Öneri Diş teli için 2 sene içinde tedavi süresinin çok oynaması, normal mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
23 Yaşındayım bundan 2 sene önce diş teli için bilgi aldım en az 3 yıl kalması gerektiği söylendi, dün şehrimin lüks sayılabilecek bi diş merkezine gittim, benim niyetim zirkonyum kaplamaydı ama doktor hayır olmaz dedi diş teli şart benim ön dişlerimde sıkıntı var arkada ki dişler ip gibi sıkıntı yok bende diş teli istemiyorum tedavi süresi çok uzun dedim 6 ay 1 yıl da hallediliriz hiç uzun değil falan dedi ve kafam karıştı. 2 sene önce 3 yıl deniyordu şimdi noldu teknoloji mi gelişti yeni yöntemler mi çıktı? gittiğim yer 1 yıl deyip para için beni kandırıp 5 yıl tedavi etceğini zannetmıyorum çünkü yeni açılan bi merkez ve başında ki doktor çok saygın birisi, eski toprak bi amcamız bizzat o baktı zaten dişlerime.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
23 Yaşındayım bundan 2 sene önce diş teli için bilgi aldım en az 3 yıl kalması gerektiği söylendi, dün şehrimin lüks sayılabilecek bi diş merkezine gittim, benim niyetim zirkonyum kaplamaydı ama doktor hayır olmaz dedi diş teli şart benim ön dişlerimde sıkıntı var arkada ki dişler ip gibi sıkıntı yok bende diş teli istemiyorum tedavi süresi çok uzun dedim 6 ay 1 yıl da hallediliriz hiç uzun değil falan dedi ve kafam karıştı. 2 sene önce 3 yıl deniyordu şimdi noldu teknoloji mi gelişti yeni yöntemler mi çıktı? gittiğim yer 1 yıl deyip para için beni kandırıp 5 yıl tedavi etceğini zannetmıyorum çünkü yeni açılan bi merkez ve başında ki doktor çok saygın birisi, eski toprak bi amcamız bizzat o baktı zaten dişlerime.
Doktor farkı?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
İkiside doktor tamam biri daha iyi olabilir ama arada 2 yıl oynıycak kadar fark olması normal mi
Vallahi hocam benim arkadaş dis teli yaptırdı en az 8ay kalması gerekiyor dedi tedavide Genellikle dış telinde 1ile2yil arasında oluyor dişin durumuna göre. Ya önceki gittiğin özelse randevudan para almak için 3yil dedi ki bu olabilir ama günahını almak istemiyorum yada ise yeni başladıydi

mel25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Vallahi hocam benim arkadaş dis teli yaptırdı en az 8ay kalması gerekiyor dedi tedavide Genellikle dış telinde 1ile2yil arasında oluyor dişin durumuna göre. Ya önceki gittiğin özelse randevudan para almak için 3yil dedi ki bu olabilir ama günahını almak istemiyorum yada ise yeni başladıydi
Bende diş teli taktırmak istiyorum arkadaşın memnun kaldı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

23 Yaşındayım bundan 2 sene önce diş teli için bilgi aldım en az 3 yıl kalması gerektiği söylendi, dün şehrimin lüks sayılabilecek bi diş merkezine gittim, benim niyetim zirkonyum kaplamaydı ama doktor hayır olmaz dedi diş teli şart benim ön dişlerimde sıkıntı var arkada ki dişler ip gibi sıkıntı yok bende diş teli istemiyorum tedavi süresi çok uzun dedim 6 ay 1 yıl da hallediliriz hiç uzun değil falan dedi ve kafam karıştı. 2 sene önce 3 yıl deniyordu şimdi noldu teknoloji mi gelişti yeni yöntemler mi çıktı? gittiğim yer 1 yıl deyip para için beni kandırıp 5 yıl tedavi etceğini zannetmıyorum çünkü yeni açılan bi merkez ve başında ki doktor çok saygın birisi, eski toprak bi amcamız bizzat o baktı zaten dişlerime.a
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dişlere göre süre değişir ama şuan süresi kesin olamaz. Diş teli taktığında ancak belirlenebilir gidişata göre en az 1 yıla yakın kalır benim bildiğim diş teli uzan sürebiliyor ama benim bildiğim çarpık dişler vs için tek çözüm diş teli