Haber Cristiano Ronaldo Basın Toplantısında Coca Cola Şişelerini Kaldırıp 'Su İçin' Dedi

Bu konuyu okuyanlar

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Cristiano Ronaldo katıldığı basın toplantısında Coca Cola şişelerini kaldırıp su için dedi.Şahsen ben bunun Ronaldonun İşgalci İsrail devletine karşılık yaptığını düşünüyorum.Ronaldonun geçmiş ve günümüzde İsraile koyduğu tavır ortada.Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
527
Napim.

1623707159966.png

Şaka bir yana adam haklı beyler içmeyin kola valla bak çok zararlıdır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Reklamın iyisi kötüsü olmaza gelir muhabbet bence...

Az önce videoyu gördüm bende. Canım kola istedi durduk yere :) Gittim bir bardak doldurdum.

Not: Normalde bunun yaptırımı olur sponsorlara böyle davranamazsın bakalım ne olacak. Daha önceleri tenistede benzer bir şey olmuştu ve adını unuttum şimdi bir tenisçi maç sonrası basın toplantılara gitmedi sponsorların tabelası önündek konuşmadı diye para cezası almış tekrarlayınca Turnuvadan men edilmişti galiba.

Son düzenleme:

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Reklamın iyisi kötüsü olmaza gelir muhabbet bence...

Az önce videoyu gördüm bende. Canım kola istedi durduk yere :) Gittim bir bardak doldurdum.

Not: Normalde bunun yaptırımı olur sponsorlara böyle davranamazsın bakalım ne olacak. Daha önceleri tenistede benzer bir şey olmuştu ve adını unuttum şimdi bir tenisçi maç sonrası basın toplantılara gitmedi sponsorların tabelası önündek konuşmadı diye para cezası almış tekrarlayınca Turnuvadan men edilmişti galiba.
Olsa da içsek buzluğa atıp meybuz yapsak. Para da yok le cola mı alsam ?

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
abi coco colanın bizim ülkemizde de fabrikası var tavır koymak bence şov o kadar insanın maaşını siz mi yatırcaksınız evine ekmeği siz mi götüreceksiniz

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
abi coco colanın bizim ülkemizde de fabrikası var tavır koymak bence şov o kadar insanın maaşını siz mi yatırcaksınız evine ekmeği siz mi götüreceksiniz
Cola turka da var le cola da var. ??

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
lakin şirketin büyüklüğü ortada yinede tavır koymayın yatırımcıya yatırımcının iyisi kötüsü olmaz
Bizim gibi ufak gücü yetersiz 3-5 kişi ile hiçbir şey olmaz. Esas ronaldo gibi veya tanınmış kişiler tavır koyarsa olabilir.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Cristiano Ronaldo abimin hareketinden sonra gaza geldim ve ağzına kadar dolu olan Coca Cola şişesini dökerek İsrail'i protesto ettim :D.

Allah kimse böyle gaz vermesin. Bir daha almayı planlamıyorum.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Cristiano Ronaldo abimin hareketinden sonra gaza geldim ve ağzına kadar dolu olan Coca Cola şişesini dökerek İsrail'i protesto ettim :D.

Allah kimse böyle gaz vermesin. Bir daha almayı planlamıyorum.
Hocam bizim eve coca cola zaten 1.5 yıldır 2 yıldır sokturmuyorum bazı yerlerde mevbur kalırsam içiyorum