Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokia lumia 1320 kilit ekranı koydum şifreyi unuttum şimdi ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerçekten işe yaradı.Bütün rehber silindi ama yedeklemiştik. Teşekkürler
Hard reset kodu
*2767*3855# dir. Telefon açıkken, birini aramak için numara giriyormuş gibi giriyorsunuz kodu .. Cihaz kendiliğinden kapanıp açılacaktır. Mantık olarak bir dahagüvenlik kodunu da sormaması gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung gt-s7580 telefonu açamıyorum şifre girin diyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tt1::tt1::tt1::tt1:nereye yazacagız bu kodu acıl aramalara mı nereye bı yardımcı olsanız :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar telefonum htc windows s8 güvenlik kodunu unuttum ne yapmlıyım ?? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum normaldi sadece şifre koymak için telefona sim karta değil telefona pin koydum unuttum napabilirim bu arada telefonum samsung galaxy trend lite

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung e1205t sıfırları kabul etmiyor acil yardım!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana lazım olan şey farklı tuşlu bi samsung tlf var ve yanlızca kilit kodu diyor acil arama dediğinde başka bir numarayı arıyor bir çok yöntem biliyorum lakin bunu halledebilicek bir proğram lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung gt s 3353 güvenlik kodunu unuttum hiç bir sitede verilen format atma şifreleri işe yaramadı sim kilidini değil telefon kilidini açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telefonum trıdent a1 sıfresını unutum daha acamıyorum yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardım edin benim telefonum s5610 telefonum kapattım açtım pin kodu istedi bende bilmiyorum napcammmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum c6 01 modelinde nokia cep telefonudur telefonum ilk açıldıgında kilit kodu istiyor bende unuttutum ne yazık ki nasıl kırmamız gerekiyor tşkler ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkidişler telefon kilidi yapmıştım kilidi unuttum napim ben şimdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tt1:benim telefonum samsung gt s telefonu sifreye koydum sonra unuddum ve yanlis yazdim 20 30 kere ve emeil geliyor napi
yim lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:2700 c-2 bkler guvenlık kodu nasıl krıabılırız
guvenlık kodunu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum sony xperia p güvenlik kodunu unuttum ne yapmalıyım acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende samsung galaxy mini var şekilli şifre koydum ama şifreyi unuttum biri bana yardım edebilirmi :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba samsung s4 kullanyrm guvenlık kodumu unuttum ve bi cok kere yanlıs girdim ne yapabilirim yardmcı olablr msnz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokia2700 classic güvenlik kodunu bulamadım nasıl öğrenirinm