Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy ace sahıbıne anlatıyorum telefonculara gıtmenıze gerek yok power tusu yanı guc acma tusu ses acma veya(ses kısma) tusları ıle ortadakı menu tusuna ucune basılı tutun yanı guc acma+ses kısma veya(ses acma)+ortadakı menu tusu basılı tutun bekleyın ekrana wıpe data factory reset cıkıcak guc tusu ıle enterlayın sonra yes delete... cıkıck guc tusuyla enterlayın daha sonra rebot system now onada enter cıhazınız acılacak ve cıhazın ıcındekı tum telefon hafızası sılınır sızın kendı yukledıgınız hersey sılınır..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon galaxy fit , bizde şifreyi yanlış girdik. G-mail ve şifre istiyor. Bu marka telefon için ne yapmak gerekiyor. yukarıda anlatılanları ( power + ses açma kapama, orta tusa basma vs) denedim fakat olmuyor, wıpe data factory gibi seçenekler çıkmıyor. Aşamalı bi şekilde anlatacak yok mu lütfen? ? ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon galaxy fit. Bu telefonda da şifreyi yanlış girdim, gmail ve şifre istiyor. ses açma, orta tuş ve güç tuşuna bastım değişen bişe yok aşamalı bi şekilde anlatabilir misiniz? nasıl yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum guvenlık sıfresını unuttum mokıa300 yardımedermısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bana da yardım edin benim telefona abim güvenlik kodu koymuş hatırlamıyor onuda kendi telefonuma güvenlik kodu koyamıyorum tekrar eski şifreyi istiyor..:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nereye yazcaz bu kodu ben google hesapımıda unuttummmmm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar telefonumda hat takılı ama hiç arama yapmıyor televizyondan aldım ama iyi bir telefon arama yaparken hat varken sadece acil arama yapabilirsiniz diyor ne yapabilirim sölermisiniz formatta atılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda da aynı sorun oldu " 00000000" çozdü olayı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ne olur benim telefon nokia 1203 bende güvenlik kodunu unuttum açılmıyor format içinde güvenlik kodu istiyor lütfen banada yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkür ederiz bu bilgileri paylaşdığınız için sorunumuz çözüldü çok mutluyummmmm:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumun dokunmatiği çalışmıyor acil yardım lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı problem var bendede olmuyo ben servisine veya telefoncuya gidicem sende öyle yap bence onlar yapar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum s3mini ben de güvenlik kilidi koymuştum ekrana ama çok fazla sayıda yanlış girildiği için telefon hiç açılmıyor sadece gelen aramalar kabul ediliyor ve google hesabınızı girin diyor ama hesabım ile girince de kabul etmiyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung rex 60 telefonuma şifre koymuştum. telefonumu kapadım açtığımda benden şifre istedi ancak şifremi unuttum ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefonum sony ericsson xperia x10
ben telefonun şifresini unuttum ve altta sadece acil durum çagrısı yazan bir yer var
ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edermisiniz
*2767*3855# denedim olmadi

Nemre

Müdavim
Müdavim
26 Nisan 2011
2,581
29
218
telefonumun gucenlık kodunu unuttum ne yapabılırım

İlk önce telefoncuya gideceksin, telefonunu göstereceksin ve bu telefonun markası nedir diye bir güzel öğreneceksin.
Sonra buraya gelip falan marka filan model telefonumun güvenlik kodunu unuttum ne yapabilirim diye soracaksın.
Sonra elbet bir bilen yardım eder :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bu format kodunu nereye yazacağım telefon şifresi soran yer var sadece

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde aynı ama bilmiyorum yanlız söyliyim telefonun çakma benim çakma ben onu oyuncak olarak kullanıyorum sen telefonu satsan 5 para etmez