dosttuk muhabbetı yapabılır ama etkıleyebılırsen olur bu iş.

Ama bana kalsa işi bukadar çok duygu aşk meselesıne getırmeden açılırdım kabul ederse sevgılıyken çıkarken Sevgım ve duygularım artardı sen tam tersını yapmıssın ıcıne atmıssın atmıssın duygular sevgıler büyümüş nah kocaman olmuş böyle olmuşssun.
:) bende sonradan farkına vardım zaten bu duruma geldiğimin, en başlarda böyle değildi

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) bende sonradan farkına vardım zaten bu duruma geldiğimin, en başlarda böyle değildi

Bence Duygularının okadar arttıgını bellı etmeden konus yanı nasıl desem normal bır cıkma teklıfınden bıraz daha ıyı olsun ama cok bellı edersen duygularını kaybedersin.

EnginneRmz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam affetmem konuşurum. Hatta şuan bi sevgilim olmasa gidip hoşlandığım kıza açılacam da işte bitmesini bekliyorum :D

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha 18 yaşındasın Allah uzun ömür versin fazla takma kafana her şey olacağına varır.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Youtube öldüren yorumlar konusunda dolaşırken youtube ye gitti orda dolaşmaya başlayınca bu videoyu gördüm direk bu konu geldi aklıma:D

[video=youtube;gFlGvyWdCAw]http://www.youtube.com/watch?v=gFlGvyWdCAw[/video]

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı işleeer :)

Geçmiş olsun kardeşim, yaşın benden ufak ama kimin hangi olgunlukta olduğunu bilemeyiz, düşüncelerin içinde kalmasından yanayım, eğer olur da sevgili olursanız bir süre sonra, bir sebep'den dolayı ayrılacaksınızdır. Gerek kız arkadaşının normal dışı tavırları, gerek senin kıskançlıkların bir süre sonra seni veya kızı sıkacaktır, zaten anlattığına göre sen bayağı bir abayı yakmışsın bu kıza, emin ol kız daha az sever, eğer çok seversen çok üzülürsün bu'da sana abi tavsiyesi

O mesele hakkında bir şey söylemek istemiyorum, 2 seçenekten birini elemelisin, ve aslâ pişmanlık duymamalısın bu kararla ilgili

Aithusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
harbi işin sonunun noldugunu merak ettim tüm mesajlarıda okudum benim de aynı muabbet var gibi gibi :/