CHP'li Sav'dan Peygamberimize hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
V dedi ki:
Allah belasını versin.
böyle demekle olmaz, Allahu Teala'dan bela dilemeyelim, hayır dileyelim, bu SAV için Kainatın efendisi Hazreti Muhammed'i S.A.V. (Salla Allahu Aleyhi ve Sellem) anlamasını ve O'nun takipçisi olmasını dileyelim. Eminim önder olamayan bu sav kişisi buna çok sevinir ve kahrolası şeytan buna üzülür. Şu an sevinen şeytan ve gerçek anlamda kaybeden ise sav. şeytanını savıp Resuli Ekrem'in yoluna savrulması duasıyla...

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
umudayolculuk dedi ki:
Vaybe neredeyse adamı idam edeceksiniz ben CHP li deyilim yanlız adam haklı. Hacca verdikleri parayı ihtiyacı olanlara dagıtsıznlar bu sayede fakir fukara sebeblenir hem de araplara para kaptırmamış olunur. Birde nedense bu gibi konularda cok hassasızda acaba içinizden kaç kişi Kuran da ne yazıyomuş diye acıp okudu yanlzı arapcasını deyil Türkçe mealini neticede anlamını bilmedigin bir dili okusan ne ögrenebilirsinki.

Kardeş adamın asabını bozmayın artık, ikide bir Kur'anı ortaya atıp yok okudunuzmu yok biliyormusunuz diye sorup duruyorsunuz, sen okuyormusun sen ne kadar biliyorsun, eminim Kur'an okunan bir yerde duramaz hemen kaçarsın, ayrıca dinine sahip çıkanlar sadece okuyabilen kesimlerden oluşmuyor, Allah inancı olan herkesten oluşuyor haberin ola.

Bir ayrıca daha adam haksız, karşısındaki kişinin inancına ve isteklerine saygısı yok, bu bir devlet adamı karşısındaki ise halktan birisi böylemi dinlenir böylemi cevap verilir, yeri geldimi birileri inançlı partilere din sömürüsü yapıyor diyenler Atatürk'ün partisiyiz sözleriyle Atatürk sömürüsü yapıyorlar ki alakaları bile yok Atatürk olsaydı şimdi bunların topunu denize dökerdi, ama bizler ne güne duruyoruz zamanı gelirse oda olacak.

Yksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
terbiyesiz dinsiz boyle insanlar neden yasar bilmem :mad:

bilimsel72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla ne diyeyim. Hepinizin din savunuculuğunu görünce içim bir hoş oldu. Duygulandım. Manevi değerleri fazla olan insanlarsınız. Baksanıza hepinizin avatarlarına mesela dini bütün bir insanın resmi yerine size göre ya hayali ya da günahkar insalara özenti yaparak kendinizle özleştirmişsiniz. Doğrusu ben sizden Mekke'nin ya da Medine'nin resimlerini koymanızı beklerdim. Niclerinizi de Beytullah, İmam-ı Azam, gibi isimlerden oluşmasını umardım... Ama ne alaka diyeceksiniz? Demeyin azıcık düşünün. "Dervişin fikri neyse zikri de aynı olur" diye bir söz vardır. Sizin fikrinizle uygulamanız farklı. Yukarıya baktım doğru dürüst bir eleştiri bile yapamamışsınız. Yok keserim, şerefsizler, bunlar adam değil gibi kaba tehdit ve içinde artniyet olan bir sürü söz sarf etmişsiniz. Siz mi müslüman olacaksınız. Müslüman bu özellikte midir?

