Cebinizdeki para ile ne almak istersiniz

Bu konuyu okuyanlar

Abdil03

Öğrenci
1 sokak köpeklerine yiyecek. 2 yan keski. 3 ps2 lazer lens, 4 ps2 orijinal oyun, 5 ps2 dualshock 2, 7 multimetre. Cebinde kaç para var dersen 50 kuruş kadar. Başka da param yok. Birde 70 bin kadar borç. Yaş 26. İş yok meslek yok.

morofobik

Profesör
Bi sorsana cebinizde para var mı diye
1613627059389.png

hayatımda 1 kez bile olsa yakuza 0 oynamak isterdim bütün sınıf oynamış canlı derste chatten yazışıyorlar banada gıcığına sen oynayamadın dimi o çöp pcin ile diyolar

NGGYU

Profesör
Özel başlık
pop
yazım hatası yok? howl bir skin ismi bıçta csgo bıçağı demek?
cebimkedki parayı steama yatırırım bıç alırım howl alırım xd

Cümle büyük harf ile başlar
Cebimkedki değil Cebimdeki
Steama değil Steam'e
Türkçe'de bıç diye bir kısaltma yoktur
howl değil Howl, isimler büyük harfle başlar
Cümle noktayla biter.

Dertsizali

Profesör
Yatırım yapmak isterdim. Ama acsam 2 adana kebap uzerine hatay künefesi....
Nasıl yaparsın bunları: mesala yani 😂🤣😆

Overclocked

Profesör
Özel başlık
#RVN
Birkaç ay önce IPhone 11 alacaktım. Sonra aileme verdim parayı. Şu an tekrar birikti. Yatırımlarımla beraber bir ay sonra IPhone SE 2020 almayı planlıyorum. Umarım olur, ne diyeyim.

Murataltug

Profesör
Enstitü... Özel yeteneklere sahip çocukların tutulduğu hapishane onlardan adeta intikam almaya yemin etmiş bir müdür ve insafsız personelin acı dolu yuvası. Burada vicdan azabı yok.

Murataltug

Profesör
damla kehribar tesbihi fazla işlemden geçmemiş ve müdahale edilmemiş olanıdır baltık, alman veya dominik'ten çıkarılmış olan kehribar taşları makbul olan tespih taşlarıdır

CaptainFire

Asistan
Özel başlık
MP5-SD ile koridorda
Cebimdeki parayla bir lahmacun,2 bardak ayran,5 paket çikolata,2.ci el bir xbox one s almak isterdim.Kalan parayı tarih kitaplarına harcardım

SDN Son Haberler

Son mesajlar