Çok zor durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Evden kaçmayı planlıyorum ve bu ilk kaçışım da değil, kaç kez evden kaçmışlığım oldu yine sonunda eve geri dönmek zorunda kaldım. Kimse benim senelerdir nasıl bir hayat yaşadığımı bilmiyor. Bir Allah'ın kulu bana yardımcı olmadı. Susup susup sabrediyorum ama dayanamıyorum artık burama kadar geldi. Ailem ne yazık ki bana böyle baktılar. Bana hiç sevgi, saygı, adamlık, hiçbir şey öğretmediler. Abim olacak kişi bana senelerdir yapmadığını bırakmadı. Beni odamdan bile çıkartmıyor artık. Annem babam da onu destekliyor sürekli sanki bütün bunların sebebi benmişim gibi. Babamın da eve para getirdiği yok doğru düzgün, ulan dolap bomboş annem evde yemek bile yapamıyor doğru düzgün. Ablam her ay kyk bursu alıyor onada kalmıyor ki para hep eve harcıyor. Evde kaç haftadır internet de yok kendi internetimle yetiniyorum şuan o da bitmek üzere. Şuan odamda ağırlaştırılmış müebbet hapsi yemişim gibi yaşıyorum. İş bulup çalışırım da o abi olacak kişi beni odadan bile çıkartmıyor artık. Bu sefer evden kaçarsam bi daha eve geri dönmem artık. Benim kalacak yer bulmam lazım evde hiçbir şey yapamıyorum. Sürekli annemle babam kavga ediyorlar bir gün birbirini öld*recekler diye korkuyorum. İnanın ki yaşadıklarım sandığınız gibi değil hiçbir şey yapamıyorum tek çare evden kaçmak ama ne zamana kadar dışarıda durabilirim ki? Para da yok hiçbir şey yok yanımda. Kaderim bu ailemin elinde kalmış artık.

ATO-01

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Yaş kaç? 18 yaşına yakınsanız ders çalışıp sabırlı olun, iyi bir üniversite alıp evden kaçarsınız o zaman