Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşar lütfen yardım edin benim telefonum galaxy win sifre koydum sifremide unuttum nassıl acıcam geri telefonumu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamsınız 1 haftadır sim kilidin hatırlamıyordum hatırlamama gerek kalmadı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:( o kodu acil aramaya mı yazıcaz yoksa normal kilit ekranına mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyor telefon şifresi istiyor sıfırlarken benm telefonum s3303k

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung galaxy y pro model girdim 15 defa. gmail istedi unuttum gmaili ne yapmalıyım ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw ben güvenlik kodumu unuttum sonrada telefon elimden düştü kapandı ve kodumu bilmediğimden telefonu açamıyorum yardımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum Nokia c5 ve kilit kodunu kabul etmiyor. Kilit kodunu nasıl değiştirebilirim ????:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefona bay bay de çünkü bende de oldu ve telefon artık yok gitti..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tl. sol da ki ses tuşu sag da ki kapatma tusu ve orta da ki tusa birlikte basılı tutarsanızda resetliyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokıa c3-00 güvenlik konudunu unuttum yardımcı olurmusunun bı zahmett ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*2767*3855# nereye yazıcaz kılıt var acamıyorum reset atmam ıcın bna yardımcı olun lutfen !! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum gtc3303 telefon şifresini unuttum şifreyi nasıl kırabilirim lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya yardım edin bnm telefonum corby 2 telefonum açldığındaki istenen şifreyi kaldırdım ama dosyalar için şifre koydum açınca bi şifre istemiyo nae yapmalıyım yardım edin yalvarırım!!!!!!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokıa c3 güvenlik kodunu unuutmu usb kablom yok ne yapabılırım acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION][/MENTION]hiçbirşey işe yaramıyorrr yada ben yapamadım lütfenn yardımmmm :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kapatma tuşuyla orta tuşa asılı tut telefon açılıyor şifre istemedenn :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teleofonum gts5610 guvenlık sıfresı koydum sıfremı unuttum ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia nın bazı modellerinde eğer şifrenizi biliyordunuz fakat yanlışlıkla 3 kere girdiniz girdiğiniz hiç bir kodu kabul etmiyor o zaman 10 dakika bekleyip sizn bildiğiniz yani koyduğunuz şireyi tekrar yeniden girin