Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım tel samsung c3050 benım kartım dısında hıc bır kartı kabul etmıyo yukarıdakı numaraları gırıp denedım ama yıne de ollmadı yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(benımkı vadofon mini andirioıt şifre koydum açamıom sonrada google hesabı istio kabul etmeo :(((( yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung corby 2 gts 3850 telefon şifremi unuttum ve sım kartını çıkarıp açtığımda tekrar şifreyi istiyor. Ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum samsung galaksy s4 kore malı 4 haneli şifre koydum ama şifreyi unuttum napabilirim . kodları ve reset atmayı denedim ama olmadı ne olur yardım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ne olur benim telefon nokia 1203 bende güvenlik kodunu unuttum yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim elimde sgh 1205t var telefon kilidini unutmuşum ve telefonu acıyorum kilidini istiyor ne yapmalıyım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim elimde sgh 1205t var telefon kilidini unutmuşum ve telefonu acıyorum kilidini istiyor ne yapmalıyım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::mad:benim telefonum asus zenfone5 babam bana hediye olarak almış fakat 3 4 hafta kullandım durduk yere kapandı bende babama gösterdim garantiye götürürüz dedi bir gün şarza takıyım belki açılır dedim bir baktım açıldı ama ben şifreliydi şifremi unuttum bunun için ne yapmalıyım acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim telefonum samsung galaksi ace la fleur ...cok fazla kod denemesiyapdigim icin artik sadece google hesabinizin kodunu yazin diyor..yaziyorum ama yanlis oldugunu soyluyor..ha bide telefonumun interneti aciq degildi////yardimci olurmusunuz lutfennnn?????????????????:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung gt-e1205t şifre koydum sonra unutum lütven yardım edin napa bilirim 8 karekter istiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum e1205t telefon kilidi istiyor unuttum şifreyi acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar telefonumun markası samsung galaxy trend plus sayılı şifre koydum şifremi giriyorum ama açılmıyor yanlış pin diyo ve 75 kez yanlış girmeme rağmen puk kodunu girmem istenmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cok tesekürler bende yaptim senin dedigin gibi hic bisey gitmedi resimlerim yerinde kaldi müziklerimde:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim telefo-n iphone 4 s parola koydum unuttum lütvfen yardım ettttt

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben nokia teefonun kodunu unuttum ama napiyorsam acamiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar, soni experia m2 şifreyi unuttum yardımcı olurmusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim benim tl gt e1205t telefon sifresini unuttum tl kapali açtığımda sifre istiyor açamıyorum bana yardimci olsaniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung telefonuma model kod girmiştim model kodunu unuttum nasıl açarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa ben telefonumu tamir e gönderdim ekran filmi gitmişti onu yapacaklar telefon yapılırken telefonda bulunan güvenlik kodu sorgulamasını kapatabilir ler mi yaa babam yaptıracaktı telefonu incelemesini istemiyorum telefon samsung corby