Cebinizdeki para ile ne almak istersiniz

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Evet buraya hangi marka hangi ürün özellikleri nelerdir gibi bilgiler yayılabilir misal ben şu an ne almak isterim misal ben şu an ne almak isterim ağzı açık alıp yemek isterim kısaca ürün hayvan marka yemek kısaca para ile alınabilen her şeyin tanıtımı bu ilk resim sırada binlerce var

Ağzı açık Anadolu’nun farklı yörelerinde farklı şekillerde karşımıza çıkan nefis bir hamur işi.

Son düzenleme:

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Evet buraya hangi marka hangi ürün özellikleri nelerdir gibi bilgiler yayılabilir misal ben şu an ne almak isterim misal ben şu an ne almak isterim ağzı açık alıp yemek isterim kısaca ürün hayvan marka yemek kısaca para ile alınabilen her şeyin tanıtımı bu ilk resim sırada binlerce var

Ağzı açık Anadolu’nun farklı yörelerinde farklı şekillerde karşımıza çıkan nefis bir hamur işi.

Cebimde para yok olsaydı da bişey almazdim şu an

TheCommunist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Cebimizde Para mı?!?!
Ama Olsa Bir Kamyonet alıp dünyayı dolaşırdım
ya da büyük Bir hamburger
körili noodle da olur

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
üniversite paralarımın hepsini steame yatırmak isterim

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
cebimkedki parayı steama yatırırım bıç alırım howl alırım xd

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Galaxy M51'in Ekranı, görsel simetriyi optimize ediyor Super AMOLED teknolojisi ve 6,7" FHD+ geniş ekranda kesintisiz oyun oynayabilir, film ve dizi izleyebilir, internette gezinebilir ve çoklu görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
179
Galaxy M51'in Ekranı, görsel simetriyi optimize ediyor Super AMOLED teknolojisi ve 6,7" FHD+ geniş ekranda kesintisiz oyun oynayabilir, film ve dizi izleyebilir, internette gezinebilir ve çoklu görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Cebindeki paranın kaynağı Samsung sponsorluğu mu yani? (!)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

SDN Forum DC sunucusuna Nitro basarım.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Cebindeki paranın kaynağı Samsung sponsorluğu mu yani? (!)
Ne alakası var sdn forumun bir klibi ama elbette ve gururla japonlara ve korelilere aşığım benim yerime onlar para kazansın ve gene samsunga aşığımmm kendi telefonum s 7 edge param olsa bekar olsam hiç çekinmeden bu telefonu alırım makine değil tank yapmış adamlar fiyat sudan ucuzzz