Şimdi size soru:
1-Heryıl binlerce müslüman savaşlarda ölmekte. Afganistan'da,Irak'ta ve bir çok yerde. Sudi Arabistan ( Haç yapılan ülke) bu savaşları kınamış mıdır?
2-Burda dul kalan kadınlara yetim çocuklara yardım etmiş midir?
3-Sudi Kral'ın kaç tane eşi vardır?
4-Sudi Arabistanlı bir bilim insanı tanıyor musunuz? (Buluşları olan)
5-Osmanlı'dan kalan kaleyi tarihi değerlerine bakmadan yıkıp, otel yapan ülke senin için hala değerli midir?
6-Eşlerinin sayısını unutan petrol zengini eliyle yağlı yemek yiyen pis Arap'ın neyi değerlidir?
7-Her yıl haçtan kazandığı milyarlarca dolar parayı fakir müslüman ülkelere dağıtıyor mudur?
8-Heryıl Hacca giden müslümanlar neden bir deliğe sıkışıp ölüyor, ya da eziliyorlar? (Geçmiş dönemlerdeki ölümleri hatırlayın)
9-Küçük taşlar toplayıp, Sudilerin yaptığı betondan yapılmış bir yeri Şeytan diye taşlayan kandırılmış bir toplum daha var mıdır? Yoksa Şeytan bunların kafasında olmasın?
10-Ülkemizde o kadar yoksul varken, okullar azken, hastahaneler Allah'a amanetken, bunları ortaan kaldırmak için uğraşmak mı yoksa o parayı haccda yemek mi daha yüce bir değerdir?
11-Benim ev aldığım adam da hacı tamamiyle üç kağıttçının biri. Haccda ruhen kendilerini eğitmekten aciz bu insanların çevrelerine değerli insan süsü vermek için oraya gitmesi doğru mudur?

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bilimsel72 dedi ki:
Valla ne diyeyim. Hepinizin din savunuculuğunu görünce içim bir hoş oldu. Duygulandım. Manevi değerleri fazla olan insanlarsınız. Baksanıza hepinizin avatarlarına mesela dini bütün bir insanın resmi yerine size göre ya hayali ya da günahkar insalara özenti yaparak kendinizle özleştirmişsiniz. Doğrusu ben sizden Mekke'nin ya da Medine'nin resimlerini koymanızı beklerdim. Niclerinizi de Beytullah, İmam-ı Azam, gibi isimlerden oluşmasını umardım... Ama ne alaka diyeceksiniz? Demeyin azıcık düşünün. "Dervişin fikri neyse zikri de aynı olur" diye bir söz vardır. Sizin fikrinizle uygulamanız farklı. Yukarıya baktım doğru dürüst bir eleştiri bile yapamamışsınız. Yok keserim, şerefsizler, bunlar adam değil gibi kaba tehdit ve içinde artniyet olan bir sürü söz sarf etmişsiniz. Siz mi müslüman olacaksınız. Müslüman bu özellikte midir?

Şimdi size soru:
1-Heryıl binlerce müslüman savaşlarda ölmekte. Afganistan'da,Irak'ta ve bir çok yerde. Sudi Arabistan ( Haç yapılan ülke) bu savaşları kınamış mıdır?
5-Osmanlı'dan kalan kaleyi tarihi değerlerine bakmadan yıkıp, otel yapan ülke senin için hala değerli midir?
6-Eşlerinin sayısını unutan petrol zengini eliyle yağlı yemek yiyen pis Arap'ın neyi değerlidir?
7-Her yıl haçtan kazandığı milyarlarca dolar parayı fakir müslüman ülkelere dağıtıyor mudur?
8-Heryıl Hacca giden müslümanlar neden bir deliğe sıkışıp ölüyor, ya da eziliyorlar? (Geçmiş dönemlerdeki ölümleri hatırlayın)
9-Küçük taşlar toplayıp, Sudilerin yaptığı betondan yapılmış bir yeri Şeytan diye taşlayan kandırılmış bir toplum daha var mıdır? Yoksa Şeytan bunların kafasında olmasın?
10-Ülkemizde o kadar yoksul varken, okullar azken, hastahaneler Allah'a amanetken, bunları ortaan kaldırmak için uğraşmak mı yoksa o parayı haccda yemek mi daha yüce bir değerdir?
11-Benim ev aldığım adam da hacı tamamiyle üç kağıttçının biri. Haccda ruhen kendilerini eğitmekten aciz bu insanların çevrelerine değerli insan süsü vermek için oraya gitmesi doğru mudur?

Dinini savunanların illaki avatarlarını dini objelerle süslemeleri gerektiği konusunda söyleyecek laf bile bulamadım bu kadar olur, anladığım kadarıyla Müslümanlık olayı sizin kafanızda oluşturulmuş olan sabit bir görüntüden ibaret, ayrıca açıklamarınla rumuzun arasındada hiç bir bağ kuramadım, sanıyorum sırf bu mesajı atmak için üye olmuşsunuz.

