Dizüstünde Film Keyfi: ASUS N53SN

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Açıkçası oyun oynamak için almayı düşünüyordum ama 2 gb paylaşımsız ekran kartının oyunlarda yeterince performans gösteremediğini öğrenince vazgeçtim.

*Acaba windows puanlamasında 4.7 puanı hangi donanıma verdi, puanlamayı tam olarak öğrenme imkanımız var mı?

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
fiyatı yazılandan daha uygun şuan'da. Aynı özellikler ve i5 işlemcili olanı 1800 civarı.

Cyber Clapton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta öğretmen arkadaşıma tavsiye ettim bu ürünü şu an çok memnun şekilde kullanıyor. Bugün vatan bilgisayarda kdv indirimi var galiba.

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu yaz almak istediğim bilgisayar iyi oldu inceleme :) fakat ekran kartının oyun için olmadığı söylendi hem yorumlarda hem yorumlarda..oyun için daha iyi bir ekran kartı olan ve 2000 tl civarı başka hangi biligsayar olabilir ki ben araştırıyorum ama bu oyun içinde en iyisi gibi bu fiyat aralığında..yanlış mı düşünüyorum ?

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Türkiye pazarında şuanda oyun için olanlar 3XXX hatta 3500'den başlıyor bu kartta çok kötü değil oynarsın ama ileride çıkacak oyunlarda max yerine orta seviye ayarları yaparsın. Benimde almayı planladığım bir laptop.

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ocak ayından beri ASUS N53JQ kullanıcısyım. Aşırı memnunum. şuanki fiyatı 2350 tl civarı. Best Buy'dan kampanya ile 1800 e almıştım :D:D:D belki hala vardır kampanya.uzun süre devam etmişti :D

N serisi hızdır performanstır hayattır:D

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Bu yaz almak istediğim bilgisayar iyi oldu inceleme :) fakat ekran kartının oyun için olmadığı söylendi hem yorumlarda hem yorumlarda..oyun için daha iyi bir ekran kartı olan ve 2000 tl civarı başka hangi biligsayar olabilir ki ben araştırıyorum ama bu oyun içinde en iyisi gibi bu fiyat aralığında..yanlış mı düşünüyorum ?

N53JQ sana göre ;) her oyunu tam ayarda rahatlıkla oynuyorum ;)
http://www.asus.com.tr/product.aspx?P_ID=6afhPttZtPFCOfXG