Yardım Ders

Bu konuyu okuyanlar

MRU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Covidden son 2 yıl okula gitmedik ve benim hiç bir bilgim okken lgs ye gircem seneye çalışma isteyim nedense yok önerileriniz var mı ve işsiz kalırsam ne iş yapmalıyım teknolojiye,oyunlara ve kodlamaya ilgim var ve nasıl kodlama öğrenirim

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Covidden son 2 yıl okula gitmedik ve benim hiç bir bilgim okken lgs ye gircem seneye çalışma isteyim nedense yok önerileriniz var mı ve işsiz kalırsam ne iş yapmalıyım teknolojiye,oyunlara ve kodlamaya ilgim var ve nasıl kodlama öğrenirim
Kodlama da Pratik önemlidir bir Udemy kursuyla birlikte öğrendiklerinizi tekrar ede ede başlıyabilirsiniz

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Lise diploması mutlaka olmalı ve hatta günümüzde üni diploması da şart denilebilir... Başka bi şey demeye gerek yok, kendini kandırırsın!

MRU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Devlet kurumlarında bir tanıdığın yoksa Üniversite Diploması şart, bir tanıdığıcidden yoruldum valla bu konul
valla yoruldum artık bu konuları düşünmekten ne yapçam bilmiyom daha 12 yaşındayım ve bunları düşünüyom

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
valla yoruldum artık bu konuları düşünmekten ne yapçam bilmiyom daha 12 yaşındayım ve bunları düşünüyom
Elinden geleni yapacaksın, pes edersen yem olursun...

Gücünün yettiği kadar çalışmaya çalış... Eğer hiç bir şey bilmiyorsan en baştan yavaş yavaş başla derslere, birike birike bi bakmışsın diğerlerine yetişivermişsin ya da en azından üniversitede iki yıllık bir bilgisayar programcılığı kazanırsın. ÜNİ şart.

MRU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Elinden geleni yapacaksın, pes edersen yem olursun...

Gücünün yettiği kadar çalışmaya çalış... Eğer hiç bir şey bilmiyorsan en baştan yavaş yavaş başla derslere, birike birike bi bakmışsın diğerlerine yetişivermişsin ya da en azından üniversitede iki yıllık bir bilgisayar programcılığı kazanırsın. ÜNİ şart.
bilgisayar programcılığı isemiyom ablam kazandı ve iş arıyodu adını unuttum ama markette maşa başı çalışıyo ve işte ne yapcağımı bilemiyom bilişim öğretmenliği istiyorum ama öğretmenlerde atanma soruları varya ondanda istemiyorum

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
bilgisayar programcılığı isemiyom ablam kazandı ve iş arıyodu adını unuttum ama markette maşa başı çalışıyo ve işte ne yapcağımı bilemiyom bilişim öğretmenliği istiyorum ama öğretmenlerde atanma soruları varya ondanda istemiyorum
Sen bilgisayar kursu aramıyor muydun? İşte ben de sana diyorum ki üniden 2 yıllık da olsa bir diploman yok ise istediğin kadar bilgisayar bil peş para etmez başkalarının gözünde ama diploman ve tecrüben ver ise kendini kanıtlaman için fırsat bulursun.

Hiç olmaz ise programcılık dedim eğer sen daha fazla çalışır isen daha güzel fırsatların olacaktır, yeni ve puanı düşük bölümler açılacaktır. daha 12 yaşında bu kadar dert eder isen ve çalışmaz isen sen kendini bitirmişsin demektir. Hiç kusura bakma , dost acı söyler.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Senin şuan tek hedefin arkadaşlarından geri isen onlara yetişmek, eğer aynı seviye de isen de temelini sağlamlaştırmak ve şimdiki derslerini güzelce dinleyip aklına kazımak çünkü sınavda çıkacak soruların temelini şimdi öğreniyorsun.

8. sınıf olunca ve de aynı zaman da az daha büyüyünce umarım bir hedefin olur olmasa da benim gibi orta da kalmazsın umarım. :)

MRU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Senin şuan tek hedefin arkadaşlarından geri isen onlara yetişmek, eğer aynı seviye de isen de temelini sağlamlaştırmak ve şimdiki derslerini güzelce dinleyip aklına kazımak çünkü sınavda çıkacak soruların temelini şimdi öğreniyorsun.

8. sınıf olunca ve de aynı zaman da az daha büyüyünce umarım bir hedefin olur olmasa da benim gibi orta da kalmazsın umarım. :)
inşallah öyle olur

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Daha lgs ye bile girmemişken işsiz kalmayı düşünürsen olmaz. Çalışma isteği kimsede olmaz kendini zorla mecbursun buna sonra pişman olursun

MRU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayırlısı, şuan onları kafana takma, biraz ders çalış biraz dışarı da gez çocukluğunu yaşa bari.
işte sorun o daha çocukluğumu yaşayamadan bu dertler başıma geldi belkide bunları ben dert sanıyorumdur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha lgs ye bile girmemişken işsiz kalmayı düşünürsen olmaz. Çalışma isteği kimsede olmaz kendini zorla mecbursun buna sonra pişman olursun
ama düşünmedende edemiyorum 1 ablam okudu ve normal okumamış kişiler gibi iş arıyordu ve buldu ama kendi okuduğu bölme yaın birşey

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
işte sorun o daha çocukluğumu yaşayamadan bu dertler başıma geldi belkide bunları ben dert sanıyorumdur
Daha ya 5 ya da 6. sınıfsın çok dert ediyorsun, 7.sınıftan başlasan bile LGS için hazır olabilirsin. Relax ol azıcık.