Müslümanlar hakkında küçük anektod da bulunmuşsun peki inanca saygısı olmayanların inancı olanlara yaptığı saygısızlıklara susmakmı Müslümanlık,

Bizleri Suudilerle kıyaslamanız ise bana göre tam bir cahillik yada bilinçli yapılmış bir saldırı, aşağılama yada küçük düşürme diyebilirim, o ülke yada ülkelerle alakamız yok Allah'a inancımızdan başka,

Ayrıca örneklerle verdiğin kimselerin kaçtane eşi olduğu onların kişisel meseleleridir biz onlara özenmiyoruz ama hiç değilse evli olduğu halde bir kaç kadınla dost hayatı yaşayanlardan iyidir heralde.

Son olarak bilim adamları olmamasını bizimle kıyaslamışsınız neden alakasız konulara girmişsiniz hala anlamaya çalışıyorum, eğer müslümanlar cahil üretken değil demek istiyorsanız yanılıyorsunuz, herşey imkan meselesi, bir zamanlar avrupada sürünüyordu ama bizim bunları aşmamızı engelleyen hep iç faktörler oldu, içlerimizden kalleşler çıktı ve teröre başvurdu, müslümanlara yüzyıllarca dış ülkeler zarar vermeye çalıştılar veremediler şimdi kendi insanlarımızı kandırma yolları ile bizleri birbirimize kırdırma yolu ile içten bölme çabaları var bunlara alet olunuyor biraz gözlerinizi açınız ve sahip olduğunuz değerleri korumasını biliniz.

Esas konuya gelirsek hiç bir devlet adamı vatandaşa böyle üstten bakarak alay edemez hattaki inancı ile hiç edemez ne oluyoruz, müslüman ülkede müslümanlığımızı kendi insanlarımızdan korumaya çalışıyoruz, ne günlere gelmişiz, yukardaki örneği burayada uygulayarak düşünürseniz nasıl kırdırılıyoruz görürsünüz.

Burası TÜRKİYE başka TÜRKİYE yok olmayacakta, yüzyıllardır Türkler inançlarıyla var oldular asimile olmadılar, özenti hiç olmadılar, biz savaşlarımızı iman gücümüzle kazandık, imanımıza ve değerlerimize laf söyletmeyiz, ama bizde inanmayanlara laf söylemeyiz, kendi tercihleri sizde inananlara söylemeyiniz, bizim tercihimiz.

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bigbigbird dedi ki:
ben diyorum ki kabeyi türkiyeye taşıyalım araplar buraya gelsin hem onların alım gücü daha yüksel hemde sıkılmış olmalılar ki hz. muhammedin doğduğu evi bile kendi kaderine bırakmış durumdalar ( küçük bir araştırmada konuyla ilgili birsürü haber bulunabilir)

nedense peygamber efendimiz s.a.v ın ismini söylemek sana yakışmıyo acaba onu görmen gerektiği gibi görmemenden mi kaynaklanıyo....

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
pafter dedi ki:
Esas konuya gelirsek hiç bir devlet adamı vatandaşa böyle üstten bakarak alay edemez hattaki inancı ile hiç edemez ne oluyoruz, müslüman ülkede müslümanlığımızı kendi insanlarımızdan korumaya çalışıyoruz, ne günlere gelmişiz, yukardaki örneği burayada uygulayarak düşünürseniz nasıl kırdırılıyoruz görürsünüz.
bilimsel yaklaşıp Allahu Teala'nun kutsal kıldığı şehri değilde şehrin emanetçisini dert edinip kutsal şehre dertlenmek şuna benziyor; "namaz kılmıyorum, yan komşumuz olan bişi amca kılıyordu ama hep yalan dolan söylüyordu, o adamı gördükten sonra hala namaz kılacak halim yok ya"

dediğin gibi pafter, esas konuya gelmek lazım.
bknz: bir başka CHP'linin verdiği örnek CHP'nin ve Sav'ın tutumunu bir nebze (ama sadece bir nebze) açıklıyor: Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı davet ediyor, gitmiyorsunuz, İngiliz Büyükelçiliği davet ediyor gidiyorsunuz? Bu bir tutarsızlıktır. Önce benim Türk bayrağımın bulunduğu yere gidersin, sonra İngiliz bayrağının olduğu yere gidersin. Ama sen Türk bayrağının olduğu yere gitmiyorsun İngiliz bayrağının olduğu yere gidiyorsun...
Bu işin milli tarafı.

