Dokunmatik Telefon Severler Artıyor

filtrekahve

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
0
Dokunmatik ekranlı telefonlar üzerine yoğunlaşan LG'nin, bu segmentte kullanıcılarla buluşturduğu telefon adedi milyonlarla ifade ediliyor.

LG Electronics’in iki yılı aşkın süre önce pazara sunduğu tam dokunmatik ekranlı telefonlar 20 milyon kullanıcıya ulaştı. LG, dokunmatik ekranlı telefon konusunda teknoloji dünyasında kaydettiği başarının sırrının, planlama ve tasarım aşamasında, tüketicilerden gelen geri bildirimlere ve yorumlara verilen büyük önemden kaynaklandığına inanıyor.

lg_arena1244813942.jpg

LG'nin S-Class arayüzlü ilk modeli Arena'dan dört haftada 300 bin adet satıldı.

LG, sayıları her geçen gün artan dokunmatik ekranlı telefon isteyen müşteriler için Mart ayında görücüye çıkarılan 3 Boyutlu S-Class arayüzünü geliştirmişti. Bu özellik, sezgisel kullanım özellikleri ve eğlenceli 3 boyutlu arayüzüyle bir dizi tam dokunmatik ekranlı telefonda sunulacak. S-Class arayüzlü ilk cihaz LG ARENA (LG-KM900), sadece dört haftada 300 bin adet sattı. S-Class ara yüzüyle donatılmış diğer modeller arasında 8 megapiksellik LG Viewty Smart (LG-GC900), şeffaf LG-GD900 Crystal ve Windows Mobile 6.1 özellikli LG-GM730 akıllı telefon da yer alıyor.

:: Telefonunuz dokunmatik ekrana sahip mi?

Bilgi için: LG
Yazan: Melih Çelik
SDN - http://shiftdelete.net

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
6 sene önce philips 755 almıştım herkes dokunmatik çok saçma fln diyordu.. şimdi herkes peşinden koşuyo :D ama bnm makina öldü:D

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ben hala nqkia renksiz ekran kullanıyorum modelini bile bilmiyorum di di di dit di dit diye çalıyor mutluyum.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
N80 İE kullanıyoruz daha dokunmatik telefonlara terfi edemedik :)

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Smile Twinsim kullanıyorum memnunum ama gönül güzel kaliteli bir telefon almaktan yana :S