Köyden kurtulmak istiyorum bakıp gecmeyin lutfen

Bu konuyu okuyanlar

ErenMutlu00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Direkt konuya gireceğim. Ben(17) ve kardeşim(16) 3 haftadır köyde kalıyoruz aile zoruyla önce anne tarafına gittik (anne ve baba tarafı aynı şehirde sadece köyler farklı aralarında 3-4 km mesafe var.) Patos yapılacaktı 34 derece güneşin alnında yaptık toplam 20 dönüm araziye yakın ben kardeşim dedem ve 1-2 kişi daha kollarım simsiyah oldu ve güneş lekesi oldu sornasında soyuldu vs. neyse sonra dayımlara gittik iş yeri açmış merkezde bir de orada çalıştık 1 hafta kadar sonra baba tarafına geldik buradada yine güneşin alnında saman doldurduk yani yapılacak ne var ne yok yaptık. 2 gün önce de annem ve babamlar geldiler bizde aşırı sıkıldık yapılacak hiçbir aktivite bir şey yok dağın tepesinde köydeyiz çocuk bile yok dedim ki biz gönderin artık sıkıldık işte kalmadı sadece annemin yapacağı işler var onda da bizlik bir durum yok işte 2 hafta sonra bizimle gelirsiniz evde kalamazsınız falan diyorlar ya zaten gidince 1 hafta sonra falan okul açılacak yaz tatilide bomboş geçti hiçbir yere gidemedik zaten hayatımız boyunca tatilde yapmadık anca köye gittik bıktım bende artık eve gitmek istiyorum. Bana bir akıl verin ikna edebilmem için veya kaçağım eve gideceğim yardımcı olursanız sevinirim. (şu anda Tokattayım Gebzeye gideceğim.)

Son mesajlar