Birde işin dini tarafı var ki milli tarafın üzerinde bir mesele bu. Sav'ın ne dediğine odaklanalım.
bknz: 80 yaşındaki Mustafa Ünal'ın, hacca gitmek istediğini söylemesi üzerine Sav, "Boş ver, Araplara para kaptırma." demişti. Ancak Ünal, yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu ifade ederek niyetindeki ciddiyete dikkat çekince Sav, "Bakarsın Muhammed seni bırakmaz, sen yine şey yapma." sözleriyle karşılık vermişti.

BU NE DEMEK YA!
Kim seni bırakmaz? densizliğin bu kadarına pes diyorum. yani dinsiz olsan böyle saygısızlık yapılmaz. hadi geçtim dinsizliğini 80 yaşındaki insana böyle mi davranılır? çocuğu başından salar gibi! onu da geçtim, paranı araplara kaptırma dediği nedir? Ünal'ın derdi ne para, ne arap? Allah'ın gösterdiği hedef adamın derdi. İnançlara muhalafet ile nereye varacaklarını sanıyor bunlar ya?

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pafter dedi ki:
bilimsel72 dedi ki:

Şimdi size soru:

Dinini savunanların illaki avatarlarını dini objelerle süslemeleri gerektiği konusunda söyleyecek laf bile bulamadım bu kadar olur, anladığım kadarıyla Müslümanlık olayı sizin kafanızda oluşturulmuş olan sabit bir görüntüden ibaret, ayrıca açıklamarınla rumuzun arasındada hiç bir bağ kuramadım, sanıyorum sırf bu mesajı atmak için üye olmuşsunuz.

Müslümanlar hakkında küçük anektod da bulunmuşsun peki inanca saygısı olmayanların inancı olanlara yaptığı saygısızlıklara susmakmı Müslümanlık,

Bizleri Suudilerle kıyaslamanız ise bana göre tam bir cahillik yada bilinçli yapılmış bir saldırı, aşağılama yada küçük düşürme diyebilirim, o ülke yada ülkelerle alakamız yok Allah'a inancımızdan başka,

Ayrıca örneklerle verdiğin kimselerin kaçtane eşi olduğu onların kişisel meseleleridir biz onlara özenmiyoruz ama hiç değilse evli olduğu halde bir kaç kadınla dost hayatı yaşayanlardan iyidir heralde.

Son olarak bilim adamları olmamasını bizimle kıyaslamışsınız neden alakasız konulara girmişsiniz hala anlamaya çalışıyorum, eğer müslümanlar cahil üretken değil demek istiyorsanız yanılıyorsunuz, herşey imkan meselesi, bir zamanlar avrupada sürünüyordu ama bizim bunları aşmamızı engelleyen hep iç faktörler oldu, içlerimizden kalleşler çıktı ve teröre başvurdu, müslümanlara yüzyıllarca dış ülkeler zarar vermeye çalıştılar veremediler şimdi kendi insanlarımızı kandırma yolları ile bizleri birbirimize kırdırma yolu ile içten bölme çabaları var bunlara alet olunuyor biraz gözlerinizi açınız ve sahip olduğunuz değerleri korumasını biliniz.

Burası TÜRKİYE başka TÜRKİYE yok olmayacakta, yüzyıllardır Türkler inançlarıyla var oldular asimile olmadılar, özenti hiç olmadılar, biz savaşlarımızı iman gücümüzle kazandık, imanımıza ve değerlerimize laf söyletmeyiz, ama bizde inanmayanlara laf söylemeyiz, kendi tercihleri sizde inananlara söylemeyiniz, bizim tercihimiz.
pafter a katılıyorum ayrıca milletin oraya gitmekteki amacı suudilere para kazandırmak değil(seninde bileceğin gibi!!!) bende isterim müslümanlarca tarafsız bir bölge olsun mekke ve medine ve gelirleri müslüman ülkelere ortak bir şekilde dağıtılsın ayrıca suudileri sevmiyorum inşallah müslümanlar eskiden olduğu gibi güçlenirlerde bu dediğimizde olur...

