Öneri Dolandırıldım!

Bu konuyu okuyanlar

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Evet letgodan dolandırıldım hemde defalarca kez.Bu başlık uyarı ve tecrübe niteliğindedir zamanınız değerliyse okumayın! Benden küçük büyük abiler ablalar özellikle muhattab bulamayacagınız yerlerden alışveriş yapmayın! (letgo). 19 yaşındayım yıllardır telefon v.b elektronik eşya tamiri yapar ve severim.Malum uygulama (Letgo) dan defalarca kez dolandırıldım,ne kadar tecrübeli olursanız olun yine dolandırılıyorsunuz ben hayret ediyorum ne yaparasam yapayım yine dolandırılıyorum.Peki nasıl mı oluyor?

Dolandırılmalar:

Dolandırılma 1) iphone 5s yi sıfır ayarında j5 2016 telefonumla takas ettim iphonede u2 entegre arzası,bitik pil,yan sanayi ekran,çalışmayan ahize mikrofonu v.b sorunlar çıktı,yaw kontrol etseydin demeyin çünkü bunlar zor anlaşılıyor,ahize mikrofonu bile siri ve görüntülü aramayı kullanmadan test edilmiyor bende ilah değilim aklıma gelmedi.

Dolandırılma 2) Nokia 603 aldım çok gariptir 3 gün sonra telefonun aramadan sonra donup kaldığını ara ara dokunmatiğin kitlendiğini farkettim

Dolandırılma 3) nokia e72 aldım 2 gün sonra beyaz temada ekranın karıncalandığını kulaklığa ses veren entegrede sorun olduğundan kulaklık kullanamayacağımı farkettim.

Dolandırılma 4) galaxy s4 aldım cihazın 1-2 saat kullanımdan sonra daima kapandığını farkettim(her yolu yazılımı denedim ama dolandırılmıştım)

Dolandırılma 5) nokia 701 aldım sim yuvası arızalıydı,değiştirmek için söktüm cihazı mahfetmişler,yalama vidalar kopuk anten kabloları v.b telefon ayakata zor duruyor şimdide dokunmatiği gitti bakalım sahibi geri alacak mı.

Dolandırılma 6) yine aldığım bir telefondan dolandırılmiştımda artık yoruldum 5-6 tane dolandırılma örneği yeter

Şimdi şunu dicem dostlar.Teknolojik aletler çok kompleksli bir yapıya sahip cihazlardır,her aksamı her işlevi kontrol edemezsiniz o yüzden sıfır alın resmi yerlerden alın.Bizim milletimiz eski türk milleti değil,herkes birbirini dolandırmak için yer arıyor,hobi dedik nokia koleksiyonu yapalım dedik yaw internetten ürün alıp tamir edip satarız dedik ama milletimiz sağolsun dürüst yapılarından ötürü engel oldular defalarca.Benim dolandırılmalarım yine kaliteli olanından,ha bide ürünü kargoya vericem diyip parasını karşıya kaptıranlar var onlar harbi dolandırılmış.Nokia 701 i almaya giderke dolmuşta bana yol tarif eden o güzel kıza selamlar olsun... Her neyse ben bıraktım bu işi dostlar aman siz hiç bulaşmayın ELDEN ALSANIZ DAHİ YİNE BİR SAKATLIK ÇIKIYOR.

Son olarak sizinde varsa dolandırılma hikayeleriniz aşşağıya yazın ki insanlar tecrübe edinsin.

İyi forumlar...

Son düzenleme: