Yardım Direksiyon seti alacağım yardım lazım

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Tifosi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Thrustmaster t150 rs pro-logitech g29 yada daha az para verip herhangi bir rampage almayı planlıyorum. Ama bütçem 7000 tl ve annemler ile aktif bu konuyu konuşuyoruz annemler al 5000 lik olanı aynı işlevi görecek işte diyip geçiştirmeye çalışıyorlar ama hem ffb yok hemde aynı kalitede değil. Annemleri ikna edip t150 rs pro yada g29 almak istiyorum. Biliyorumki t150 çok daha iyi ama hiç bir yerde stok yok. Trendyol,hepsiburada,amazon falan filan. Bazı yerlerde ise hiç satılmıyor onun yerine hep g29 var. Sizce rampagemi almam lazım yoksa stokları bekleyip t150mi almam lazım? Yada direk g29 u alıp geçerim ama ben t150 ye taktım. Almışken rs pro almak istiyorum cünkü t3pa var ayrıca t2pa plastik ondanda korluyorum. Babam ise sanki vites alacaz ne gerek var debriyaja 2 pedallıyı al diyor. Onun yerine direk g29 alıp o konuyla uğraşmayı bırakmak istiyorum ama ffb den kaynaklı ses sorunu çok sıkıntıya sokuyor. Benim gönlüm t150 de ama sizinde görüşlerinizi almak istiyorum ailede bu konuları markaları bilen tek benim eminim çoğunuz benden daha iyi biliyordur görüşlerinize cok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler

Son mesajlar