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunların Sütü bozuk sütüüüü kanı beş para etmes yaratıklar.

Bu kadarda olmaz be pes !!!

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bigbigbird dedi ki:
ben diyorum ki kabeyi türkiyeye taşıyalım araplar buraya gelsin hem onların alım gücü daha yüksel hemde sıkılmış olmalılar ki hz. muhammedin doğduğu evi bile kendi kaderine bırakmış durumdalar ( küçük bir araştırmada konuyla ilgili birsürü haber bulunabilir)

öyle bi konusmussun ki sanki evin kapısını alıcaksın baska bi eve takıcakmıs gibi (saçmalamıssın)

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sayın savdan savunma açıklamasıda hayli düşündürücü, meğer önder sav o an kameraların kayıtta olduğunu bilmiyormuş!

SoundOfLife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pafter dedi ki:
Sayın savdan savunma açıklamasıda hayli düşündürücü, meğer önder sav o an kameraların kayıtta olduğunu bilmiyormuş!

illaki bilmiyordur.. yoksa gercek düşüncesini kameraların önunde söylermiydi.

egkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiiiiiiç kimse konuyu saptırmasın beyler bayanlar.
Hac hem manevi hem de maddi bir ibadettir. Allah rızası için harcarsın ve harcadığın para Araba mı gidiyor Aceme mi diye vesveselenmezsin.
Haccın farzını yerine getirmek için kaç lira lazım ise sana o hizmeti malı satan adama sadece Rızayı ilahi için ödersin ve ötesini bir saniye bile düşünmezsin. İbadet anlayışı budur. Saçma sapan dünya işleri karıştırılamaz ibadete.
Kimsenin ne kadar müslüman, ne kadar mümin, ne konuda ne kadar hassas olduğunu irdelemek te kimsenin vazifesi de haddi de değildir.
Konu hiiiiç sapmasın o yüzden.
Bu millete aptal diyen aptallar çıksın bakalım şimdi ortaya.
NE YAPACAKTI TÜRK MİLLETİ ? ŞU ADAMIN GENEL SEKRETERİ OLDUĞU P ARTİYİ Mİ İKTİDARA GETİRECEKTİ ?
%47 oyu CHP ye mi verecekti millet ?
Türk milleti sandığınız kadar saf ve aptal olmadığını defalarca ispatladı. Ama siz de anlayacalk izan yok o ayrı mesele...
Kimse "Aziz Nesin haklıymış" mavallarını okumasın. Önde efendi bunu söylemeden önce de onun ve benzerlerinin zihniyetini
ne mal olduklarını zaten biliyorduk biz. Bu sadece malumun ilanı oldu...
Ayrıca üzerlerine vazife olmayan her halta konuşan yargı mensupları savcılar televizyon izlemiyorlar mı acaba ?
Zira bu sözler SUÇ teşkil ediyor...
Ama biz de adalet Önder Sav kafalı adamların elinde olduğu için ona asla zeval gelmez....
Benim akıllı kardeşlerim de oturur "CHP Atatürk'ün partisi" gevelemelerine kanmaya devam eder....
Atatürk'te mi iki cihan serverine "MUHAMMED" diye hitap ediyordu ? Dalga mı geçiyordu ey Önder Sav zihniyeti ?
İstediğin kadar inanma, bizi ilgilendirmiyor. Ama ağzından çıkanı kulağın duysun...
Bu sözleri unutan Türk evladından da davacıyım gelecekte....
(sakın bu şahsa beddua etmeyiniz, müslümana yakışmaz, herkes layığını bulacaktır kardeşlerim)

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bigbigbird dedi ki:
adamın yaptığı terbiyesizlik fakat araplara para kaptırmama konusunda adam haklı resmen hacıları yontuyor araplar ayrıca araplar hac olayını turizm e çevirmiş durumdalar .

Arkadaşım coca cola ve marlboro sigarası içenler islam düşmanı , lanetli yahudi
'lere parasını kaptırmıyormu ..

Önder (&) Sav denen mahluk - İslam dinine ve H.z Muhammet'de hakaret etmiştir C.H.P üst yönetimini konu ile alakalı olarak kınıyorum ... Televizyona çıkıp Tüm İslam aleminden özür dilemelidirler ..

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Alemci_Dayı dedi ki:
bigbigbird dedi ki:
adamın yaptığı terbiyesizlik fakat araplara para kaptırmama konusunda adam haklı resmen hacıları yontuyor araplar ayrıca araplar hac olayını turizm e çevirmiş durumdalar .

Önder (&) Sav denen mahluk - İslam dinine ve H.z Muhammet'de hakaret etmiştir C.H.P üst yönetimini konu ile alakalı olarak kınıyorum ... Televizyona çıkıp Tüm İslam aleminden özür dilemelidirler ..

özür dileseler neye yarayacak adamlar asıl yüzlerini gösterdiler işte
böyle adamlar başımıza geçerse işimiz yaş

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
PC MERAKLISI dedi ki:
Alemci_Dayı dedi ki:
bigbigbird dedi ki:

özür dileseler neye yarayacak adamlar asıl yüzlerini gösterdiler işte
böyle adamlar başımıza geçerse işimiz yaş

Allah korusun ... Böyle bir zihniyeti iktidarda görmek yarın kıyametin kopacanın dedili olurdu heraldi >X<

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bigbigbird dedi ki:
tamam işte kabe yi türkiyeye getirelim etrafında dönmek için hacılar türkiyeye gelsin bizim oteler dolsun taşsın :F ozaman chp de destek verir islamiyete ve hac görevini herkes yerine getirsin diye global kampanyalar bile yaparlar bakarsın pizza kulesinide söker getiririz sonra :)
bir şeyler içip mi oturuyorsunuz şu pc nin başına anlamadım ki

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
olympuskiller dedi ki:
bigbigbird dedi ki:
tamam işte kabe yi türkiyeye getirelim etrafında dönmek için hacılar türkiyeye gelsin bizim oteler dolsun taşsın :F ozaman chp de destek verir islamiyete ve hac görevini herkes yerine getirsin diye global kampanyalar bile yaparlar bakarsın pizza kulesinide söker getiririz sonra :)
bir şeyler içip mi oturuyorsunuz şu pc nin başına anlamadım ki

yok rüyalarında pc başında yazıyolar :)

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
umudayolculuk dedi ki:
Vaybe neredeyse adamı idam edeceksiniz ben CHP li deyilim yanlız adam haklı. Hacca verdikleri parayı ihtiyacı olanlara dagıtsıznlar bu sayede fakir fukara sebeblenir hem de araplara para kaptırmamış olunur. Birde nedense bu gibi konularda cok hassasızda acaba içinizden kaç kişi Kuran da ne yazıyomuş diye acıp okudu yanlzı arapcasını deyil Türkçe mealini neticede anlamını bilmedigin bir dili okusan ne ögrenebilirsinki.
sen merak etme Türkçe okusan da bir şey anlamazsın çünkü bakıyorum bu dili de konuşamıyorsun

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi bu laiklik mi oluyor . ben onların neye layik olduğunu biliyorum

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
solarcoaster dedi ki:
şimdi bu laiklik mi oluyor . ben onların neye layik olduğunu biliyorum

laiklik olmuyo direk şerefsizlik oluyo
hepimiz biliyoruz bunların neye laik olduklarını

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Demokrasi ve laikliğin yegane savunucusu bir partinin sekreterine gerçekten yakışan sözler işte bizim görmek istediklerimiz bunlar(!)
Bence daha ilginç olanı efendinin özür teşebbüsü "KAMERALAIN KAYITTA OLDUĞUNU BİLMİYORMUŞ" biraz eski bir haber ama çok güldüm ama bu gülmelerin sonunda hep parantez içinde ünlem var.Asıl vahim olan bu ,her şeyin herkes farkında ama hiç bir şey olmuyor bu ve bu zihniyetteki organizmalar bu ülkede siyaset yapmaya devam ediyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...